Şimdi Ara

Mervis Diamond Importers'dan 11.43 karat elmaslarla bezeli 19.999$'lık iPad

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• İnternette iPod'un, iPhone'un, Nokia ve BlackBerry modellerinin, hatta Playstation 3'ün çeşitli firmalarca elmas, altın gibi değerli materyallerle süslenerek yeniden yorumlanmasına en azından bir kez şahit olmuşuzdur. Bu seferki hedef ise biraz farklı: Apple iPad

Steve Jobs tarafından sergilendiği günden bu yana beğeni toplamasının yanısıra eleştiri oklarına hedef olarak insanları ikiye bölen iPad,

Mervis Diamond Importers tarafından 11.43 karatlık elmaslarla bezenmiş. Mervis Diamond'un yeni zengin oyuncağı kısıtlı sayıda üretilecek ve merak edenler için 19.999$ fiyat etiketine sahip olacak. Firmanın haziran ayından itibaren sipariş almaya başlayacağı söyleniyor. Ürünün fiyatı göz önünde bulundurulduğunda çelik kasadan dışarı pek çıkmayacağı kesin.

• Dayanamıyorum icimi dokucem

Nekadar salam aptal birseydir bu telefonlara. Altın pırlanta cart curt yapistirmak ya bide piysaya suruyolar rezil şeyi alan varmidir sanmıyorum evimde petrol çıksa petrol zengini olsam almam şahsen bunu resmen görgüsü isi

Oh rahatladım böyle seyleri gordummu çok kızıyorum :))
  • baska modeller vardı altın kaplama vs kımısını begenmıstım ama bu hosuma gıtmedı , zaten bu tarz seylerı ozellıkle zengın zencıler alıyor gosterıs meraklısı oldukları ıcın , aynı bızım romanlar gıbı
  • Parayı harcayacak yer bulamayanlar için bence çok güzel bir alet

Her arz kendi talebini doğurur arkadaşlar, bunu unutmayın
  • çok lazım.
  • bu bozulunca teknik servisede vermezsin adam dükkanı kapar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.