Şimdi Ara

EN İYİ ERKEK PARFÜMÜ ? HANGİ PARFÜMÜ KULLANIYORSUNUZ ? (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
11
Favori
135.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  EN İYİ ERKEK PARFÜMÜ ? HANGİ PARFÜMÜ KULLANIYORSUNUZ ?
     EN İYİ ERKEK PARFÜMÜ ? HANGİ PARFÜMÜ KULLANIYORSUNUZ ?
  • LİSTENİN SON DURUMU

BVLGARI AQVA MAN
    BURBERRY CLASSIC MAN
    DIESEL FUEL
    ROCHAS
    ARMONI BLACK CODE
    HUGO BOSS DARK BLUE
    212 MAN
    JEAN PAUL GAULTIER
    BURBERRY TOUCH
    DAVİDOFF COOL WATER
    LORIS AZZARO SILVER BLACK
    BURBERRY BRIT

Varmı ekleme yapmak isteyen yada bu olmaz çıkartmak lazım listeden diyen ?

Yada bu mevcut listede kalıcılık ve yaz aylarına uygun parfümlerden varsa bunlar hangileridir puan yada yıldız verelim.
  • oldum olası hugo boss dark blue dan başka parfüm kullanamıyorum ya.garip duruyor üstümde
  • Cerruti Pour Homme tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: el_morad

Paco Rabanne 1 Million.Daha önce kullandığım hiç bir parfüme benzemiyor övdükleri kadar var bence.

ben bu parfümle almanya'da free shopta tanıştım

şuanda en çok satan parfümmüş kendileri

fiyatı da armani, bvlgari, hugo boss la aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yannız melek

calvin klein ck

EN İYİ ERKEK PARFÜMÜ ? HANGİ PARFÜMÜ KULLANIYORSUNUZ ?

önerim eğer güzel bir koku arıyorsanız bunu bir deneyin derim

ben de bu da var. Bence 1 million'un kokusu daha güzel bundan. ama bunun da aşağı kalır yanı yok.
  • bence sevdiğiniz insanı eğero da sizi seviyorsa bütün kokular etkileyecektir. hatta ter kokunuz bile

not: tecrübeyle sabittir...!!!
  • Ben Rebull Chrome kullanıyorum memnunumda fakat burda güzel tavsiyeler var bi mesajım bulunsunBunlar önemli şeyler para hesabı yapmayıp sağlam şeyler almak lazım.önerilere devam millet
  • hadi millet listeye decam CK de ekledik
    Yokmu listedeki parfümlere yorum yazıcak arkadaşlar paylaşımcı olalım tecrübelerinizi yorumlarınızı bekliyoruz....

TECRÜBEYE DAYALI EN İYİLER LİSTESİ

BVLGARI AQVA MAN
    BURBERRY CLASSIC MAN
    DIESEL FUEL
    ROCHAS
    ARMONI BLACK CODE
    HUGO BOSS DARK BLUE
    212 MAN
    JEAN PAUL GAULTIER
    BURBERRY TOUCH
    DAVİDOFF COOL WATER
    BURBERRY BRIT
    CK IN 2 U
  • 1 million, 212, diesel bunlar bence hep lise çağındaki genç arkadaşlarımızın kullanabileceği ortam kokuları.

Benim önerilerim:

Guerlain Homme Intense EDP
    Cartier Declaration
    Nikos Sculpture
    Loewe Solo

bir de bunların kokularına bakın ve yorumlayın derim. 1 million, 212, davidoff falan hep birbirine benzeyen ergen kokularıdır bence. Ne demek istediğimi yukarıdaki parfümleri sıkıp serin havada dışarıda koklayınca anlayacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: levocan987

Calvin Klein Euphoria Men Intense

bende öneririm kullandım bir de diesel'in the brave şu anda onu kullanıyorum ve çok güzel tavsiye ederim
    ayrıca, ROCHAS 212 normal olan ve burberry de çok güzel parfüm lerdir
  • Avon Essence
  • jean paul gaultier kullanırım
    yazında 1-2 ay davidoff cool water
  • axe-africa
  • lacoste red tek geçerim yada str8
  • Koku işi kişiden kişiye değişebilen bir durumdur tabiki ama sonuç olarak parfümler kişiye özel üretilmiyor tüm insanlar için üretildiği için yine tüm insanların beğenisine sunuluyor bundan dolayı kendini ispatlamış markalar bu işi göğüsler.

Sonuç olarak güzel koku herkes için güzeldir çünkü bu bir ticari yarış üretici herkese kendini beğendirmek zorundaki dünya buna talep etsin kendini beğendiren marka parayı götürür.

İnsanlarda üretilen parfümler arasında tercih yapar bence kötü koku yoktur parfümler içinde ağır yada hafif vardır baharatlı yada fresh vardır yada şekerli neyse işte herkes bunlardan birine yönelir.

Kokunun insanlar için önemi çok büyük çünkü insandaki 5 duyudan biri olan koku duyusu insan ilişkilerinde en önemli duyu. bunu ben değil bilirkişi dr. söylüyor ve doğru çünkü bi kadın çok güzel olabilir ama kokusu sizi rahatsız ederse oradan hemen uzaklaşmak istersiniz yada satışla uğraşan birisinin kokusu ne kadar ilgi çekici ve güzelse satış başarısını bile etkiler tam terside tam tersini yaratır.

iyi koku ile ilgili diğer ilginç bir nokta ise, hafıza ile olan ilişkisidir. Sanırım, unutulmaya yüz tutan ya da unutulan şeyleri en hızlı ortaya koku algısı çıkarır. Çocukluk arkadaşınızın kullandığı bir parfümü, yıllar sonra farklı bir kişide algıladığınızda, çocukluk arkadaşınız ve onunla yaşadıklarınız, tabir-i caizse film şeridi gibi gözünüzün önünden geçerJ

iyi kokan bir lokanta yada cafe yada giyim mağzası göze hitap eden dizaynı yada dekoru hiç olmasada kokusu sayesinde satış rakamlarını arttırabilir yani göz duyusununda önündedir koku duyusu.

Yada otobüsler vıcık vıcık ter değilde herkes mis gibi parfüm yada deodorant gibi ürünler kullansada otobüslerdeki o itici koku olmasa insanlar toplu taşımaya daha çok ilgi duymazlarmı.

Konu bu kadar açılmışken beni çok etiliyen ve konuyu aslında özetleyen bir filmi paylaşayım izlemeyen arkadaşlar mutlaka izlesin :http://www.perfumemovie.com/

Fragman :http://www.youtube.com/watch?v=6NQsCG1NwYg

Konuyu toparlayalım

BVLGARI AQVA MAN
    BURBERRY CLASSIC MAN
    DIESEL FUEL
    ROCHAS
    ARMONI BLACK CODE
    HUGO BOSS DARK BLUE
    212 MAN
    JEAN PAUL GAULTIER
    BURBERRY TOUCH
    DAVİDOFF COOL WATER
    BURBERRY BRIT
    CK IN 2 U

Bunlar şu anda çekim gücü en yüksek olan markalar varsa bu kokular hakkında yorum yapıcak arkadaş hemen yazssın yada başka önerisi olan ??????????
  • Rochas men bukadar kaliteli koku yok be abi hele hele esmersen..

Bugün kahvaltıda dışarıda otuyordum bi çay daha içeyim dedim self servis gittim aldım.Burnuma bir koku offfff Rochas men nasıl kokuyor..Dönüp birdaha baktım abi..Böyle bir koku yok yaa.

Eleman kalktığımızda masadan kalkmıştı.Hala kokuyordu.

Büyük ihtimal dp parfümdü.

Orjınalı ayırt edebiliyorum çünkü.

212 men rochas men burberry clasic bunlar mevsimlerine göre en kral parfümlerdir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerzavatçı
    Rochas men bukadar kaliteli koku yok be abi hele hele esmersen..

Bugün kahvaltıda dışarıda otuyordum bi çay daha içeyim dedim self servis gittim aldım.Burnuma bir koku offfff Rochas men nasıl kokuyor..Dönüp birdaha baktım abi..Böyle bir koku yok yaa.

Eleman kalktığımızda masadan kalkmıştı.Hala kokuyordu.

Büyük ihtimal dp parfümdü.

Orjınalı ayırt edebiliyorum çünkü.

212 men rochas men burberry clasic bunlar mevsimlerine göre en kral parfümlerdir..

Peki dp ile orijinalinin arasında çok fark var mı? Dp den alırsam çok şey kaybeder miyim? Aradaki 130 tl lik farka değer mi bu fark? Gün içinde insanlar orijinal olduğunu fark ederler mi çok soru sordum farkındayım cevaplarsan sevinirim
  • D&P parfüm fiyatları 100ml 22 TL deodorant 5 TL set olarak 27.Pazarlık yapmıyorlar.

Bende merak ettiğim Paco Rabanne için önce Sevil kozmetiğe gittim.100ml için 169 TL istediler.Kokuyu denedim.Hoşuma gitti,alacaktım ki aklıma D&P geldi.
    Yanlız Sevil'de sıktığım Paco D&P ye gidene kadar sertliğini kaybetti gibi.Kokusu belli oluyordu fakat o kadar aşırı bir şekilde değildi.
    D&P'de sıktığım ise Paco ise yaklaşık 4 saat geçmesine rağmen burnuma gelmekte.O kadar da dışarıda dolaştım,etkisini kaybetmedi.

Kalıcılıkta D&P oldukça başarılı.Kokuları da orjinale çok yakın yapmakta.Eğer burnunuz çok sağlam değil ise fark fazla anlaşılmıyor.

Bu arada L11'i merak ettiğim için D&P'de çalışan hanıma sordum.Gülerek '' Kız arkadaşınıza mı? '' diye sordu. Allah'tan direk kendim için istememişim.
    L11 bayan parfümü olarak geçmekte ama kokusu gerçekten hoş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R0ME -- 19 Mart 2010; 22:42:36 >
  • kenzo
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.