Şimdi Ara

Sigarayı Bıraktım Bırakmak isteyene ÜCRETSİZ bir yöntem BUNU SİZDE DENEYİN...! Bırakan 863 Üye (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.713
Cevap
373
Favori
228.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar bugün itibarı ile 2 günü devirmiş durumdayım. tat ve koku duyum kendine gelmeye başladı...bu gün öğle yemeğinde 3 yıl boyunca yediğim Mantarlı tavuklu krebin ne kadar güzel olduğunu farkettim ne kadar tatlıymış yahu ...vee ilacı azalttım ilk 3 gün tek sonraki 3 gün çift almıştım bugünden itibaren teke düşürücem ,çünki uyuyamıyorum arkadaş...biri beni durmadan uyandırıyo...korkmaya başladım anlayacağınız...
  • Komple bırakın o ilacı. Sadece "placebo" etkisi yaratıyor, bunu bilin. Siz de bunu kendi lehinize çevirin; kullanmadığınız halde alıyormuş gibi sigaraya karşı güçlü olduğunuzu düşünün.
  • ne bırakması yav 2 günlük hayat gençliğinizde içmicenizde ne zaman iççeniz herşey yaşında güzel oluyo doya doya zevkini alala ala püfüttürmek varken

2 ay bir bıaktım 2 ayda bir canım sıkıldı yine başladım belli bir süre daha zevkini çıkarcam şaka bir yana

Bırakanlara başarılar
  • Adım Ömür
    26 yaşındayım
    Yaklaşık altı yıldır 6YIL dır kendimi zehirliyorum
    16.06.2010 03.01 Tarihi itibariyle içimdeki aptal yaratıkla vedalaşmış bulunmaktayım
    Bir daha mı ? Asla ve asla...
    Bunca yıl yeterince aptallık yaptım...Üzgünüm artık başka bir av bulmak zorunda nikotin.Benden buraya kadar
    Videoyu yayınlayan kişiye de ayrıca teşekkür ederim
    Kendim için çok büyük bir adım attığımı düşünüyorum bu gece
    Bir şey kaybetmedim,sigarasızda yaşıyorum işte...Çok şey kazandım....Sağlığımı kazandım...
    İleriki günlerde bu yazımı okur gülerim...Ne kadar da aptalmışım nikotinin esiriymişim diye...
  • Bundan zevk alan arkadaşlara başarılar. Daha doğrusu BOMBOŞ sigara dumanını boğazından aşırarak, ciğerlerine zehirle doldur boşalt yaptıran bir adama ve bunun HALEN zevk işi, gençlik ateşi vs. gibi tanımlamalarla meşru ve zararsız kılmaya çalışan arkadaşlara başarılar.

Anlamadığım şu ki neden gelip bu başlığa yazarlar. Yoksa onlar ömürlerinde HİÇ kontrol altına almayı denemedikleri İRADELERİNDEN UTANMAKTAMIDIRLAR ??? Ve açıklarını böyle "kontra" söylemlerle mi kapatmaya çalışmaktadırlar?
  • mesajım bulunsun.
  • bugün itibarıyle 3 gün oldu yahu ... İlacı kesiyorum arkadaş...ilaçsız devam edicem ...baktım zorlanıyorum alırım hemen 1 tane...ama yarın ilaçsız yola devam edicem ALMIYORUM...(bu arada içime çektiğim hava bile bi başka güzel kokuyor yaa...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thelayka -- 16 Haziran 2010; 16:15:35 >
  • An itibariyle 4 yıllık sigara hayatım sona erdi,allen carr gerçekten etkiliymiş izleyip de bırakmayan var mı merak ediyorum.

Bu forumda o kadar eften püften şey var ki bu konu gerçekten iyi olmuş,konuyu açan arkadaşa teşekkürler
    Beni de ekleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

An itibariyle 4 yıllık sigara hayatım sona erdi,allen carr gerçekten etkiliymiş izleyip de bırakmayan var mı merak ediyorum.

Bu forumda o kadar eften püften şey var ki bu konu gerçekten iyi olmuş,konuyu açan arkadaşa teşekkürler
    Beni de ekleyin

krocker09 konuyu acarken dalga konusu olcak diye düsünmüştüm fakat bu şekilde tepkiler almak cok güzelmiş. Senin adına cok sevindim.
  • Sedat. nasıl gidiyor sigarasız hayat :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: NosWagen

Sedat. nasıl gidiyor sigarasız hayat :)

Valla Mükemmel gidiyo.. Artik zorlanma gibi şeyler çok geride kaldi.. Bu kadar çabuk ve kolay şekilde Sigara'nin tüm etkilerinden kurtulabilicegimi sanmazdim.. Çok ve çok mutluyum... Tepkilerimin hizlandigini ve Refleks'lerimin hizlandigini farkettim.. Çok şaşirdim.. Bedenim bile birakmak için çaba sarfediyomuş ama ben hiç kulak asmamişim bu zaman kadar... :)

2 yildir kömürlükte duran bisikletimi çikardim geçen gün iyice bi temizledim yağladim içime sinmedi götürdüm bisikletçiye A'dan Z'ye bi bakim yaptirttim gittim sahile püfür püfür sahil boyu bisiklete bindim baktim bacaklarimda agri falan yok sızı yok turladim da turladim.. turladim daa turladimmm :D

Geçen yillarda hep soyluyorum yine soylicem; kendime varya bildigim bütün işkenceleri uyguluyomuşum, canimi nasil yakarim, nasil yorgun argin düşerim, gücümü nasil Toplayamam, nasil aciz duruma düşerim gibi kendime megerse tüm sinsi taktiklerle saldirmişim durmuşum..

Şu yaz günlerinde inan ki cigerime çektigim o temiz havanin temizligini hissediyorum yaaaa... Olamaz böyle bişiy... Bogazimda balgam falan yok artik.. Öksürme falan bitti ne öksürmesi TARİH oldu tarihhhh :D

Yedigim ki, ayiptir soylemesi çok severim tavuk döner'i yaninda soguk kola veya ayrani, ben bi kaç yildir ot yiyomuşum yaa yedigimin hiç birinin tadini alamiyomuşum.. Oda bitti artik.. yediklerimin ne kadar lezzetli olabilicegini bi kez daha farkettim..

Geçen gün hali saha maçina gittim uzun zamandan sonra hali sahada İLK DEFA tikanmadim.. off çok yoruldum biraz tellere dayanim dinlenim demedim :D İşte o an ne kadar dogru bi işin altina imza attigima bi kez daha sevindim.. ( bu arada o maçta 5'de gol attim. =) )

Biliyorum lafla olmuyo ama şuan TÜM sigara içenlere seslenmek istiyorum.. Benim yaptigim gibi senelerce kendinize saldirdiniz durdunuz ama kurtulmaniz çok basit.

Geçen gün bizim bi yüksel abi var artik dişleri simsiyah olmuş sigara içmekten falan abi dedim bak bende biraktim artik mutluyum hemde çok mutluyum gel sende birak dedim.. Elini omzuma atti yegenim bu sigara benim tek dostum falan filan masal anlatiyo bana.... Onun yapamadigini benim yapabildigimi farketmesi karşimda ezik bi duruma düştügünü anlamasi ona yetti de artti zaten.. laf eveledi geveledi durdu bana.. bende he evet tmm o dediginden işte gibi kulak bile asmadim çünkü anlayacak beyin kapasitesi yoktu karşimdaki insanda.. Ben sana inanilmaz bir firsatla ayagina kadar geldim ama sen umursamadin bile.. Çok ta Tinnnnn :D

O an o adama ve TÜM SİGARA İÇENLERE öyle bir acima kapladi ki içimi şuan tüm sigara içenlere aciyorum..... Yazik şunu hala içenlere. Birakamamak için çaba harcayanlara.. Aciyorum..

Şunu şöyle düşünün arkadaşlar.. Bakin ben bu kadar sayfalarca sizlere ne oldu ne bitti diye yaziyorum.. işime yaramasa bi faydasini görmesem ne yazarim nede konusuna ugrarim... Bu sizlerin artik bugunden itibaren sigarasiz daha saglikli bir hayat yaşamaniz için Hayatinizda bir daha karşiniza çikamayacak BÜSBÜYÜK BİR FİRSAT.. Bunu bugun degerlendirdiniz, degerlendirdiniz Yoksa herşey için çok geç olabilir.. Hayat kisa.. Ve şu kisacik hayati kendinize eziyet dolu bi ömüre çevirmeyin.. Şu kisa hayatimizda gelin Hayatin tadini çikarin..

Ben yaptigim seçimden dolayi o kadar çok ve çok mutluyum ki kelimelere sigdiramiyorum..... Uzun zamandir da bu kadar mutlu olmamiştim..

• quote:

Orijinalden alıntı: krocker09
    An itibariyle 4 yıllık sigara hayatım sona erdi,allen carr gerçekten etkiliymiş izleyip de bırakmayan var mı merak ediyorum.
    Beni de ekleyin

quote:

Orijinalden alıntı: thelayka
    bugün itibarıyle 3 gün oldu yahu ... İlacı kesiyorum arkadaş...ilaçsız devam edicem ...baktım zorlanıyorum alırım hemen 1 tane...ama yarın ilaçsız yola devam edicem ALMIYORUM...(bu arada içime çektiğim hava bile bi başka güzel kokuyor yaa...)

quote:

Orijinalden alıntı: ravenous
    Adım Ömür
    26 yaşındayım
    Yaklaşık altı yıldır 6YIL dır kendimi zehirliyorum
    16.06.2010 03.01 Tarihi itibariyle içimdeki aptal yaratıkla vedalaşmış bulunmaktayım
    Bir daha mı ? Asla ve asla...
    Bunca yıl yeterince aptallık yaptım...Üzgünüm artık başka bir av bulmak zorunda nikotin.Benden buraya kadar
    Videoyu yayınlayan kişiye de ayrıca teşekkür ederim
    Kendim için çok büyük bir adım attığımı düşünüyorum bu gece
    Bir şey kaybetmedim,sigarasızda yaşıyorum işte...Çok şey kazandım....Sağlığımı kazandım...
    İleriki günlerde bu yazımı okur gülerim...Ne kadar da aptalmışım nikotinin esiriymişim diye...

helal olsun size arkadaşlar
    insan iradesinden daha güçlü hiç bir şey yok
    BAŞARACAKSINIZ
    bende 14 yıl içtim ve bırakalı 5 yıl olmak üzere
    isteyince oluyor
    Allah muhaffak etsin

• bu konuyu okumamın 67 . günü vede sigarayı bırakmamın 67. günü

sigarayı bırakmanın bu kadar kolay olduğunu bilsem inanın daha onceden bırakırdım

bırakamayan arkadaslara kitabı okumalarını tavsiye ederim o kitabı mutlaka okumalısınız

• mesajım bulunsun bir yakınım üzerinde deneyeceğim bakalım etkili olacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic
    bu konuyu okumamın 67 . günü vede sigarayı bırakmamın 67. günü

*saymayı bırak hocam
    sigarayı ne zaman bıraktığını unut
    *mevzu geçincede herhangi bir ortamda bıraktım deme
    kullanmıyorum de
  • Sigarasız hayatımın 80.ci günüm :) çok mutluyum çok rahat yaşıyorum. maddi durumumda çok iyileşti kendime ödüllendirip sigaraya verdiğim paraları biriktirip seiko 5 kol saati aldım

kilo problemi yaşayanlar tamamen irade gucudur. agzında sürekli bişiler olsun istiyor. bıraktıgım zaman 94 kiloydum. şimdi 86 kiloyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic
    bu konuyu okumamın 67 . günü vede sigarayı bırakmamın 67. günü

*saymayı bırak hocam
    sigarayı ne zaman bıraktığını unut
    *mevzu geçincede herhangi bir ortamda bıraktım deme
    kullanmıyorum de

yanlış anlaşılma olmasın

ne zaman bıraktıgını bilmek daha iyi oluyor gurur duyuyorsun yoksa dün bırakmış gibi hissedersin benim bırakma tarihim 1-4-2010 hala aklımdadır

bıraktım demek çok daha iyi oluyor millet şaşıyor irademe hayran kalıp nasıl bıraktıklarımı soruyorlar. anlatıyorum allen carr vs. onlarada link gonderiyorum onlarda bırakıyor. 2 kişiyi sigarayı bıraktırdım 1 aydan fazladır sigara içmiyorlar bana karşı çok minnettar kaldılar. eger kullanmıyorum deseydim halen içiyor olacaklardı. kullanmıyorum lafımı sadece tanımadık insanlara söylüyorum biri ateş ister kullanmıyorum derim o laftan sonra yuz ifadeleri gormek çok hoşuma gidio

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vtecpower -- 20 Haziran 2010; 19:37:44 >

• konuyu acan arkadasa 100bin kere tesekkur etsem azdır !! ... bu vidyodan sonra sigarayı bırakanlardanım !!
  • Bukadar insana sigarayı bıraktırdıgım için çok mutluyum :) TEŞEKKÜR ETMEK İSTEYEN ARKADASLAR REFERANS OLABİLİRLER PM ile ulasabilirler ...
  • Tekrar deniyorum abilerim.16. günüm inşallah bırakıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.