Şimdi Ara

FN tuşu çalışmıor hangi driver yüklemeliyim R522

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
48.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung r522 notebookum var.Formatladım. FN tuşları çalışmıyor.Hangi driver yüklemeliym.Sitede birsürü driver var hepsiyle ugrasmak biraz can sıkıcı :) iyi günler

• internet baglatınız var ise uniblue driver scanner adlı yazılımı indirip internetten taratın otomatik ne kadar eksik driveriniz varsa bulup indirecektir,sisteminize...

iyi forumlar...
  • Formatlamadan önce sürücülerin yedeğini alırsanız, formattan sonra sürücü aramak zorunda kalmazsınız. İnternette arama yaparsanız çok küçük boyutlarda programlar var.
  • Sitede ATK driverları vardır onları indir, kur.
  • Bende de aynı sorun oldu. samsung un "easy display manager" programını sildiğimde sorun başlamıştı. bu programı tekrar kurunca düzeldi.
    samsung sitesinden bulunabilir.
    linki:
    http://www.samsung.com/tr/support/download/supportDown.do?group=&type=diz%C3%BCst%C3%BCbilgisayar&subtype=rserisi&model_nm=NP-R522E&disp_nm=R522&language=&cate_type=all&dType=D&mType=SW&vType=&prd_ia_cd=05010400&model_cd=&menu=download

• evet mehmet arkadaşımında dediği gibi

Samsun Fn tuş çalışmama sorunu bendede vardı samsung merkezle görüştüm çözümü şöyle:
    cihazınıza uygun "Easy Display Manager" programını samsung indirme merkezinden indirip kurunuz
    pc yi yeniden başalattıktan sonra
    başlat/tüm programlar/samsung altından/Easy Display Manager/Easy Display Manager Option a tıklayın ve tüm seçenekleri enable yapın
    tamamdır :)
    son bi işlem herşeyi enable yaptıktan sonra Easy Display Manager i çalıştırmalısınız
    Fn tuşları artık çalışıyor :)
    ben pc her açıldığında Easy Display Manager çalışsın diye "başlangıç" a kısayolunu attım
    kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: roche

evet mehmet arkadaşımında dediği gibi

Samsun Fn tuş çalışmama sorunu bendede vardı samsung merkezle görüştüm çözümü şöyle:
    cihazınıza uygun "Easy Display Manager" programını samsung indirme merkezinden indirip kurunuz
    pc yi yeniden başalattıktan sonra
    başlat/tüm programlar/samsung altından/Easy Display Manager/Easy Display Manager Option a tıklayın ve tüm seçenekleri enable yapın
    tamamdır :)
    son bi işlem herşeyi enable yaptıktan sonra Easy Display Manager i çalıştırmalısınız
    Fn tuşları artık çalışıyor :)
    ben pc her açıldığında Easy Display Manager çalışsın diye "başlangıç" a kısayolunu attım
    kolay gelsin.

Eyw Sağol kardeş
  • PHOTKEY DRİVERİNİ YUKLERSENIZ SORUN ÇÖZÜLÜR SAYGILAR.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: krstarica

internet baglatınız var ise uniblue driver scanner adlı yazılımı indirip internetten taratın otomatik ne kadar eksik driveriniz varsa bulup indirecektir,sisteminize...

iyi forumlar...

hay ALLAH(c.c) senden razı olsun taa 2010 da paylaştığın şey 3 yıl sonrada olsa işime yaradı... EyvALLAH...
  • FN tuşlarının tamamı veya bir kısmı çalışmıyor ise en büyük neden Windows işletim sistemınızın yazılımı 32 veya 64 bit olmasından kaynaklanmaktadır.
  • bilgisayarın win8 mi
  • oguyes95 kullanıcısına yanıt
    xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 8 Şubat 2023; 20:39:29 >
  • Driver bulucu programlar var indir ve keyfine bak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.