Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (1668. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ciom92 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
66.590
Cevap
451
Favori
2.447.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16661667166816691670
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • online izlediğiniz tavsiye edeceğiniz bir link var mı? ya da android uygulama üzerinden?
  • Bran bu sezon olmadigi icin Hodor da yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regulus Black

Bran bu sezon olmadigi icin Hodor da yok

Hiç mi olmayacak?
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Hic yok diye biliyorum.

• bu hani arya nın kanksı robert in "bastard" oğlu vardı demirci en son stannis yanına almıştı idam için filan ne oldu ona en son anlatabilecek var mı?
  • Kargaların ziyafetini diğer kitaplara göre vasat bulmuştum şu an 5.sezona başlamadım ama kargaların ziyafeti işlenecek diyorlardı öyleyse sıkması normaldir zira kitabında da aksiyon az var genellikle uzun uzun diyaloglar var .Kılıçların fırtınası ve ejderhaların dansı en iyi kitaplardı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu harpiyanın oğulları neciydi yahu unuttum aklıma gelmiyor birtürlü
  • Yayınlanan bölümlere aksiyon açısından bakmaz isek Westeros'a hakimiyet açısından çok önemli gelişmeler oluyor bence. Yeni sezonda şimdiye kadarki bölümlerden ben çok memnunum.

Sezon Cercei ile başladı ve Cercei'nin kaderini etkileyecek gelişmeler, aldığı kararlar sezona yön veriyor. Tahtta kim güçlü adaysa boom gidiveriyor. Şu anda Cercei kendi kuyusunu kaziyor ve biz bunu izliyoruz. Bir yandan da Peter Bailish kendi kuyusunu kaziyor. Taktiksel açıdan bölümler bence başarılıydı. Bran ve Hodor'suz sezon saçma olacak. Önümüzdeki sezon ; geçen sezon çocuk bıraktığımız Bran delikanlı dönecek. Dizinin sezonluk ve az bölüm olmasının da sakıncası bu işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Birde bu lekesizler en seçkin orduydu,salatalık gibi doğranıyolar.Çoğu hiçbişe yapamadan telef oldu daha.Khalesi böyle sesini çıkarmadan kaldığı sürece elinde bişe kalmıcak.

Daha Demir Adalılar sorunu var,daha Robb Stark'ın intikamı nolacak

• quote:

quote:

quote:

Birde bu lekesizler en seçkin orduydu,salatalık gibi doğranıyolar.Çoğu hiçbişe yapamadan telef oldu daha.Khalesi böyle sesini çıkarmadan kaldığı sürece elinde bişe kalmıcak.

The North remembers!

Buda Jojen reyisten gelsin.

The wolves will come again.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultralisan -- 5 Mayıs 2015; 13:13:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

quote:

quote:

The North remembers!

Kimse kalmadı ki intikam alacak,Sansa her sezon başkasının kucağına gidiyor Tek umut inadını bırakıp Kuzey seferine katılırsa Jon Snow birde işe yarıyan Arya kaldı.

• her sezon direkten dönüyor ne kucağı ama Margaery Oooo işte o kucaktan kucağa, Baratheon ailesinin milli varlığı gibi her başa geçen
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

quote:

quote:

The North remembers!

Kimse kalmadı ki intikam alacak,Sansa her sezon başkasının kucağına gidiyor Tek umut inadını bırakıp Kuzey seferine katılırsa Jon Snow birde işe yarıyan Arya kaldı.

Sen diziye devam et hocam

• 3. bölümün hd sini bulmadım hiç bir yerde.

Adamlar ne hırs yapmışlar Hindistan sitelerinden bile sildirmişler :)

• Jon Snow aptallık etti Stark olacaktı. Ama içimden bir ses olacağını söylüyor.
  • Şuana kadar izlediğim en tatsız sezonu izliyorum ya, bölümler çok sıkıcı.

Jon Snow'da olmasa izlenecek bişey yok.
  • ben hep parça parça izledim bu diziyi bi adam akıllı izlemek nasip olmadı ama genede olaylardan birazcık haberdarım yalnız bişeyi anlamadım bu kızıl hatun çıktığından beri herkese veriyor kralın yanındada veriyor en son jon snowa vermeye kalktı amacı nedir ? Ve yanlış hatırlamıyorsam geçen sezonlarda karanlık birşey çıkarttı içinden(olmyadabilir). kısacası Bu hatun neyin nesidir amacı nedir ve romana göre sonu nedir ve daha kimlerle :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yenijerry -- 5 Mayıs 2015; 16:37:14 >
  • Stannisle ilgili spoiler istiyorum bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Stannis bu gittiği savaşı kazanacak mı yoksa yine eline mi verecekler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yenijerry

ben hep parça parça izledim bu diziyi bi adam akıllı izlemek nasip olmadı ama genede olaylardan birazcık haberdarım yalnız bişeyi anlamadım bu kızıl hatun çıktığından beri herkese veriyor kralın yanındada veriyor en son jon snowa vermeye kalktı amacı nedir ? Ve yanlış hatırlamıyorsam geçen sezonlarda karanlık birşey çıkarttı içinden(olmyadabilir). kısacası Bu hatun neyin nesidir amacı nedir ve romana göre sonu nedir ve daha kimlerle :D

Melisandre'nin fırlattığı o gölge Stannis'in suretiyle gidip Renly'i öldürdü.

Şeytan şeytan
  • 4 bölümü bitirdim. Yalnız asıl olay şimdi başlıyor gibi geldi bana. Bakalım heyecanla bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 16661667166816691670
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.