Şimdi Ara

Nvidia masaüstü ve mobil GPU'lar için eş zamanlı sürücü güncellemeleri planlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• AMD geçtiğimiz haftalarda yaptığı bir açıklama dizüstü bilgisayar sürücülerini çok daha sık güncelleyeceğini açıklamıştı. Firmanın bu hamlesine yanıt Nvidia cephesinden geldi ve Santa Clara merkezli yeşil takım, hem masaüstü hem de mobil grafik yongaları için eş zamanlı sürücü güncellemesine gitmeyi planlıyor. Bilindiği üzere Nvidia, dizüstü bilgisayarlar için üç farklı kategoride GPU'lar sunuyor ki bunlar; GeForce, Quadro ve ION çözümler.

GeForce 256 serisi sürücülerle birlikte başlaması beklenen eş zaman güncellemelerle Nvidia, mobil kullanıcılara daha sık performans güncellemesi ve yeni özellik sunmayı planlıyor. Masaüstü GPU'lardan farklı olarak mobil tarafta sistem üreticileri farklı konfigürasyonlara gittikleri için tüm sistemlerle aynı faydayı veya kazanımı sağlayan sürücü hazırlamak zor olsa da pek çok kullanıcının yeni sürücülerden faydalanabileceği belirtiliyor.

• acaba bu 256 serisi ne zaman yayınlanacak
  • Geforce256 serisi derken neyi kasdettiniz acaba???
  • Heyecanla bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

Geforce256 serisi derken neyi kasdettiniz acaba???

sürücü numarası haberde yazıyor..şu 197.13 çok güzel performans veriyor kart kendini gösteriyor daha iyisini bekliyorum 191.07 gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEATH71

quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

Geforce256 serisi derken neyi kasdettiniz acaba???

sürücü numarası haberde yazıyor..şu 197.13 çok güzel performans veriyor kart kendini gösteriyor daha iyisini bekliyorum 191.07 gibi

cevap için saol.. gözümden kaçmış olcak.. benim aklım 10 sene önceye gitti.. ilk geforce serisinin adıydı "Geforce 256".. ne sükse yapmıştı... yalnız o sürüm numarasına gelene kadar epey bir zaman geçer gibi bu gidişatla...
  • Önce şu benim quadro nvs 135m sürücüsünü bi halletse aslında. 4 tane sürücü denedim hepsinde bişeyler sapıttı. Yok hd hızlandırma yapmadı, oyunlarda fps düştü, overclock olmadı. Film izlerken bi sürücüyü oyun oynarken bi sürücüyü kurar hale geldim. Ne belaymış...
  • laptopu olanlar için güzel bir haber.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.