Şimdi Ara

ASUS K52JR240DV tavsiye..lütfen..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ASUS K52JR240DV model laptopu almayı düşünüyorum kullanan varmı veya bilgisi olan yardımcı olabilirmi..
    maksimum 2milyara güzel bir laptop düşünüyorum başka tercihiniz varsa bu fiyata kadar en iyisini söyleyebilirsiniz

Özellikleri..

Karakteristik ASUS K52JR240DV I5-430 4GB 500GB ATİ5740 W7HP
    CPU Cinsi - Hızı Intel Core i5 - 430M - 2.4 Ghz
    Ekran Boyu Boyut : 15.6" - Çözünürlük : 1366x768 piksel
    Ekran Tipi HD COLOR SHINE (LED)
    Ekran Kartı ATI HD 5470 - (Paylaşımsız : 1 GB) DDR3
    Bellek 4 GB
    Bellek Tipi DDR3
    Sabit Disk 500 GB - 5400 rpm
    Optik Sürücü DVD Dual Yazıcı
    Faks - Modem YOK
    Ses Dahili Stereo Ses
    Network Kablolu : 10/100 Mbps Ethernet
    Kablosuz : 802.11 a/b/g/n Bluetooth : VAR
    Port 4xUSB 2.0 , VGA , Kulaklık Çıkışı , Mikrofon Girişi
    Pil Ömrü 3 saat pil ömrü (Yaklaşık - Kullanıma Bağlıdır)
    Ağırlık 2.6 kg
    İşletim Sistemi Microsoft® Windows® 7 Premium
    Ek Özellikler Dahili Web Kamera : VAR
    Kart Okuyucu : 5'i 1 arada (SD , MMC , MS , XD , MS PRO)
    Parmak İzi Okuyucu : YOK
    Boyut : 38 x 25.5 x 3.45~3.57 cm (W x D x H)
    Klavye : Türkçe Q Klavye + Nümerik Tuş Takımı
    Diğer : -

• Bunu almanı tavsiye etmem ekran kartı 5470 , yazım yanlışı yapılmış. 5740 diye bir kart yok zaten. 5470 'in performansı sürünüyor. Packard Bell ve Acer 'ın i5-430 m ve 5650 ye sahip modellerine bak derim..
  • Ustad sen şimdi o şekilde söyleyince tereddütte kaldım.Bende bu cihazı almak istiyorum gözüme kestirdim.Ekran kartının performansını bu kadar bildiğine göre sende bu ekran kartını biliyorsun az çok,hangi makineler bu ekran kartına sahip ?
  • O PARAYI VERDİKTEN SONRA BUNU ALMAK ÇOK DAHA MANTIKLI İŞLEMCİSİNİN HIZI VE CACHE BELLEĞİ SÜPER

http://www.pcdepo.com/asp/show_stock.asp?product=TJ65-DT-022TK
  • http://www.teknomarketim.com/asp/show_stock.asp?product=LX-PMB02-07

Bahsettiğim modellerden biri budur , bir de PB 'in aynı donanıma sahip modeli mevcut..
  • arkadaşlar bu bilgisayarın işlemci hızı için 2.4 yazılmış bir de 2.26 diyen siteler var.Hangisi doğru asusun kendi sitesinden baktım bulamadım.Bu konuda bilgisi olan var mı acaba?
  • doğrusu budur

Core I5-430M 2.26 Ghz - 3 Mb
  • quote:

Orijinalden alıntı: halloven

doğrusu budur

Core I5-430M 2.26 Ghz - 3 Mb

teşekkür ederim.

Peki bu bilgisayar çok oyun oynamayacak biri için iyi bir seçenek olur mu? Ben çok anlamıyorum anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?
  • Oyun ön planda değilse tercih edilebilir. 5470 güncel oyunları orta ayarda oynatır. 5470 , 5650 'ye göre kötü bir kart. Yoksa fena değil..
  • ürünü aldınmı arkadaşım ?
  • peki çizim programlarını kullanmak amaçlı nasıl bir bilgisayar.3dmax -autocad-rhino gibi

• arkadaşlar ben sony vaio VPC-EB1S1EBJ almayı düşünüomda şimdi benim kullanmam gereken bi programın gereksinimleri şöle ... (Teknik Özellikler
    Arayüzler: Stand-alone, VST®, Audio Units™, RTAS® (Pro Tools 7), ASIO®, Core Audio™, DirectSound™
    Macintosh Sistem Gereksinimleri: Mac OSX 10.4.x, G4 1 GHz veya Intel® Core™ Duo 1.66 GHz, 512 MB RAM
    Windows Sistem Gereksinimleri: Windows XP + Service Pack 2 veya Windows Vista (32 bit), P III 1 GHz, Athlon XP 1.4 GHz, 512 MB RAM USB 2.0)

işte programın gereksinimi bu ve burda 32 bit, yazıo sony vaio ise 64 bit bi sorun olurmu ??.. bide birine sordum bi pc ciye 32 bitlik laptop al dedi program çalıştırmada porblem olmaz dedi aacaba dedikleri doğrumu ??.. birde bu laptopa 32 bitlik driver yüklenirmi??.. :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.