Şimdi Ara

iPad'in Çinli Klon versiyonu Apple iPad ile aynı gün piyasada olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Apple'ın merakla beklenen ve çıkmasına sayılı günler kalan tableti iPad'de tıpkı birçok önemli elektronik ürün gibi, Çinlilerin klonlama operasyonundan nasibini aldı. Çinlilerin iPad klonu, tasarım olarak iPad'den çok devasa boyutlardaki bir iPod'u andırıyor.

Shenzhen Huayi adlı bir firma tarafından hazırlanan iPad klonu stylus destekli bir dokunmatik ekrana sahip. 4GB dahili hafızası olduğu belirtilen iPad klonunun, Apple iPad ile aynı gün yani 3 Nisan'da piyasa girmesi bekleniyor. WiFi ve Bluetooth gibi bileşenlere sahip olan iPad klonunun kullnacağı işletim sistemi hakkında net bilgi verilmemiş olsa da Apple'ın Mac OS işletim sistemini kullnacağı hakkında söylentiler var.

Apple iPad ile aynı anda 3 Nisan'da piyasaya sunulacak olan iPad klonunun Apple iPad'e oranla oldukça ucuza satılacağı belirtiliyor zira klon iPad'in 290$ fiyat etiketine sahip olacağı söyleniyor.

• 64 - 60 = 4 GB iPad, hem de kalemli...

Çok gider. Emin olun. (Yok bee, daha neler ! )
  • bu çinliler iyice suyunu çıkartıyor bunalra neden dava açmıyorlar anlmıyorumn herşeyiğn hakkını yok sayıyorlar 2 yıl boykotla mahvolurlar zaten fakir bir ülke fazla dayanamaz
  • üstad onları kimse boykot edemez. bizde aç kalırız söylemedi deme bak. haa söyle bişi yapılır hacim düşürülür ama ticaretin tamamen durması sıkıntı yaratır. apple zaten ürünlerini cinde yaptırıyor. yani boykotta orjinal ipad'i de alamıcaz.. :)
  • çok ucuz insanlar şu çinliler orjinal bir şey ürütmek yerine kopyalıyorlar üstelik rezil şekilde
  • 99 usd lik ekonomik modeller de çocuklar için iyi bir alternatif.
  • quote:

Apple'ın Mac OS işletim sistemini kullnacağı hakkında söylentiler var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem

quote:

Apple'ın Mac OS işletim sistemini kullnacağı hakkında söylentiler var.

bu haberin kaynağı nerden acaba.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 5 Temmuz 2010; 15:25:45 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.