Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (1669. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16671668166916701671
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 bölümü düştükten hemen sonra izleyenler olarak 1 aylık bekleyişimiz bu hafta sonu bitiyor çok şükür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Jon Snow aptallık etti Stark olacaktı. Ama içimden bir ses olacağını söylüyor.

biyerde ona da tak edicek ama artık hayırlısı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valdiantore

4 bölümü düştükten hemen sonra izleyenler olarak 1 aylık bekleyişimiz bu hafta sonu bitiyor çok şükür.

hakikaten bekle bekle bi hal oldum.. keşke izlemeseydim diyodum ben içten içe.. vikings de sezon finali yaptı zateh

• yav o değilde bu stannisin elinde kaç adam var, vikide sur'a 1000 adamla gittiği yazıyor, e o zaman 1000 adamla winterfell'i nasıl almayı planlıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yenijerry

ben hep parça parça izledim bu diziyi bi adam akıllı izlemek nasip olmadı ama genede olaylardan birazcık haberdarım yalnız bişeyi anlamadım bu kızıl hatun çıktığından beri herkese veriyor kralın yanındada veriyor en son jon snowa vermeye kalktı amacı nedir ? Ve yanlış hatırlamıyorsam geçen sezonlarda karanlık birşey çıkarttı içinden(olmyadabilir). kısacası Bu hatun neyin nesidir amacı nedir ve romana göre sonu nedir ve daha kimlerle :D

Kitabından hatırlıyorum ben de sadece yoksa filmden benim de aklımda kalmadı malum 10 bölüm çekip ara veriyorlar :)

O kadın asshai denen bi yerden kitapta gölge topraklar olarak geçiyor daenerys in ele geçirdiği astapor ve yunkai ye yakın bi coğrafyada bu asshai bu kadın da orada rahip işte .7 tanrıya ya da ilk insanlar ve ormanın cocuklarının tanrısına inanmıyor kendi ateş tanrısı var rahip kendi tanrısından belirli bi bedel karşılığında istekte bulunabiliyor o gölge olayında da tanrısı için kurban verip gölge çıkartmıştı .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Regulus Black

Hic yok diye biliyorum.

Yoksa bu sezon atlanabilir.

Yav arkadaş dizi nerde bitti nerde başladı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regulus Black

Hic yok diye biliyorum.

Kötü olmuş, daha ilk bölümden brani aramıştım
  • S05E04'ü de bitirdim şimdi.Çok güzel gidiyor bence.Sabırsızlıkla 5.bölümü bekliyorum

Helal be tek başına kaç tane haini devirdi yaşlı adam sonda
    (İsmini hiç hatırlayamadığım karakterlerden )
    Bran yok ortalıklarda bu arada

• 5. bölümden sonra sezon hareketlenecek gibi. =)
  • Bu diziye halen daha başlayamadım. Nedense

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5x4 hakkında spoiler içerir izlemeyenler okumasın.

Ya bu nasıl bir bölüm sonuydu böyle arkadaş, lekesizler diye yere göre sığdıramadıkları adamlar karınca gibi öldüler.
    Daracık alanda mızrakla ne yapabilirler ki ? Niye kılıç yok bunlarda ne kadar saçma bir işti ya.
    Barristan Selmy'de şövalyeliğini konuşturdu diyebilirim.

Barristan Selmy ve Gri Solucan ölürse Daenerys ne yapar hiç bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byjackal911

Stannisle ilgili spoiler istiyorum bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Stannis bu gittiği savaşı kazanacak mı yoksa yine eline mi verecekler?

Kitapta olaylar bayağı farklı işliyor diye hatırlıyorum, yanlışta olabilir bayağıdır bakmıyorum kitaplara

• quote:

Orijinalden alıntı: Jon Snow

5x4 hakkında spoiler içerir izlemeyenler okumasın.

Ya bu nasıl bir bölüm sonuydu böyle arkadaş, lekesizler diye yere göre sığdıramadıkları adamlar karınca gibi öldüler.
    Daracık alanda mızrakla ne yapabilirler ki ? Niye kılıç yok bunlarda ne kadar saçma bir işti ya.

Bence Daenerys, barristan selmy yerine jorah mormontu affedip jorahı alıcak. Zaten jorah, tyrionu kaçırıp daenerys targaryene doğru gidiyordu. Her ne kadar tyrion daenerys'e kendi isteğiyle gitsede, hazır baristan ölmüşken jorahı affeder. Senaryo gereği o kadar yolu boş yere yollamazlardı bence jorahı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-197DACAA4 -- 5 Mayıs 2015; 22:13:37 >

• LawlietRyuzaki kullanıcısına yanıt
    Dev gibi kadınla geziyor ya.
  • quote:

normalde dar alanda mızraklılar daha avantajlı. tabi bunu yansıtabilmek önemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Missery

quote:

Bence Daenerys, barristan selmy yerine jorah mormontu affedip jorahı alıcak. Zaten jorah, tyrionu kaçırıp daenerys targaryene doğru gidiyordu. Her ne kadar tyrion daenerys'e kendi isteğiyle gitsede, hazır baristan ölmüşken jorahı affeder. Senaryo gereği o kadar yolu boş yere yollamazlardı bence jorahı

Jorah'ı ilk sezondan beri severdim korudu kolladı, hain olduğunu öğrenince şoka uğramıştım

• @IraArel

hangisiydi işte o hatırlamadığımdan sordum zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirDavos

Game of Thrones Karakterleri Kaç Yaşında

Robb öldüğünde 16 yaşındaymış

• quote:

Orijinalden alıntı: IraArel

Dev gibi kadınla geziyor ya.

Onu demiyor senin dediğin podrick bu arkadaşın dediği kral robert'in piç oğlu hani şu stannis'in yanındaki büyücü kadının üstüne sülük tarzı şeyler koyup ateşte birşeyler gösterdiği kadın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emperor Karl Franz -- 6 Mayıs 2015; 1:58:44 >
  • 
Sayfa: önceki 16671668166916701671
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.