Şimdi Ara

EN İYİ ERKEK PARFÜMÜ ? HANGİ PARFÜMÜ KULLANIYORSUNUZ ? (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
11
Favori
135.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kokularda kişisel zevkler farklıdır ama genel kabul görmüş dünya tarafından bilinen beğenilen ve sevilen kouların ilk 6 sıralamasını sizler paylaşmak isyerim..

EDT KALICILIK
    1-THİERRY MUGLER A MAN(Ağır bir kokudur ama ayarında ve kararında bir fısla farklılık yaratırsınız)
    2-ROCHAS(Kullanan kişinin kişiği ve karizmasıyla birleşir)
    3-212 SEXY MAN(Sofistike bir koku hafif bir gizemlilik ve çekicilik katar )
    4-İSSEY MİYAKE(Romantizmin ağır bastığı bir kokudur)
    5-KENZO(Tokyodan gelen büyüleyici rengarenk bir koku)
    6-FAHRENHEİT(Fransa çıkışlı bir kokudur inanılmaz etkileyici ve heyacanlandırıcı turuçgiller ağırlıklı bir kokudur.Ayrıcı hafif salatalık kokusu gibi gelir ama hiç alakasıda yoktur bambaşka bişe herkezi etkiler)

NOT:Kalıcılığı sadece kokuyla değil ten uyumuyla giysilerinizde kullandığınız yün,sentetik kumaşların dokusuylada değerlendiriniz..

EDT HİSSEDİLİRLİK
    1-THİERRY MUGLER A MAN(Girdiğin ortam ne olursa olsun hissedilir ağırdır ama kararında kullanırsan güzelleşir)
    2-ROCHAN MAN(Tatlı bir koku ama bana kalırsa Fahrenheit den pek üstün değil sadece kalıcılık olarak biraz daha üstün diyebilirim)
    3-FAHRENHEİT(Hissedilmemesinin imkanı yok kesinlikle girdiğiniz otobüs vs. ortamlarda hissettirir)
    4-KENZO(Buda orta kalıcılığın biraz üstü bir koku)
    5-İSSEY MİYAKE(Orta kalıcılıkta dır)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tun4

Diesel Fuel For Life
    Armani Code
    Davidoff Cool Water
    Paco-1 Million

Şu anda kullandığım ve hala şişesi dolu olan kokularım.Bunların arasında en beğendiğim kesinlikle 1 million.Hepsinin farklı bir havası var tabiki.

100 kişi bu kokuların adlarını bilmeden koklasa tercih edilme sayıları arasında büyük farklar olmaz.

Hocam şu anda diesel i kullanıyorum en sevdiğim koku atmani code.
    1 milliona da bayılıyorum yani zevklerimiz aynı. SAna bir de polo ralph loren öneririm o da çok güzel.
  • Paco Rabanne 1 Million aldım hızlı aldan 1 hafta oldu memnunum dah aönce hiç bir parfüme bu kadar para vermemiştim ama kalıcılığı süper...

129 a aldım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reordinary

EN İYİ ERKEK PARFÜMÜ ? HANGİ PARFÜMÜ KULLANIYORSUNUZ ?

Bende bundan kullanıyordum çok kişi sordu parfum ün markasını ama burda baktımda bir sen tavsiye etmişsin herhalde başka kimse ya kullanmadı yada beğenmediler
  • kokuyu bilmeyenler için söylenmesi gerekiyor fehrenheit biraz ağır ve kenzo gibi klasik bir koku daha çok orta yaş üstü için uygun olduğunu düşünüyorum.
  • lacoste elegance kullanıyorum ayet güsel
  • Calvin Klein Truth ve Armani Blackcode kullanıyorum, blackcode okula giderken hergün 2 3 fıs attığım için dp den aldım ama yinede cok güzel orjinaliyle en azından ben bişey fark edemedim.
  • Burberry çok kalıcı ben kullanıyorum
  • Konu ile alakali olarak daha net bir goruntu ;

http://forum.donanimhaber.com/m_34957183/mpage_1/key_/tm.htm
  • Arkadaşlar dp den parfüm almak istiyorum.
    Öncelikle parfüm sıcak havalarda baymasın
    2. olarak kadınlar gibi uzaktan belli olmasın yanyanayken hissettirsin.Kendimi kötü hissederim kadın geçiyor sokağuın sonuna geliyor hala koku burnumda berbat bir durum erkek için.
    Güzel bir koku olsunÜ

tavsiyeleri bekliyorum
    Nedenini de yazarsanız
  • mRcan valla ben genelde hugo boss (b4) alıyorum onuda çok kişi övdü aldım aslında biraz farklı bi parfüm almak istiyordum herkesin kullanmadığı ama gerçektende hugo boss çok iyi rochat var oda fena değilde rochatve fahrenheit biraz ağır gibi geliyor geçen bi restauranttaydım odaki garson bile bu parfümün adı ne diye sormuştu hugo bossun gerçekten çok kaliteli orjinali biraz pahalı bende d&p den aldımda merak ettiğim orjinali arasında çok fark varmı bunu merak ediyorum.
  • açık rochas vardı. ingilteredeyken hatunlar bitiyordu kokuya.

mübarek sıktınmı yıkanana kadar çıkmıyordu kıyafetten. ama herkeste var şimdi.

şimdi fahrenheit takılıyorum. memnunum..yine açık.

çok paranız olmadığı sürece, diş sıkıp orjinal parfüme tonla para bayılmak aptallıktır arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

mRcan valla ben genelde hugo boss (b4) alıyorum onuda çok kişi övdü aldım aslında biraz farklı bi parfüm almak istiyordum herkesin kullanmadığı ama gerçektende hugo boss çok iyi rochat var oda fena değilde rochatve fahrenheit biraz ağır gibi geliyor geçen bi restauranttaydım odaki garson bile bu parfümün adı ne diye sormuştu hugo bossun gerçekten çok kaliteli orjinali biraz pahalı bende d&p den aldımda merak ettiğim orjinali arasında çok fark varmı bunu merak ediyorum.

Gittiğimde hugo boss a bakarım.Peki rochas nasıl herkes beğeniyor da çok fazla mı kokuyor.Çok ilgi çekmesin yakın mesafede güzel intibası veren parfüm istiyorum[
  • quote:

Orijinalden alıntı: .mRcan.

quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

mRcan valla ben genelde hugo boss (b4) alıyorum onuda çok kişi övdü aldım aslında biraz farklı bi parfüm almak istiyordum herkesin kullanmadığı ama gerçektende hugo boss çok iyi rochat var oda fena değilde rochatve fahrenheit biraz ağır gibi geliyor geçen bi restauranttaydım odaki garson bile bu parfümün adı ne diye sormuştu hugo bossun gerçekten çok kaliteli orjinali biraz pahalı bende d&p den aldımda merak ettiğim orjinali arasında çok fark varmı bunu merak ediyorum.

Gittiğimde hugo boss a bakarım.Peki rochas nasıl herkes beğeniyor da çok fazla mı kokuyor.Çok ilgi çekmesin yakın mesafede güzel intibası veren parfüm istiyorum[

3 aydır Rochas kullanıyorum istisnasız samimi olduğum,olmadığım tüm bayanlar bayıldı kokuya,parfümü kullandıktan sonra kısmetim bile açıldıbazıları ağır koku diyor ama bana göre hafif ve çok hoş bi kokusu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raimond -- 29 Mart 2010; 23:38:36 >
  • Kelvin Clein Free
    Bir de Hugo Boss White Edition.Muhteşem ötesi

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadow_Shooter

Loewe solo derim

çok pahalıymış.
    imzanı yeni farkettim, tebrikler

Issey Miyake

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şebboy -- 30 Mart 2010; 0:06:41 >
  •  EN İYİ ERKEK PARFÜMÜ ? HANGİ PARFÜMÜ KULLANIYORSUNUZ ?

bu parfümü kullanıyordum şuan çok az kaldı tam bir kış parfümü güzel birşey hem havalar ısındığı için hemde bitmek üzere olduğu için başka parfüm aldım o da bu

şuan bunu kullanmamak için zor tutuyorum kendimi signature'u bitirmeye uğraşıyorum ama sanırım jagler bitmeden o bitmiycek
  • jAGLER çok kötu bır koku hocam ya çam kokusu
  • Davidoff Hot Water
    Hugo Boss Energise
    Hugo Boss Soul
    Calvin Klein Free
  • bence bu bide pahalı olmasa melet
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.