İnternet hızını arttırmak için ne yapmak gerekir ??
8 Cevap4647 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1161 Mesaj
10 Nisan 2010; 19:06:44 

Evet arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum.Teşekkürler.

1552 Mesaj
10 Nisan 2010; 19:08:03 

Japonya'ya taşınmak.

2863 Mesaj
10 Nisan 2010; 19:08:53 

bende merak ediyorum. mesela binanın girişindeki kutudan kaliteli kabloyla yeni bi hat çeksem eve bi değişiklik olurmu? hat zayıflama değerim 52

Acer Aspire 3830TG TimelineX
Intel Core i5-2430 2.4-3.0GHz | 4GB 1333MHz DDR3 | Nvidia GT540M 1GB DDR3 128Bit | 13.3" HD LED | 500GB 5400RPM HDD | 8 Saate kadar pil ömrü :)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Nisan 2010; 19:09:14 

Hangi şirketten hizmet alıyorsan (TTNET, Biri Adsl, Smile Adsl vs.) o şirketi arayıp veya bizzat giderek mevcut bağlantı hızınızı artırmak istediğinizi söyleyin, sabit bir ücret karşılığında hızınızı artıracaklardır.

1161 Mesaj
10 Nisan 2010; 19:11:47 

quote:

Orijinalden alıntı: S Line

Hangi şirketten hizmet alıyorsan (TTNET, Biri Adsl, Smile Adsl vs.) o şirketi arayıp veya bizzat giderek mevcut bağlantı hızınızı artırmak istediğinizi söyleyin, sabit bir ücret karşılığında hızınızı artıracaklardır.

Güzel demişsinde ben modifiyeden bahsediyorum.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Nisan 2010; 19:14:44 

quote:

Orijinalden alıntı: DaMN_Y0U

Güzel demişsinde ben modifiyeden bahsediyorum.

Hmm..

O zaman hangi şirketten hizmet alıyorsan (TTNET, Biri Adsl, Smile Adsl vs.) o şirketi arayıp veya bizzat giderek mevcut bağlantı hızınıza modifiye yapmak istediğini belirtin. Size sabit bir ücret karşılığında bir takım jant ve lastik, KN açık hava filtresi, Remus Sport egzost ve performans bujileri vereceklerdir.

936 Mesaj
10 Nisan 2010; 19:15:02 

IDM kullan indirirken,Internete girerken Chrome bundan fazla artmaz

1161 Mesaj
10 Nisan 2010; 19:17:33 

quote:

Orijinalden alıntı: S Line

Hmm..

O zaman hangi şirketten hizmet alıyorsan (TTNET, Biri Adsl, Smile Adsl vs.) o şirketi arayıp veya bizzat giderek mevcut bağlantı hızınıza modifiye yapmak istediğini belirtin. Size sabit bir ücret karşılığında bir takım jant ve lastik, KN açık hava filtresi, Remus Sport egzost ve performans bujileri vereceklerdir.

Senin burdaki süren doldu hadi bakayım.

1733 Mesaj
10 Nisan 2010; 19:28:53 

quote:

ADSL Hızını %25 Arttırın... Kesin Sonuç

Normalde Adsl hızımız %80 le çalışır, Windows bu bağlantının %20'sini varsayılan kendi işlemleri için ayırır ve bunu %100 yapma yolu var.Adsl hızını %20 arttırmak istiyorsanız şu adımları izleyin...{SADECE Windows
Xp Professional kullanıcılarına}

Başlat >çalıştır >gpedit.msc >bilgisayar yapılandırıcısı >yönetim şablonları >ağ >Qus paket zamanlayıcısı >ayrılabilir bant genişliğini sınırla >etkin >bant genişlik sınırı = 0 >uygula >tamam'a basın...

Ben denedim işe yarıyor.Internet MSExpLorer da sayfaların daha çabuk yüklendiği farkedilir derecede...Umarım işinize yarar

Denedim biraz fark var gibi

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » İnternet hızını arttırmak için ne yapmak gerekir ??
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.375