- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Usb bellek dolu gözüküyor ?
10 Cevap6538 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

7186 Mesaj
18 Şubat 2010; 11:46:31 

Kingston 4 gb USB belleğim bomboş olmasına rağmen dolu gözüküyor içine bişey atamıyorum.

İşlemci:Intel i7 4790K | Anakart: MSI Z97 Mpower Max Ac | İşlemci Soğutucu: Corsair Hydro H100i + Noctua NT-H1 | Ekran Kartı: Asus Gtx 780 DirectCu II OC | SSD: Kingston HyperX 3K 120GB | Ram: Gskill 8GB 1866 MHz | Hard Disk: Seagate 1 TB Barracuda 7200RPM | Monitör: Asus VG278HR 144HZ 3D 2MS | Kasa: Corsair 400R + Cx750W | Klavye: Razer Blackwidow Ultimate 2013 | Mouse: Razer Deathadder 2013 | Mouse Pad: Razer Goliathus Speed Edition Large | Ses Sistemi: Logitech Z-906 5.1 500W | Kamera: Logitech C310 720p 5MP

TR: CK Diamond ArweN

630 Mesaj
18 Şubat 2010; 11:48:14 

pc ye taktıktan sonra biçimlendirdinmi ?

Gezdim 'Şam' ile 'Halep'
Eyledim İlmi Talep,
İnsanda olmazsa 'Haya' ile 'Edep'
Neylesin Medrese ile Mektep
Okusa da Merkep Okumasa da Merkep..

7186 Mesaj
18 Şubat 2010; 11:52:04 

Biçimlendir yapamadım okulun bilgisayarlarını kullanıyorum buna yetkiniz yok diyor

İşlemci:Intel i7 4790K | Anakart: MSI Z97 Mpower Max Ac | İşlemci Soğutucu: Corsair Hydro H100i + Noctua NT-H1 | Ekran Kartı: Asus Gtx 780 DirectCu II OC | SSD: Kingston HyperX 3K 120GB | Ram: Gskill 8GB 1866 MHz | Hard Disk: Seagate 1 TB Barracuda 7200RPM | Monitör: Asus VG278HR 144HZ 3D 2MS | Kasa: Corsair 400R + Cx750W | Klavye: Razer Blackwidow Ultimate 2013 | Mouse: Razer Deathadder 2013 | Mouse Pad: Razer Goliathus Speed Edition Large | Ses Sistemi: Logitech Z-906 5.1 500W | Kamera: Logitech C310 720p 5MP

TR: CK Diamond ArweN

212 Mesaj
18 Şubat 2010; 12:21:55 

Aşağıdakileri uyguladıktan sonra Kingston 4 GB USB belleğin içine bakınız.
Başlat > Denetim Masası > Klasör Seçenekleri > Görünüm >
• Bilinen dosya türleri için uzantıları gizle > ticki kaldır
• Gizli dosya ve klasörleri göster > seç
• Korunan işletim sistemi dosyalarını gize (önerilen) ticki kaldır - gelen uyarıyı (evet) onayla, Uygula, Tamam.
{Daha Sonra} Bu işlemi eski haline getirmek için [font="Tahoma"]Varsayılanı Yükle seçiniz, Uygula, Tamam.

1

Gizli klasörler için yukardaki yöntem olmazsa linkdeki gizliklasör adlı dosyayı çalıştırınız.
bittorrent.exe, win32, copy.exe, sxs.exe, autorun.inf virüsleri için çözüm!!

10843 Mesaj
18 Şubat 2010; 16:32:55 

gizli klasöreriniz varsa ayarlardan göster diyebilirsiniz,sorun devam ediyorsa virüs bulasmış olabilir,format atmalısınız flash belleginize.

Za krst casni za burek masni zivela Majka Srbija!

Српски мислим,Српски Дишем,Српски причам,Српски пишем с ћирилицом, моје мило српство пазим традиција то је СРПСКА,и дичим се Јер ја имам СРПСКО Срце у грудима !!

279 Mesaj
4 Eylül 2010; 12:48:20 

quote:

Orijinalden alıntı: ghostgece

• Korunan işletim sistemi dosyalarını gize (önerilen) ticki kaldır - gelen uyarıyı (evet) onayla, Uygula, Tamam.
• {Daha Sonra} Bu işlemi eski haline getirmek için [font="Tahoma"]Varsayılanı Yükle seçiniz, Uygula, Tamam.

1

Gizli klasörler için yukardaki yöntem olmazsa linkdeki gizliklasör adlı dosyayı çalıştırınız.

Tesekkurler oldu.....

3075 Mesaj
9 Aralık 2010; 11:41:29 

Benim usb belleğimin 327 mb'ı kullanılıyor.Belleğimin kapasitesi 2gb.Defalarca format atmama rağmen düzelmedi.Usb bellekten xp kurmak istiyorum ama bellekte çalışan bir proses var diyor.
Bu ne biçim virüs ?

http://erbilsilik.wordpress.com

170 Mesaj
29 Haziran 2011; 10:23:13 

quote:

{Daha Sonra} Bu işlemi eski haline getirmek için [font="Tahoma"]Varsayılanı Yükle seçiniz, Uygula, Tamam.

1

konuyu upladığım için kusuruma bakmayın. yöntem için teşekkürler, çok çaresiz bir durumdaydım. antivirus dosyaları silmişti ve usb'de silinmesine rağmen yer kaplıyordu, sayende halloldu.

601 Mesaj
29 Haziran 2011; 10:33:48 

Benimde mesajım bulunsun hazır uplanmışken, lazım olur belki.

863 Mesaj
11 Ekim 2011; 11:44:11 

quote:

• {Daha Sonra} Bu işlemi eski haline getirmek için [font="Tahoma"]Varsayılanı Yükle seçiniz, Uygula, Tamam.

1

Çok yararlı olmuş, benim de işimi gördü. Teşekkürler.

Telebiyografim: 8110, cd920, onetouch view, a1018, 3310, c55, c60, 6100, 6300, 6630, Genoa, Sirocco, E63, Vdf 945, 8520 Curve, 5800, Bold 9000, Galaxy Gio, Iphone 3GS, Xperia Sola, Galaxy Nexus, Nexus 4, Iphone 5C

3 Mesaj
13 Ağustos 2012; 2:06:39 

Hiç bir seyle alakası yok bende transcent 4gb bellek var aynı sorun vardı belleği biçimlendirdim sorun yok oldu

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Usb bellek dolu gözüküyor ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.359