- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Mavi Jeans'te Deri Mont 210TL + 10tl hediye çeki
53 Cevap34972 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

964 Mesaj
12 Mart 2010; 21:41:19 

Sezonda 350TL olan %100 kuzu derisi erkek deri montun fiyatı önce 270e şimdide 210a düşmüş. Ben aldım bir adet. İlgilenenler varsa bakabilir. Kartuş kart çıkartırsanız(ücretsiz) %5 te hediye puan yüklüyorlar karta.

Derimodda yapılan yarı fiyat kampanyasında en ucuz erkek deri mont 350 civarıydı. Erkek olarak zaten deri mont bulmak zor. Bulsan model yok, onuda bulsan çok pahalı

https://secure.mavijean...antID=2137§ionid=86

palladiumda S bedeni mevcut. Sanırım başka mağazasında S kalmamış.

Elektrik, Elektronik Mühendisi

2401 Mesaj
12 Mart 2010; 21:46:06 

bu mevsimde dikkatli gezen birisi hem ucuza hem kaliteli montları rahatça bulur. derimoddan sonbahar aylarında mont almıştım 300 civarına (200 tl eskisini getir kampanyası ama eski falan getirmedim) 1-2 hahta önce aynı mont 250 civarıydı.. derimod harici yerlerde kesin fiyat dip yapmıştır adam malını 7-8 ay bekletmektense daha az karla satmaya razı olur..

Xeon E5-2660 v2 (10C/20T) , Asus x79 deluxe , Samsung 4x4GB 2133mhz , ASUS GTX Titan 6GB Artic Cooling, OCZ Revodrive 3 X2 480gb, 10TB+ HDD, Thermaltake Toughpower 1200W , TT GT10 Gamer Case, 27" Asus VG278H 3D

964 Mesaj
12 Mart 2010; 21:51:41 

Öyle ama şundan emin olun bu mont belki ufak bi kaç değişiklikle yada aynı haliyle sezonda tekrar 350 civarı olcak. LTB Rodi, Colins Mavi Wrangler felan hep aynı takdiği uyguluyor, takip ediyorum. Bu arada deri modu çok gezdim. Derileri kaliteli olabilir ama giydiğinizde işte bu diyeceğiniz fazla modeli yok. Olanlarda 400 450 civarı (%50 indirimli). Oda olsun olsun şuan 300 350 civarıdır. Bu benim söylediğim ürün mavide en pahalı satılan deri monttu ve üstünüze çok iyi oturuyor.

635 Mesaj
12 Mart 2010; 21:54:43 

fiyat guzel ancak mont feci cirkin .)
bir mavi jeans klasigi denebilirdi, fiyat piyasanin 3 kati olsaydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prosatarus -- 12 Mart 2010; 21:55:31 >

Psn-Steam-Origin ID Algenthor

286 Mesaj
12 Mart 2010; 21:57:44 

valla bana gore hıc genc ısı degıl hakım yaka spor bır derı mont olmadıkca derı monta para vermem heralde bu tam 30 35 yaslarına gıder gıbıme geldı 250 300 lıraya en ala kuzu derısınden montu ozel bedenıne gore yaptırabılırsın..

964 Mesaj
12 Mart 2010; 22:00:36 

Klasik herzaman iyidir. Herzaman giyilir. Spor deri cekete örnek link atabilecek arkadaş varsa onada bakalım. Ayrıca giyildiğinde oldukça şık duruyor. Ama düşük omuzlu göbekli arkadaşlar hiç niyetlenmesin genede. Ozaman çirkin diye tabir edilebilecek bir hal alabilir.

2270 Mesaj
12 Mart 2010; 22:28:26 

mont hoş değil bim in 100 tl olan hatemoğlu deri montları bile bundan daha güzeldi

964 Mesaj
12 Mart 2010; 22:33:57 

Beğeni kriterlerine bak

Cidden bu montu beğenmeyenlerin giydikleri montları merak etmeye başladım. Millet dieselden felan giyiniyoda benimmi haberim yok

%100 kuzu derisi ve 210tl. Öyle yada böyle sonuçya mavi. Kime gösterdiysem beğendi(zara ve H&M tasarımcısı da dahil). Bu forumda bişeyler var ama beğeni sınırı pek yüksek.

325 Mesaj
12 Mart 2010; 22:52:52 

quote:

Orijinalden alıntı: metulen

Beğeni kriterlerine bak

Cidden bu montu beğenmeyenlerin giydikleri montları merak etmeye başladım. Millet dieselden felan giyiniyoda benimmi haberim yok

%100 kuzu derisi ve 210tl. Öyle yada böyle sonuçya mavi. Kime gösterdiysem beğendi(zara ve H&M tasarımcısı da dahil). Bu forumda bişeyler var ama beğeni sınırı pek yüksek.

hocam şimdi 2 sene önce derimod dan 375 tlye deri mont aldım.modeli fermuarlı ve kapüşonlu BİLENLER BİLİR insanın üstüne süper oturur.ayrıca 4 defa tamire verdim hiç para almadılar.
oturup düşünelim 375 tl pahalı mı ?
hemde korkunc bir para şimdi olsa hayatta almam.
şimdi senin soylediğine bakalım
o montu 210 değil (inş abartmıyorumdur)50tl ye almam

286 Mesaj
12 Mart 2010; 23:06:18 

hocam kusura bakma bız senın zevkıne bısey demedık almıssın gule gule kullan bende bı mont eklıcem acaba yorumlar ne olcak merak ettım bana gore hos bı mont..
0

182 Mesaj
12 Mart 2010; 23:12:08 

quote:

Orijinalden alıntı: faruxxx

hocam kusura bakma bız senın zevkıne bısey demedık almıssın gule gule kullan bende bı mont eklıcem acaba yorumlar ne olcak merak ettım bana gore hos bı mont..
0

aga on numara valla dibim düştü nerde bu mont ne kadar?

325 Mesaj
12 Mart 2010; 23:17:12 

güzel montmuş ama deri işinde çalışan bir arkadaşım beni deri monttan soğuttu. gerekçesi şu
deri mont sağlıksız bir giysiymiş
bir kere nefes almıyormuş ılık havalarda terletirmiş yağmurlu havalarda giyilince ömrü kısalıyormuş deri suyla temas etmemeliymiş.ayrıca derimoddan aldıgınız bi mont parasıyla bir aylık ev kirası ödenebilirmiş vs vs

286 Mesaj
12 Mart 2010; 23:25:06 

hocam deriline diye aratırsan sıtesınde var 290 lıra ama pesın alcam dersen arayıp 250 ye verırler :D

21732 Mesaj
12 Mart 2010; 23:28:28 

quote:

Orijinalden alıntı: Prosatarus

fiyat guzel ancak mont feci cirkin .)
bir mavi jeans klasigi denebilirdi, fiyat piyasanin 3 kati olsaydi

Evet çok çirkin.
Özellikle o cepler bir müddet sonra sarktımı mont olmaktan çıkar.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

2270 Mesaj
12 Mart 2010; 23:57:14 

bimdeki mont bundan güzel hemde ucuz yani kötünün iyisi denebilir

http://forum.donanimhaber.com/m_35203782/tm.htm

418 Mesaj
13 Mart 2010; 10:06:19 

valla deri mont aldın mı böyle birşey almak lazım, çok güzel duruyor.

quote:

Orijinalden alıntı: serseri26

aga on numara valla dibim düştü nerde bu mont ne kadar?

2142 Mesaj
13 Mart 2010; 10:20:04 

kalmamıştır ellerinde büyük ihtimalle
quote:

bershka da gördüm 270ytl

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mechatronik -- 13 Mart 2010; 10:23:52 >

3960 Mesaj
13 Mart 2010; 11:44:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

0

O resim ne öyle yahu, yok mu 29 yaşında adama göre mont. 17 yaşındaki gençlere daha çok yakışıyor bu modeller

423 Mesaj
13 Mart 2010; 12:16:54 

kuzu derisi yağmur yiyince kokar ya bende vardı kokudan ben giyemedim gittim zara dan aldım süper hatta geçem zarada indirim vardı 350 tl mont 175 tl yeni almasam hemen alacaktım takılım çıkan kapşonuda vardı tasarımda 10 numaraydı zara nın suadiye mağazasına gidin derim

sunucum

1787 Mesaj
13 Mart 2010; 14:04:54 

Derimodda vitrindeki ürünü beğendim indirim varmış diye girdim sordum 700 den 300TL ye düşmüş ama beni kesmedi tabii ki.Acaba 700Tl veren var mıdır diye düşünmeden edemedim.
Gerçi normal sezonda sormadım ama en fazla 500tl ye satılmış olabilir..

964 Mesaj
13 Mart 2010; 19:32:14 

Derimodun hangi indirimi olursa olsun montları 300 350den aşşağı inmiyor.

Bu arada deri sağlıklıdır suda da deforme olmaz. Deforme olsa deri ayakkabı olmaz. Ama deri mont yağmurluk niyetine de giyilmez.

Bu arada 290lık olan güzelmiş. Deriside kaliteliyse alınabilir. Ama 350 vs fiyatlara zaten daha güzellerini bende buldum ama okadar bütçem yoktu. Bu arada eklediğim fotoda cidden kötü duruyor yalan yok. Ama giyip baktım güzel durdu bende. Ceplerinin sarkacak bi yanı yok. 60lık amcalar gibi ceplerine bişeyler tıkcak halimde yok çünkü. Son olarakta kuzu derisi kokar elbette. Zaten deri kokmuyorsa işlenmiş deridir ve %100 değildir.

529 Mesaj
13 Mart 2010; 20:20:24 

wolverine deri ceket 1050 tl

0

http://www.jedbang.com/...grp_id=12&alt_grp_id=37

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkSerenity -- 13 Mart 2010; 20:25:17 >

186 Mesaj
13 Mart 2010; 20:52:32 

tartışmaya gerek yok orası istanbul biişey olmaz :)

DONANIM HABER PLAYSTATION 3
ORİJİNAL OYUN DESTEKÇİLERİ KULÜBÜ

PS3 PES 12, KİLLZONE 2, KİLLZONE 3, SUPER STREET FİGHTER 4, TEKKEN 6, GTA4, GOW COLLECTİON, GOW3, GT5, TOP SPİN 4, CALL OF JUAREZ, MOTORSTORM 2 PR. SAMSUNG 37B650

559 Mesaj
13 Mart 2010; 22:05:20 

Az önce Derimod'da hakim yaka acık kahverengi bir ceket denedim. Fiyatı 525tl idi. Gözüm kaldı ama gecen sevgililer gününde eşime alınca benim ki beklemede kaldı :)

Herşeyin Hayırlısı...

2270 Mesaj
13 Mart 2010; 23:25:54 

yağmurda deri mont giymeyin çok pis kokar yanınıza bile yaklaşılmaz iğrenç olursunuz dikkat edin millet bilmez ne koktugunu bu adam ne pismiş der

674 Mesaj
14 Mart 2010; 0:36:27 

zamanında mavi jeans'in reklamları vardı hani amerika'da filan türk damgası gururumuz niyetinde harbiden övünüyorduk

yıl olarak tam hatırlamıyorum 2002-2004 arası bi tarihti mavi'den baharlık mont aldım çıktım gittim mağazadan eve gelince bi görürüm ki "made in china"

dedim türk malı boyle oluyo heralde geride vermedim cümle aleme gösterdim bir dahada mavi'nin kapısından gitmedim

amacım marka karalamak filan değil Türk'sün madem bizi kandırma yerli üretimini yap senin işçin kazansın bizde seninle övünelim

Alp Beyazı 1.6Hdi Partner Allure
Şeytan Kırmızı 1.6Hdi 207 Dynamic

60 Mesaj
14 Mart 2010; 2:30:14 

quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

0

99 tl ye aldim bu montu 1 ay kadar önce suandada güsel bi model var bershkada gene 99tlye ama derimi deilmi bakmadim ona

3960 Mesaj
14 Mart 2010; 10:32:58 

quote:

Orijinalden alıntı: kaan...

zamanında mavi jeans'in reklamları vardı hani amerika'da filan türk damgası gururumuz niyetinde harbiden övünüyorduk

yıl olarak tam hatırlamıyorum 2002-2004 arası bi tarihti mavi'den baharlık mont aldım çıktım gittim mağazadan eve gelince bi görürüm ki "made in china"

dedim türk malı boyle oluyo heralde geride vermedim cümle aleme gösterdim bir dahada mavi'nin kapısından gitmedim

amacım marka karalamak filan değil Türk'sün madem bizi kandırma yerli üretimini yap senin işçin kazansın bizde seninle övünelim

Rodi ve LTB (Little Big) Türk markaları Mavi Jeans'den daha ucuz ve daha kaliteli ürünler üretip satabiliyorlar. Öğrenciyken 2002 senesinde 95 TL ye aldığım ve aşık olduğum Mavi Kot pantolonum diz kısmından çocuk gibi yerlerde sürünmememe rağmen kendiliğinden aşınarak yırtıldı. Şimdi şort olarak giyiyorum ama yine açılıp yırtılan yerleri mevcut. Mavi Jeans'e hayatta yaklaşmadım o günden sonra zaten

29 Mesaj
14 Mart 2010; 12:51:29 

Bence biraz markaya haksızlık ediyorsunuz. Sonuçta arkadaşımız uygun gördüğü bir indirimi yazmış, size uygun gelmiyorsa derimod iyi diyorsanız onun daha uygun fiyatlı ürününü adresini vb. bilgisini verip yazarsınız. Bilmem ne zaman hangi fiyattan ne aldığınızın konuyla ne alakası var..dünyada çin de üretim yapmayan markamı kaldı. Adidas Nike çinde yapıp 250 tl bir ayakkabıya isteyince sorun olmuyor kimseye. yada artık 30000 tl sini insanlar çıkartıp çin malı bir arabaya verebiliyor. Para kazanmak için artıık kendi ülkemizde üretim yapmaya değil markaya ihtiyacımız var.
İnanın hiç mavi jeans almadım (beğenmediğimden değil denk gelmedi) ve deri ceketleride derimoddan alırım (bende maviden deri almazdım ama bu onu karalamamı gerektirmez). Yaptıkları ilk reklamlarlada ülkemizde sadece levis vb. iyidir zihniyetinin yıkılmasına . bugün rodi den ltb den colins ten de para verip kot alır olduk.

3332 Mesaj
14 Mart 2010; 14:48:49 

quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

Rodi ve LTB (Little Big) Türk markaları Mavi Jeans'den daha ucuz ve daha kaliteli ürünler üretip satabiliyorlar. Öğrenciyken 2002 senesinde 95 TL ye aldığım ve aşık olduğum Mavi Kot pantolonum diz kısmından çocuk gibi yerlerde sürünmememe rağmen kendiliğinden aşınarak yırtıldı. Şimdi şort olarak giyiyorum ama yine açılıp yırtılan yerleri mevcut. Mavi Jeans'e hayatta yaklaşmadım o günden sonra zaten

HEPİNİZ bilgisizseniz millet ne yapsın. Levis ürünlerinde de "Made in Turkey" yazıyor. Sizce Levis amerikan malı mı TÜrk malı mı. Elbetteki amerikan malı.. Nike tada Made in China yazar. Ondada yazar bunda da.. Biraz araştırın bakalım neden yazıyor diye..

Türk spor giyim markaları..
http://forum.donanimhab...mpage_1/f_/key_//tm.htm

Bu mavi mont hakkında biraz bilgi vereyim.
-Ürünü denemiştim çok güzel oturuyordu. Tek üstteki cepler hoşuma gitmemişti, 1 tane olsaydı daha iyi olurudu.
-Mont Dar kesim, fotoğrafa aldanmayın. Birçok mağazada aldığınız montlar çuval giymiş gibi durur, bu mont tam üzerinize oturuyor.
-Evet etiketinde kuzu derisi yazıyordu, kalitesini bilmiyorum deriden o kadar anlamam. Maviden 6 yıl önce aldığım deri mont hala sapa sağlam duruyor.
-Aynı kaliteyi derimod markası en az 700lira gibi fiyata satıyor. Derimod dan 350e alacağınız mont ipincecik oluyor, 100gram ağırlındamı ne bir tırnak atsanız derisi yırtılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birolayd -- 14 Mart 2010; 17:33:04 >

xepfkli...

969 Mesaj
14 Mart 2010; 16:04:47 

0

0

Arkadaşlar bunlar süper duruyor üzerinizde.Derisi de Kaliteli..Fiyatları biri 100 diğeri 130 tl gidin bir bakın pull and bear a.

370 Mesaj
14 Mart 2010; 17:19:15 

arkadaşlar ben netten alıcamda adam gibi bir site bulamadım yardımcı olun lütfen

370 Mesaj
14 Mart 2010; 17:52:33 

...........

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
14 Mart 2010; 18:09:34 

quote:

Orijinalden alıntı: T_YılmaZ

...........

...............

964 Mesaj
14 Mart 2010; 18:32:58 

quote:

Orijinalden alıntı: Emphire

0

0

Arkadaşlar bunlar süper duruyor üzerinizde.Derisi de Kaliteli..Fiyatları biri 100 diğeri 130 tl gidin bir bakın pull and bear a.

Bu modeller %100 deri değil. Ayrıca deri montta kolda ve belde kumaştan(bezden, trikodan herneyse işte ) lastik hoş durmuyor.

@birolayd ; Evet dostum dediğin gibi deri mod daha güzelini daha kalitelisini yapıyor ama bu durumda da fiyatlar 500e 700e çıkıyor. Bu rakamları verebildikten sonra zaten insanlar neden 200TL lik bir monta alıcı gözle eleştri yaparlarki

Bu konuyu bütçesi çok müsait olmayan ve %100 deri olan bir deri mont almak isteyenler için açtım. Bershka da pull and bear'da yada herhangi bir yerde vinlex deri karışımı montları 90a 100e bulmak şuara zaten kolay. Hatta mavide de benzer bir ürün 109TL.

Bu arada açtığım konu nerelere gitti. Ne canı sıkkın arkadaş varmış . Aslında açılan her konuya bir alt başlık açılmalı. Polemik bölümü diye

Mümkünse %100 deri olan ve fiyatı uygun sayılabilecek ürünlerle kıyaslama yaparak eleştri yazalım. Diğer türlü söylenenler şeyler biraz havada asılı kalıyor.

286 Mesaj
14 Mart 2010; 18:41:26 

parası az olanlar ve kalıtelı derı gıymek ısteyenler ıcın esnaflar ne gune duruyo ıllakı marka gıymek zorunda degılsınız genelde her ıl merkezınde bır derı dukkanı vardır olmadı ınternet uzerınden satıs yapmaya calısan bır kac derıcı var arastırın onlardan alın derımod dan alacagınız 700 lıralık kalıtelı dedıgınız montu esnaftan 250 300 e alırsınız derımoda verılen paraya yazık bence..

423 Mesaj
14 Mart 2010; 20:00:44 

arkadaşım katılmıyorum geçen sultanbeyliye bir arkadaşın yanına gittim beni az gezdirdi bir derici gördüm deri mont satıyor orijinal derici
kesimler şekiller bu kadarmı kötü olur fiyat ne derseniz derimod la nerdeyse aynı 400 tl dediği ürünü görseniz çuval gibi ne şekil ne şema var

kuzene 500 tl derimod dan aldık süper zaradan aldık süper hadi o kadar paranız yokmu çok basit içerenköy carrefoursa da mrm deri var adamların fabrikası var deri işinde süper fiyatlar 50 100 150 200 250 tl

alın size bir sır vereyim zara nın deri ürünlerini mrm deri yapar hatta biz bazı modelleri zarada beğendik aynısı mrm de satışta vardı yarı fiyatına aldık ama her model için geçerli değil zara bazı modelleri sattırmıyor sadece kendi zara ismi altında satıyor

sunucum

286 Mesaj
14 Mart 2010; 20:23:22 

su ıkı sıtenın derı modellerı benım hosuma gıttı
http://www.deriline.com/
http://www.kusadasileather.com/index.html

546 Mesaj
14 Mart 2010; 20:27:01 

ya şu derimoda laf atmayın gözünüzü seveyim hangi ürünü zaten ilk çıktığında alıyorsunuz hep pahalı oluyor alıncağı zamanı bilmiyor bazıları derimod böyle şöyle diye konuşuyor konuşmayalım 250 tlik fabrika, mavi jeans berskha vb vb ürünleride ki deriyle aynı mı lütfen bi giyin elleyin ondan sonra yazın biraz pahalı kabul ama birkere alıyorsunuz 10 kere değil onun için deri mont alıcaksanız kesenin ağzını bikerelik açıcaksınız ve ömürlerce kullanıcaksınız

964 Mesaj
14 Mart 2010; 22:30:06 

Deri mont işini yapanları bende gezdim. Hatta dayım aldı bitane. 300TL verdi bildiğin ceket. Kesimi yaramaz modeli bildiğin uyduruk. Derisi kaliteli olsada artık para etmez bence. Bu nedenle esnaf mantığıyla olmaz bu iş. Deri mont birkere alınır ok de bir kerde 500 (yada 100 100 taksite) verebiliyormu herkes. Ben veremezdim açıkcası.

Bu arada deri kalitesinden bahsediliyor fakat eleştirilen çoüu markanın %100 deri ürünü bile yok. Bu nedenle 100liralık 200 liralık suni derileri konuya dahil etmenin mantığı yok.

964 Mesaj
14 Mart 2010; 22:33:42 

quote:

Orijinalden alıntı: faruxxx

su ıkı sıtenın derı modellerı benım hosuma gıttı
http://www.deriline.com/
http://www.kusadasileather.com/index.html

deriline da bir iki tane beğendim ama onlarda 350 civarı hep

29 Mesaj
28 Ekim 2010; 0:19:40 

quote:

Orijinalden alıntı: A380

yağmurda deri mont giymeyin çok pis kokar yanınıza bile yaklaşılmaz iğrenç olursunuz dikkat edin millet bilmez ne koktugunu bu adam ne pismiş der

o senin dediğin herhalde eşşek derisi falan ,ben sürekli yamurda karda giyiyorum yok koku falan.

24 Mesaj
28 Ekim 2010; 1:19:36 

hortlatmışınız konuyu

ziyaa

248 Mesaj
28 Ekim 2010; 2:09:38 

hortlamışken yazayım. 6 sene önce maviden kot aldım. 3 hafta sonra bacak kısmının arka tarafı pamuklanmaya ve aşınmaya başladı. aldığım yere götürdüğümde zımpara tarzı bir yere oturmuşsunuz gibi dünyanın en saçma ceavabını aldım. pantolonu teste yolladım ve hatalı çıktı. bende gittim parasıyla levis aldım 5 sene giydim. geçen sene de "eskisi gibi değillerdir" diyip maviden bir t-shirt aldım. M beden aldığım t-shirt 3 ayda XL kadar genişledi. maviden birşey almayı bırakın, önünden bile geçmeyin...

829 Mesaj
28 Ekim 2010; 2:21:03 

o mont trabzon boynerde 160 lira:D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2147 Mesaj
28 Ekim 2010; 11:39:35 

defactodan aldım 235 TL %100 deri kapşonlu mont

MEGANE 2 HB 1.5 DCİ DYNAMİC
Dh 2006 Üyeleri
Uludağ Üniversitesi-iktisat
NİNTENDO Wİİ BLACK
~ Samsung N150 ~HP PAVİLİON G6
PIRANHA BUSİNESS TAB 7''~~SAMSUNG GALAXY TAB 3 7.0 WHITE~~CODEGEN ULTİMİX 88

115 Mesaj
28 Ekim 2010; 15:40:04 

quote:

Orijinalden alıntı: SsDriVeR

hortlamışken yazayım. 6 sene önce maviden kot aldım. 3 hafta sonra bacak kısmının arka tarafı pamuklanmaya ve aşınmaya başladı. aldığım yere götürdüğümde zımpara tarzı bir yere oturmuşsunuz gibi dünyanın en saçma ceavabını aldım. pantolonu teste yolladım ve hatalı çıktı. bende gittim parasıyla levis aldım 5 sene giydim. geçen sene de "eskisi gibi değillerdir" diyip maviden bir t-shirt aldım. M beden aldığım t-shirt 3 ayda XL kadar genişledi. maviden birşey almayı bırakın, önünden bile geçmeyin...

katılıyorum +1

2440 Mesaj
28 Ekim 2010; 15:49:45 

0

bu tür montlarda güzel

| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌|
|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|

139 Mesaj
28 Ekim 2010; 15:58:22 

hort....ben de şimdi var zannettim...

saygılarımla

226 Mesaj
28 Ekim 2010; 16:06:17 

Bu konuların adminler tarafından kilitlenmesi gerekiyor.

2270 Mesaj
28 Ekim 2010; 17:09:04 

yok eşşek derisi değil oğlak derisi çok pis kokar

quote:

Orijinalden alıntı: onur289

o senin dediğin herhalde eşşek derisi falan ,ben sürekli yamurda karda giyiyorum yok koku falan.

229 Mesaj
2 Ekim 2011; 10:08:36 

quote:

Orijinalden alıntı: jacques1791

güzel montmuş ama deri işinde çalışan bir arkadaşım beni deri monttan soğuttu. gerekçesi şu
deri mont sağlıksız bir giysiymiş
bir kere nefes almıyormuş ılık havalarda terletirmiş yağmurlu havalarda giyilince ömrü kısalıyormuş deri suyla temas etmemeliymiş.ayrıca derimoddan aldıgınız bi mont parasıyla bir aylık ev kirası ödenebilirmiş vs vs

Evet, terletir ama ısıtmaz. Bir kere çok fena hastalanmıştım . Giyeceksen kısa süreli giyeceksin.

332 Mesaj
2 Ekim 2011; 10:39:25 

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
2 Ekim 2011; 10:58:53 

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Sıcak Fırsatlar] » Sıcak Fırsatlar » Gıda, Giyim ve Aksesuar » Mavi Jeans'te Deri Mont 210TL + 10tl hediye çeki
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.637