Şimdi Ara

Polisiye/Gerilim Kitapları Okuyucuları (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
925
Cevap
49
Favori
84.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    YAZAR: TUĞBA SARIÜNAL
    TÜRKİYE'NİN İLK TIBBİ GERİLİM ROMANI..
    OCAK AYINDA TÜM KİTAP SATIŞ NOKTALARINDA...
    https://store.donanimhaber.com/5c/96/8c/5c968cdc9aa3a1e9310c2a78fd4f20f5.jpghttps://store.donanimhaber.com/d9/c1/27/d9c12705b7e943f2890b75fde9b5ba7c.pnghttps://store.donanimhaber.com/d9/43/95/d94395cf724f0f52beb45ed4a386cec1.pnghttps://store.donanimhaber.com/ce/a2/b9/cea2b9a55d3ca3ff858ca5f2d47f88ac.png
    Romantizm ve polisiyenin eşlik ettiği tıbbi gerilim türündeki roman, okuyucuya bir sonraki sayfayı tahmin etme olanağı vermiyor. Önermesi; merak. Yazar bunu hız kesmeyen kurgusuyla yapıyor. Yazılan her olay bir detay, ve detaylar birleşerek bizi sonuca götürüyor. İlginç olan kısım ise; tüm bu polisiye kurguyu, eşini kaybetmiş bir kadının gözünden takip etmemiz.

Polisiye/Gerilim Kitapları Okuyucuları Polisiye/Gerilim Kitapları Okuyucuları Polisiye/Gerilim Kitapları Okuyucuları Polisiye/Gerilim Kitapları Okuyucuları
  • nakil N kullanıcısına yanıt
    Kitabın yazarı mısınız?
  • fantastik kadar olmasada okurum.benide ekle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tess Gerritsen - Kan Gölü'nün okuyorum şuan bundan önce Jean C. G. Serisini bitirdim şimdi de Tess Gerritsen serisini bitirmeyi düşünüyorum eklersen sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drybeansandrice

Tess Gerritsen - Kan Gölü'nün okuyorum şuan bundan önce Jean C. G. Serisini bitirdim şimdi de Tess Gerritsen serisini bitirmeyi düşünüyorum eklersen sevinirim

Grange serisini ben de bitirdim fakat tess'e başlayamadım bi türlü, güvenemiyor gibiyim. Tess nasıl akıcı mıdır grance la karşılaştırırsak okunabilir en az onun kadar iyidir diyo musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

quote:

Orijinalden alıntı: Drybeansandrice

Tess Gerritsen - Kan Gölü'nün okuyorum şuan bundan önce Jean C. G. Serisini bitirdim şimdi de Tess Gerritsen serisini bitirmeyi düşünüyorum eklersen sevinirim

Grange serisini ben de bitirdim fakat tess'e başlayamadım bi türlü, güvenemiyor gibiyim. Tess nasıl akıcı mıdır grance la karşılaştırırsak okunabilir en az onun kadar iyidir diyo musunuz?

İkisi birbirinden çok farklı Tess tıbbi gerilim, ben kan gölü kitabını okudum ve çok surukleyiciydi hemen bitirdim ve ayrıca çok iyiydi de :) okumalısin

• tiestoly kullanıcısına yanıt
    Selamlar. Kitap serileri inceleme konusunda detaylı bilgi var. İnceleyebilirsin.
  • Tess Gerritsen en sevdiğim yazar. Jean-Christophe Grange tam bir psikopat, çok iyi. Şu an Dan Brown - Cehennem'i okuyorum. Sırada Sisle Gelen Yolcu kitabı var, daha sonra da Kaiken.
  • Tess Gerritsen'in ilk kitapları romantik polisiyedir. Ben yazım sırasına göre okuyorum ve ancak yeni bitirdim o kitaplarını. Çok sıkıcıydılar. Tıbbi gerilim kitaplarına yeni başlayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulstar -- 11 Şubat 2014; 3:13:35 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • hocam benide eklermsin
  • Kitap inceleme konusunda rizzoli serisiyle ilgili bilgi var.

@asosyal adam

bende baya önce yazmıstım ama ekleyen olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Kitap inceleme konusunda rizzoli serisiyle ilgili bilgi var.

@asosyal adam

hocam teşekkürler eklenmesede favoriye ekledim zaten
  • asosyal adam kullanıcısına yanıt
    Konu en son 2 sene önce düzenlenmiş, bizi bir yönetici ekleyebilir listeye, tabi boş bir zamanı olması gerek sayfaları kontrol edip isteyenleri eklemesi için.
  • quote:

Konu en son 2 sene önce düzenlenmiş, bizi bir yönetici ekleyebilir listeye, tabi boş bir zamanı olması gerek sayfaları kontrol edip isteyenleri eklemesi için.

baya uzun bi konu zaten
  • quote:

@asosyal adam

derken?
  • Pulstar kullanıcısına yanıt
    Yazarın tıbbı gerilim romanlarına bakacağım yazmışsınız.

• quote:

Yazarın tıbbı gerilim romanlarına bakacağım yazmışsınız.

Evet hocam.

Şöyle açıklayayım...

Aşağıdaki linkte kitapları 3 kategoriye ayrılmış:

http://en.wikipedia.org/wiki/Tess_Gerritsen#Selected_bibliography

Türkçe Wikipedia'yı dikkate almayın, o yanlış.

Ben yazarları mümkün olduğunca yazım tarihi sırasına göre okumaya çalışırım. Şimdilik romantiklerin Türkçe'ye çevrilmiş sanırım tüm kitaplarını okudum. Medikal gerilimlerden de 1997 tarihli olduğu için 1 tane okudum. Bundan sonra da yine yazım tarihine göre devam edeceğim.
  • quote:

valla üşenmesem ekliycem herkesi de ucu çok kaçtı
  • Hocam sen yaşıyor musun baya sevindim.
  • quote:

Hocam sen yaşıyor musun baya sevindim.

ihmalettik valla buraları yarın sabah ofiste işim olmazsa düzenliycem buraları
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.