Şimdi Ara

Bim de Hatemoğlu deri mont 100 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
0
Favori
46.769
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 23 ekim cuma günü geliyor,kapıdaki ilanda gördüm.

• Bu montlar 2 senedir satılıyor BİM de genelde 40 yaş üstü için yapılmış gibi duruyor.
  • 40 yaşla alakası yok bizim bilader de var giyiyor
  • Bizim biraderlerin ikiside aldı ben almadım kalitesine bişey diyemem mal güzelde biraz yaşlı işi gibi geldi bana.
  • hatemoğlu iyi marka kalitesiz mal yapmaz sanmıyom gerçi sağanbazarında hatipoğlu diye taklitleri vardı buda ondanmı acaba diyorum bazen
  • ilginç bir fiyat. gerçek deri için çok ucuz suni için pahalı. hangisi?
  • yok mu bir resim ?
  • Evet yau, bi resim olsaydı iiydi valla...
  • http://forum.donanimhaber.com/m_27525692/mpage_1/key_//tm.htm#27533253

1 sene önce mevzusu olmuş forumda.Resimleri de var.
  • Bim daha öncede hatemoğlunun deri ceketini satmıştı buyrun konusuhttp://forum.donanimhaber.com/m_27525692/mpage_1/key_//tm.htm#27533253

• Saol
  • Koyun derisiymiş, geçen seneki forumda öyle geçmiş.

Fotoğraftaki model fena değil bence, fiyatı da gayet güzel.
  • 100tl'ye kimse deri mont vermez alacak olan varsa kaçırmasın bence
  • Bende var ,bimden almıştım model güzel , kaliteli çok sağlam bir ceket , evladiyelik bir ürün fiyatta çok iyi.ayrıca Geçen sene Hatemoğlunun günlük kullanım için yeleğini almıştım o da çok kaliteli çıktı devamlı giyiyorum hiç bir sorun yok ,ben 15 tl ye almıştım ,bu kampanyada yelekte varsa ona da bakmanızı öneririm.
  • istanbulda en büyük bim magazasi nerede? en yakindakine sabah gidip de eli bos donmek var.
    onceden ayritabiliyormuyuz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicknick

istanbulda en büyük bim magazasi nerede? en yakindakine sabah gidip de eli bos donmek var.
    onceden ayritabiliyormuyuz acaba?

bimde öyle bir durum yok hocam.. ilk giden kapıyor ama varsa tanıdık bir çalışan ancak o zaman olabiliyor dediğin..
  • hatemoglunda arkadasım çalısıyordu ürünlerın çok kalıtelı oldugunu soyluyor guzelde urunlerı va ama bna bı gomlek hedıye ettı ben pek memnun kalmadım
  • hatemoğlu gömlek kullanmıyorum ama trikolarının vakko ayarında olduğunu söyleyebilirim. kumaşları neçok kalın ne çok ince ve kalıpları "fit" olabiliyor.
    yine indiriminde yakalasam hiç düşünmeden alırım. Kabanları, kışlık ceketleri de çok kalitelidir. bu yüzden bimdeki deri ceketi mutlaka incelicem, 100 tlye gerçek deri kaçmaz.

İstanbulda en büyük bim mağazası nerde? Mümkünse dağın başında sapa bir yerde olsun, hatta gecekondu mahallesi daha bi tercihimdir
    sosyetik bi yerde 100 tl ye hatemoglu deriyi goren malı yağmalar ve saniyesinde bitirir, adım gibi eminim.
  • cuma günü bende bakacam hoşuma giderse alırım
  • Dün ümraniye carrefour da gördüm. Fiyatı 150 den 119 t ye çekmişler. Bence bu monttan daha güzel modeldi.
    Deri mont isteyenler ve ümraniye ye yakın olanlar bence baksın.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.