Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (709. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
29.098
Cevap
598
Favori
1.920.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uninin adi cok guzel şokella fer gibi suhuluhuluhu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Qanzen kullanıcısına yanıt
    Daha çok salako gibi okunuyor.

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan2017 -- 11 Nisan 2014; 17:14:01 >
  • Hocam ben yıllardır faber castell'in şu modelini kullanıyorum, şununla aynı kalitede kalem önerileri alabilir miyim acaba, bu sefer değişiklik olsun istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan2017

Daha çok salako gibi okunuyor.

Ahahaha pek o tarz kalemleri sevmiyorum kalem dedigin sekli guzel olcak asaleti olcak bi smash pg5 pilo s10 s20 gibi rotring 600 gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: mllm

Dolmakalemin asaleti. Hâlâ pilota geçmeyenlerdenim.

fotoğraf size mi ait, kaç yıldır muallimsiniz neredesiniz? kaç puanla atandınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• sifujack kullanıcısına yanıt
    Evet bana ait.
    Çok yıllık hocam bizim zamanımızda KPSS yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mllm

Evet bana ait.
    Çok yıllık hocam bizim zamanımızda KPSS yoktu.

eskiden buralar hep dutluktu der gibisiniz hocam kpss bizi mahvediyor
  • arkadaslar pentel smash kullanıyordum 5-6ay oldu ancak en sonunda ucu yamuldu çok sallarım kalemi o yuzden rahmetli oldu kalem

simdi yeni kalem alıcam ancak pentel smashdan biraz daha hafif olmasını ve ucunun içine girmesini istiyorum öneri bekliyorum

@ScAnMaN@Qanzen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe.1905se -- 11 Nisan 2014; 20:37:49 >
  • Daha hafif ne var bilemem pensanlara bakabilirsin fabercastel griplere falan onlarin ucu icine giriyor

• millet selamlar, ben bi kalem alıcam diye bütün piyasayı deliler gibi araştırdım ama şöyle bir şey buldumhttp://www.parkerpen.com/en-US/warranty buna göre parker kalemlerde 2 yıllık bir garanti süresinden bahsediliyor. Bu doğru mu gerçekten? Muadili olan cross hatta bir alt sınıfı olan scrikss bile ömür boyu garanti verirken parker'ın 2 yılla sınırlaması anlamsız geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qanzen

quote:

Orijinalden alıntı: ozan2017

Bir kaç foto, zemindeki Japonca gazeteye ve s10 klonuna dikkat

S10 cakmasi supermis batmanda gordum sanki kirtasiyede hafta sonu bi bakim s10da sekilmis ama s20 cok farkli anlayamazsin hocam

batmanda nerede gördünüz hocam bilgi verir misiniz?

• Qanzen kullanıcısına yanıt
    Kızılay gibisin abi her şeyde yardıma koşuyon

• quote:

Orijinalden alıntı: Boşİnsan

Estagfurullah isin gorulsun kardesim bende cozum tukenmez

• quote:

quote:

Bende de çözüm versatil :) :) :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Arkthe

quote:

quote:

Bende de çözüm versatil :) :) :)

Once kidemli uyeler ve cocuklar forumu terkediyoruz bu espriden sonra

• Arkadaşlar Pentel Smash aklımı acayip çeldi. Bu zamana kadar hep 0.7 kullandım hangisini tavsiye edersiniz?

Şurda buldum ama bu orjinal midir sizce?

http://www.ebay.com/itm/Pentel-Smash-Drafting-Mechanical-Pencil-0-5mm-Q-1005-MADE-IN-JAPAN-/281273794220?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item417d397eac
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

Arkadaşlar Pentel Smash aklımı acayip çeldi. Bu zamana kadar hep 0.7 kullandım hangisini tavsiye edersiniz?

http://www.ebay.com/itm/Pentel-Smash-Drafting-Mechanical-Pencil-0-5mm-Q-1005-MADE-IN-JAPAN-/281273794220?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item417d397eac

Orjinal linkteki satıcı da güvenilir zaten.Kargo ücretini de ekleyince 30-35 lira arasına gelmekte.

• quote:

Orijinalden alıntı: qwerty3840

quote:

Arkadaşlar Pentel Smash aklımı acayip çeldi. Bu zamana kadar hep 0.7 kullandım hangisini tavsiye edersiniz?

Orjinal linkteki satıcı da güvenilir zaten.Kargo ücretini de ekleyince 30-35 lira arasına gelmekte.

Daha ucuz nerde bulabilirim? Amazonda 10 dolar ama kargo parası var mı yok mu bilmiyorum. Bir bakar mısınız?

http://www.amazon.com/Pentel-Smash-Drafting-Pencil-0-5/dp/B0013NHU6K/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1397400558&sr=8-1&keywords=pentel+smash

• quote:

quote:

quote:

Daha ucuz nerde bulabilirim? Amazonda 10 dolar ama kargo parası var mı yok mu bilmiyorum. Bir bakar mısınız?

http://www.amazon.com/Pentel-Smash-Drafting-Pencil-0-5/dp/B0013NHU6K/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1397400558&sr=8-1&keywords=pentel+smash

Free shipping yani kargo ücretsiz.

• quote:

Free shipping yani kargo ücretsiz.

O sadece Amerika için geçerliydi sanırım. Satın alma aşamasında kargo ücreti çıkıyor diyenler var. Üye olup denemek lazım. Eğer kargo ücretsizse 22 liraya geliyor bu haliyle. Gayet iyi fiyat. Ama kullanabilir miyim bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.