Şimdi Ara

ANKESÖRLÜ TELEFON HAKKINDA SORU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
12.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Ankesörlü Telefondan Kendi Cep Telefonumuzu Yada Ev Telefonumuzu Aradığımızda Ankesörlü Telefonun Numarası Çıkıyormu.
    Eğer Çıkıyorsa Biz Ankesörlü Telefonu Arayabiliyormuyuz?

• arayabiliyorsun, ama sanırım meşgul çalıyordu bi dene yarın , daha doğrusu bugün
  • quote:

Orjinalden alıntı: GaMeLeCtROniCa

Arkadaşlar Ankesörlü Telefondan Kendi Cep Telefonumuzu Yada Ev Telefonumuzu Aradığımızda Ankesörlü Telefonun Numarası Çıkıyormu.
    Eğer Çıkıyorsa Biz Ankesörlü Telefonu Arayabiliyormuyuz?

onu ben askerde iken denemistim
    ve bazi ank.telefonlarda oluyordu cogunda ise olmuyordu
    dene yani
  • bizim okulun karşısında vardı ankesörlü telefon ve üzerinde telefon numarasıda yazılı idi. biz ankesörlü telefonu arıyabiliyoduk. hatta başında birileri beklerken arıyoduk millet şaşırıyodu.
  • Evet çıkıyor ve arayabiliyorsun. Sanırım ortadaki iki rakamı 44 di. Hatırlamıorum. Fakat btün ankesörlü telefonların ortadaki iki rakamı 44dü.

Birgün birkaç defa cep telefonumu çaldırdılar. Açıyordum kufur edip kapatıyordu veletler. Sonra en yakın postaneye gittim. Bu telefonun ankesörlü olup olmadığını nasıl anlarım diye sordum. Baktı numaraya ortadaki rakamlardan anlarsın xx rakamı varsa ankesörlüdür dedi. Belki ilçeden ilçeye değişiklik gösteriyordur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.