Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (710. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29.109
Cevap
597
Favori
1.921.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 708709710711712
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende smash kullanıyorum gayet kaliteli kalem tek sıkıntısı ucunun dışarıda kalması sürekli kalemi sallayanlar için sıkıntı.Bunu göz önünde bulundurun.Gerisi için memnun kalırsınız.Amazon üyeliğim yok malesef onu sizin denemeniz lazım.Denerseniz bizi de bilgilendirin yedek 1 tane daha almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty3840

Bende smash kullanıyorum gayet kaliteli kalem tek sıkıntısı ucunun dışarıda kalması sürekli kalemi sallayanlar için sıkıntı.Bunu göz önünde bulundurun.Gerisi için memnun kalırsınız.Amazon üyeliğim yok malesef onu sizin denemeniz lazım.Denerseniz bizi de bilgilendirin yedek 1 tane daha almayı düşünüyorum.

Ucu dışarıda kalıyor derken?
  • Bazı kalemlerin uc kısmı arka taraftan sert basmayla içeri alınıyor ve dolayısıyla uç çıkan kısımda düşme vs olsa da vükülme gibi bir durumla karşılaşılmıyor.En basitinden pensan ıq modeli...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwerty3840 -- 13 Nisan 2014; 18:57:29 >
  • Zaten şuan kullandığımı scanman den aldım.Şu ana kadar alışverişlerimde 20 günü geçtiğini görmedim.Şans işi olsa gerek.İkinciyi yedek amaçlı alıyorum varsın geç gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty3840

Bazı kalemlerin uc kısmı arka taraftan sert basmayla içeri alınıyor ve dolayısıyla uç çıkan kısımda düşme vs olsa da vükülme gibi bir durumla karşılaşılmıyor.En basitinden pensan ıq modeli...

5 sene rotring marka kalem kullandım öyle bir sorunla karşılaşmadım. Hatta 2 senedir markasını bilmediğim 1 liraya aldığım kalemde dahi problem yaşamadım. Sorun olmaz düşüncesindeyim.

Şu amazonda kargo parası var mı yok mu orjinal mi değil mi bilsem hemen sipariş vereceğim. Sanırım 0.7'lik modeli yok. Sorun yaşamam umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koyu yazan uç ve kalem ariyorum. Su ana kadar uniball kurutogayi düşündüm siz ne dersiniz ve uç olarak malin yazan ne onerirsiniz ??

• Arkadaslar konuda daha cok kalem tanitimi onerisi yapmaya ozen gosterin fakat fiyat ve fiyat ayrintisi olan linklerle konuyu bogmayalim konu cok guzel gidiyor kac senedir boyle devam ederse kalitesi daha iyi olacaktir. Sizden ricam bu yonde

• quote:

Orijinalden alıntı: Loretteee

Koyu yazan uç ve kalem ariyorum. Su ana kadar uniball kurutogayi düşündüm siz ne dersiniz ve uç olarak malin yazan ne onerirsiniz ??

Surekli yazi yazacaksan uni isini gormeyebilir cogu kisi rahatsiz uzun sureli kullanimlarda. Ben memnunum o ayri bende var gayette guzel. Uc ise ain stein di saniri. 4b falan var yada magmum -tombow gibi markalarin 2b olan uclari iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: Qanzen

quote:

Koyu yazan uç ve kalem ariyorum. Su ana kadar uniball kurutogayi düşündüm siz ne dersiniz ve uç olarak malin yazan ne onerirsiniz ??

Surekli yazi yazacaksan uni isini gormeyebilir cogu kisi rahatsiz uzun sureli kullanimlarda. Ben memnunum o ayri bende var gayette guzel. Uc ise ain stein di saniri. 4b falan var yada magmum -tombow gibi markalarin 2b olan uclari iyidir

Sen ne onerirsin fiyati 15 20 TL yi geçmeyecek??

• quote:

quote:

quote:

Metal tutma kismi sorun olmazsa mistubishi uni M5 552 bu kalem 15 tl falan ve guzeldir. Yada rotring rapid alabilirsin. Yada Scrikss Graph-x buda metal ama guzel kalem. Ucuz ama benim en sevdiklerimden ise pentel a120 var cok severim harila kalemdir aklima gelenler bunlar

• Faber castel grip 1345
    Beni kendisine en sevsiren yanı ince ve biraz ağır olması
    Kalemin dengesi var

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Metal tutma kismi sorun olmazsa mistubishi uni M5 552 bu kalem 15 tl falan ve guzeldir. Yada rotring rapid alabilirsin. Yada Scrikss Graph-x buda metal ama guzel kalem. Ucuz ama benim en sevdiklerimden ise pentel a120 var cok severim harila kalemdir aklima gelenler bunlar

Peki kalemleri nerden temin edebilirim ucuz olarak

• En ucuz olarak sana yakin bir kirtasiyeden

• quote:

En ucuz olarak sana yakin bir kirtasiyeden

Valla hocam söylediğimiz kalemlere vaktim benim için modeli ve sikliği (sakat) çok onemli o yüzden kurutoga almaya karar verdim yardimlariniz için teşekkürler alinca buraya fikirlerini yazarim

• Qanzen kullanıcısına yanıt
    Bir gün foruma girmedik konu coşmuş
  • Sizce 0.5'le yazabilir miyim? Çocukluktan beri 0.7 kullanıyorum. Pentel Smash almak istiyorum ama 0.3 ve 0.5 varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan2017

Bir gün foruma girmedik konu coşmuş

ben varım kardeşim yetmez mi

• Omq kullanıcısına yanıt
    1 ay nedir dostum kalem için demiyorum her ürün için böyle.15TL az para değilse beklesin lafım yok ama benim gibiler o 15tlyi kargo seçeneğini yükseltmek için verirler 3 günde ellerinde olur.15tl az değilse 1 ayda bu hayat için hiç az değil açıkcası.2 günde ulaşmayan araskargo,yurtiçikargo için savaş ilan edenler bu ülkede çok fazla iken 1 ayda açıkcası benim için çok fazla.Birde bazı takipsizlerin 45 gün içerisinde geldiğini düşünürsek durum daha vahim.En son 140tlye flash bellek aldım yurtdışından alsam 20tl düşüğe gelecekti ama açıkcası 1 ay beklemenin anlamı yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

Sizce 0.5'le yazabilir miyim? Çocukluktan beri 0.7 kullanıyorum. Pentel Smash almak istiyorum ama 0.3 ve 0.5 varmış.

aynen çocukluktan beri hep 0,7 kullandım ama 0,5 i ilk smash ile kullandım şuan 0,5 ten başkada kullanamıyorum smash harika kalem bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

1 ay nedir dostum kalem için demiyorum her ürün için böyle.15TL az para değilse beklesin lafım yok ama benim gibiler o 15tlyi kargo seçeneğini yükseltmek için verirler 3 günde ellerinde olur.15tl az değilse 1 ayda bu hayat için hiç az değil açıkcası.2 günde ulaşmayan araskargo,yurtiçikargo için savaş ilan edenler bu ülkede çok fazla iken 1 ayda açıkcası benim için çok fazla.Birde bazı takipsizlerin 45 gün içerisinde geldiğini düşünürsek durum daha vahim.En son 140tlye flash bellek aldım yurtdışından alsam 20tl düşüğe gelecekti ama açıkcası 1 ay beklemenin anlamı yoktu.

Ürüne acil ihtiyacım yoksa 1 ay niye sorun olsun ki fazla para vermek yerine beklemem mantıklı değil mi? Acil ihtiyacım varsa zaten fazla verir TR'den alırım.Misal konu için konuşursak kalem koleksiyon amaçlı alınıyorsa acelesi yoktur ve pekala 1 ay beklenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 13 Nisan 2014; 22:55:41 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 708709710711712
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.