Şimdi Ara

Meebo'nun ücretsiz anlık mesajlaşma yazılımı AppStore'da

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
3.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanal dünyanın popüler multi protokol anlık mesajlaşma servislerinden Meebo, iPhone için özel olarak hazırladığı uygulamayı AppStore aracılığıyla kullanıcılara sundu.

Edge, 3N ve Wi-Fi üzerinden çalışan Meebo uygulaması sıklıkça kullanılan AOL/AIM, Yahoo!, MSN/Windows Live, Gmail/Google Talk, Facebook, ve MySpace'in de içersinde bulunduğu 100'den fazla servisi tek bir program altında topluyor. Apple'ın programların kapalı olmasına rağmen her daim güncel kalmasını sağlayan Push Notifications desteği de sunan Meebo uygulamasının içersinde program kapanmadan internette gezinmeyi sağlayan dahili internet tarayıcısı da bulunuyor. Uygulama ayrıca meebo.com ile iPhone arasında konuşma geçmişlerinin senkronizasyonuna da izin veriyor .

Ücretsiz olarak AppStore'da yerini alan uygulamayı daha yakından incelemek ve iPod Touch yada iPhone'ununuza yüklemek için buraya tıklayabilirsiniz. Meebo, iPhone kullanıcılarının daha rahat mesajlaşmaları için özel bir site hazırlamıştı.

• haber için teşekkürler
  • Tebrikler shady hiç birsey kaçmıyor :) teşekkürler
  • En kisa surede indiricem bakalim nasilmis. En iyiside tarayicinin olmasi.
  • iyi güzel hoş indirdim de , hesap ekleyemiyorum sürekli bekliyor nedendir acaba? adresimin sonu msn.com o yüzden olabilir mi
  • yükleyenler ebuddy ile karşılaştırabilirmi?
  • Yukledim fakat devamli ana ekrana atiyor pek stabil gelmedi silip tekrar yuklemeyi denicem bakalim
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

yükleyenler ebuddy ile karşılaştırabilirmi?

Ben yükledim. Ufak bir inceleme yaptım. Ama alıştığımdan mıdır bilmiyorum eBuddy Pro daha kullanışlı geldi. Ama yinede güzel uygulama.
    İlk hesap oluştururken benide menüye attı. Sonra hesap girişimi yaptım kabul etti. Sorun yok uygulamada.
  • Bazı işlemlerde kendi kendine kapanıyor. Şimdilik kullanmayacağım...
  • sorunlu biraz galiba
  • Evet, 2 kez sutladı beni :)
    IM+ en iyisi sanırım simdilik..
  • Bende denemek istedim, status değişikliği yapınca bile kapanıyor program, acil bir update gerekli. Palringo'ya devam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: visualize

Evet, 2 kez sutladı beni :)
    IM+ en iyisi sanırım simdilik..

Bence en iyisi eBuddy Pro.

Ekranı yan döndürdüğünde klavyede dönüyor, fotoğraflarımızı avatar olarak kullanabiliyoruz, dosya gönderip alabiliyoruz...
  • Ebuddy pro geçen indirimdeydi.Keşke alsaydım..
  • Herkes başka bir isim vermiş herkesin birleştiği bir program var mıdır ? En iyisi bu diyebileceğiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dsgnera -- 17 Şubat 2010; 15:40:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vi®tue

Ebuddy pro geçen indirimdeydi.Keşke alsaydım..

telefon jb liyse keşke demene gerek kalmıyo mesela ücretsiz şekilde yüklü benim iphone da..
  • keşke beejeve e 9.90 vermeden çıksaydı da...
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:Stewie:.

quote:

Orijinalden alıntı: vi®tue

Ebuddy pro geçen indirimdeydi.Keşke alsaydım..

telefon jb liyse keşke demene gerek kalmıyo mesela ücretsiz şekilde yüklü benim iphone da..

Telefon değil ipod var bende. Henüz jb yapmadım.. Yakın zamanda yapacam ama..

• Arkadaslar iphonedaki Youtube uygulamasiyla Facebook'ta video psylasabliyormuyuz
    ben bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: DSGNRY

Herkes başka bir isim vermiş herkesin birleştiği bir program var mıdır ? En iyisi bu diyebileceğiniz ?

En iyi IM: IM+

Çünkü 10$ para ödedim ona.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.