Şimdi Ara

Sony Dash, 200 dolardan satışa sunuluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
4.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Dash, 7 inçlik dokunmatik ekranıyla interneti teknoloji severlere ulaştırıyor.

Geleneksel tüketici elektroniği fuarı CES'de Japon elektronik devi Sony'nin sergilediği ürünlerden biri Dash'di. Sıkı takipçilerimizinde hatırlayacağı gibi kişisel internet görüntüleyecisi olan Dash, gerek tasarımı gerekse de fonksiyonelliğiyle dikkat çekiyor; Wi-Fi yeteneğiyle haberleri, Facebook, Twitter gibi sosyal siteleri, elektronik postalarınızı, Youtube'u kısacası internette yapılabilecek birçok şeyi başucumuza taşıyor.

Ve Sony, CES'in üzerinde geçen 3 aydan sonra kendine özel Chumby işletim sistemine sahip olan Dash'ı kendi sitesi aracılığıyla ön satışa sundu. Açıklandığı gibi satış fiyatı 200 dolar olarak belirlenen Dash, bu ayın sonunda raflardaki yerini alacak.

Dash hakkında hazırladığımız ayrıntılı habere buradan ulaşabilirsiniz.

• Sony bu, neyapsa güzel yapar. Elbet bununda segmenti olacaktır. 200 usd oldukça güzel ve iyi fiyat...
  • Ipad var gerisi yalan...
  • ilginç bir cihaz.
  • bu ürünün tanıtım videosunu izledim ihtiyaçlara yönelik gerçekten güzel ve fayfdalı bir cihaz olmuş. fiyatıda uygun !
  • fiyatı baya iyi gerçekten ama biraz kaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scanh

fiyatı baya iyi gerçekten ama biraz kaba.

banada biraz kalın gibi geldi.daha çok çalar saat görevi görecek gibi.
  • Sony Dash, 200 dolardan satışa sunuluyor

hiçte kalın gibi durmuyor baya şık ve fiyatını hakeden bir ürün
  • flash desteği olacak mı
  • Önemli olan Türkiye'de kaça satılacağı?? SAnırım bu fiyat yurtdışı fiyatı.
  • @cundi

Evet tahmin ettiğiniz gibi haberdeki fiyat Amerika pazarı için geçerli.
  • Bu Türkiye bizim verdiğimiz vergilerlen ayakta valla kimbilir ne kadar olacak olan bizim gibi gariban teknoloji takipçilerine oluyor vahh garibim bizz...
  • Sony ismine tabiki saygımız sonsuz...ama butün bunları ben zaten mobilde LG arena hakkıyla yerine getirmekte...üstüne telefon görüşmesi , radyosundan maçları 3g ilede görüntülü konuşuyorum...
  • ne ıpad i yahu insanlar iyice zıvanadan çıktı bu ıpad in rakibi mi sanki segment farklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri
    Sony ismine tabiki saygımız sonsuz...ama butün bunları ben zaten mobilde LG arena hakkıyla yerine getirmekte...üstüne telefon görüşmesi , radyosundan maçları 3g ilede görüntülü konuşuyorum...

Tebrikler.. :)
  • Tebrikler.. :)
    .........................
    Komik olan nedir onu anlamadım,mobilde zaten butun bunlar yapılabilmekte!hatta fazlasıyla...ayrı bir cihaza gerek yok kanımca...
    Bunda komik bir durum yok,ayrı fikrin varsa oda senin görüşündür,bir görüşe sırıtmak cok terbiyeli ve olgun bir davranış deil,sanırım aklınca tiye alıyorsun...
  • ipad e rakip olamaz
  • ipad e rakip olamaz ama farklı internet tabletleri görmek güzel
  • evet rakip olarak görmemek gerek sanırım,ama güzel
  • yukardaki yorumu yapanlar hayatlarında hiç ipad kullandılar mı acaba? sadece resmini gördükleri bir ürünün sevdalısı olmuşlar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.