Şimdi Ara

Engadget kararlı; 'iPhone HD fotoğrafları gerçek'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün Engadget tarafından yayınlanan ve sizlere de hemen aktardığımız 4.Nesil iPhone fotoğrafları oldukça ses getirmiş durumda. Kullanıcıların büyük çoğunluğu böyle bir tasarımın Apple tarafından yapılmış olabileceğine inanmazken, Engadget iddiasından vazgeçmiyor; "İnanacak güçlü nedenlerimiz olmasa iddia etmezdik"

Şimdi biraz geçmişe gidelim ve Engadget'in iPad'in tanıtımından bir gün önce yayınladığı görsele bakalım;

Dikkatinizi çekmiştir; Ocak ayında internete sızan bu fotoğrafın sağ üst köşesinde görebileceğiniz cihaz dün yayınlanan fotoğraflardaki cihaza tasarım açısından benziyor. Engadget'de dün yayınladığı fotoğrafların kanıtı olarak bu fotoğrafı gösteriyor. Bunun yanı sıra iPad'in üzerinde duran iPhone'un da iPhone 3G kılıfı içersine yerleştirilmiş 4.Nesil iPhone olduğunu ifade ediyorlar.

Engadget'in bu fotoğraftaki iPhone'un yeni nesil iPhone olduğu bilgisini aldığı kaynaklarının söyledikleri de John Gruber'ın iPhone HD iddialarıyla örtüşüyor. Engadget'in kaynaklarına göre 4.Nesil iPhone daha yüksek çözünürlüklü ekrana, daha gelişmiş flaş'lı kamera ile gelecek ve iPad'de olduğu gibi mevcut sim kartlar yerine microSim'i destekleyecek.

Fotoğraflar üzerine kısa bir araştırma yapan John Gruber'da fotoğraflardaki iPhone'un Apple tarafından test aşamasında üretilmiş bir tasarım olduğunu söylüyor. Bu tasarımın kullanıcıya sunulacak 4.Nesil iPhone olup olmadığı hakkında kesin birşey söyleyemeyeceğini dile getiren Gruber'a göre Engadget'in kararlılığını da okuyucularıyla paylaşamadıkları faktörlerden kaynaklanıyor.

• Sevmeyenler var ama bence tasarımı güzel olmuş daha erginomik geldi köşeli yapısı hoş
  • net belli olmuyor ki,koseli oldugunu nasil anladiniz
  • Bende bu micro sim işine takıldım nereden çıktı şimdi bu micro sim işi.
  • harbi ya micro sim işide nerden çıktı.adamlar standart yaratıyorlar resmen kendi kafalarına göre.neyse 4.nesil iphoneu almam zaten.5.dede buluruz bir microsim
  • Bu tasarım bence güzel değil ama herkes bunu da alacağı için önemli değil.
  • gizmodo'da isin gercek oldugunu savunmakta hatta detayli inceleme de yapmislar

http://gizmodo.com/5520164/this-is-apples-next-iphone
  • Her ne kadar engadget bunun 4.nesil iPhone olduğu konusunda diretsede ben bu tasarımın gerçek olduğunu düşünmüyorum.Umarım da haklı çıkarım.
  • Eğer bu tasarım gerçekse iyi valla benim iphoneum 4g den sik hiç degilse 4g çıkınca almayı düşünüyordum ama 5. Nesili beklerim daha iyi
  • Cihazdaki ufak detaylara bakılırsa cihazın çin malı yada ucuz bir iPhone kopyası olmadığı rahatça anlaşılıyor. Büyük ihtimalle 4. jenerasyon iPhone bu olacak. Yeni tasarım birçok kişinin hoşuna gitmiş ama ben nedense hiç ısınamadım. Apple'dan çok Sony Ericsson tasarımı gibi olmuş.
  • arkadaşlar cahilliğime verin ama micro-sim dedikleri şey ne gizmodo daki.
  • şekli eski motorola telefonları andırıyor , özellikleri ne olursa olsun,şahsen, bu dizaynda bir iPhone'u almış olmak için almam
  • millet iphone'da hep ön kamera ve değiştirilebilir pil ister ya işte olursa ortaya böyle bir cihaz çıkar. htc-nokia-sony-samsung'dan farkı kalmamış.
    telefonun böyle çıkacağını bilsem hiç beklemeden 3gs alırım.
  • Herşey çok gizemli, açık ve net hiçbirşey belli değil, ben bile şaşırmış durumdayım. Nasıl bu kadar kesin konuşabiliyorlar? İyice kafam karıştı hakikaten

Bu arada, resimlerdeki tasarım, önü gayet hoş ve güzel gözüküyor, ama hakikaten Sony Ericsson tasarımı gibi artık. Arka kapak iğrenç.

Hiçbişi söyleyesim gelmiyor, Sitiv elini çabuk tut!

• Apple ın tasarımı kötü bir ürün yaptığını gören var mı ? bence İphone un tasarımı ipod classic ve diğer modelleri gibi pek değişmeyecek. sadece küçük bir kaç makyajlama olacaktır onun haricinde herhangi bir tasarım bakımından fark olacağını sanmam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.