Şimdi Ara

Türk yapımı kaliteli oyun-iShark

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
3.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeni %100 türk yapımı oldukça kaliteli ve bağımlılık yaratıcı bir oyun çıkardık. Diğer ülkerdeki satışlar iyi gitsede türkiye de hiç satılmaması(10 tane satılmış 1i ben :) diğerlerinden allah razı olsun) beni üzdü. Isveçte bile günde ortalama 10 adet satabiliyorum. Türkiye'de yoğun crack'li iphone kullanımı oldğundan para ile oyun alımı çok az. Desteklerinizi bekliyorum.

Oyun: Köpekbalığı sharky'yi yöneterek suda yüzen masum insanları(!) helikopterleri sandalları ve kuşları yiyerek geçen bir oyun.Üst üste puan aldıkça kombo yaparak daha çok puan alıp daha güçlü düşmanlara yaklaşabilirsiniz. Ayrıca ilerliyen aşamalarda ufolar,uzaylılar değişik düşmanlar göreceksiniz. Belli aşamalarda değişik taktiklerle yok edilebilen boss round'lar oldukça eğlenceli oldu.

Satışlar umduğum gibi devam ederse 2 haftada 1 updateler ile oyun gittikçe daha çok geliştirilecek.

Şimdiden okuyan ve/veya satın alan herkese teşekkür ederim.

Itunes Link :http://itunes.apple.com/tr/app/ishark/id352812396?mt=8

Herkese iyi oyunlar

• Oyunu satın alıp, ve eklenmesi gereken birşeyler aklına gelen herkes itunes'ta yazarak bir sonraki versiyonu şekillendirebilir. Her türlü fikir değerlendirilecektir.
  • Çok merak ediyorum,sırf bu oyundan günlük ne kadar kazanıyorusunuz?
  • lite'ı falan var mı denemek için
  • Maddi konulardaki cevaplarimhttp://resim.donanimhaber.com/mobile/showTopic.asp?m=37361402

Su anda lite versiyon yok en az 2-3 update sonra cikarmayi planliyorum
  • aldim gitti
  • Oyunun oynanış videosu varmı acaba? Youtube da bulamadım da. Nasıl bir oyun olduğunu merak edenler için video eklemeniz daha güzel olurdu sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: infernox

Oyunun oynanış videosu varmı acaba? Youtube da bulamadım da. Nasıl bir oyun olduğunu merak edenler için video eklemeniz daha güzel olurdu sanırım.

• oyunun videosu
    oyunun videosu
  • Geliştirilirse güzel olur. Fiyatı neden tam 1$ değilde 0.99$ Apple'da insanların aklını çeliyor böylece.
  • ya oyunlar nasıl alınıyor. benim kredi kartım yok. ücretsizleri yükleyebiliyorum sadece..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

ya oyunlar nasıl alınıyor. benim kredi kartım yok. ücretsizleri yükleyebiliyorum sadece..

Kredi kartı olmadan alamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

ya oyunlar nasıl alınıyor. benim kredi kartım yok. ücretsizleri yükleyebiliyorum sadece..

Jailbreak ama bu uygulamayı cracklemeyin bence =)
  • ya şurda öğrenciyiz osmaniyeden elazığa gitmeye zor para buluyoz kredi kartı neyime.

iphone u da vodofone verdi. inş. ilerde işlerimiz iyi olurda alırız. emeğe saygı
  • Geliştirilirse güzel olur denmiş, kesinlikle katılıyorum! Bu yüzden sürekli yeni içerik eklenerek sık sık update gönderiyorum. Bu arada eğer uygulama geliştirmekle ilgilenen varsa bana mesaj atarsa elimden gelen bütün yardımı yaparım.
    Konuya cevap yazan okuyan ve ilgi gösteren ayrıca uygulamayı alan :) herkese teşekkür ederim
    LexisOrAlv sana ayrıca teşekkür ediyorum :).

İyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: atsd

Geliştirilirse güzel olur denmiş, kesinlikle katılıyorum! Bu yüzden sürekli yeni içerik eklenerek sık sık update gönderiyorum. Bu arada eğer uygulama geliştirmekle ilgilenen varsa bana mesaj atarsa elimden gelen bütün yardımı yaparım.
    Konuya cevap yazan okuyan ve ilgi gösteren ayrıca uygulamayı alan :) herkese teşekkür ederim
    LexisOrAlv sana ayrıca teşekkür ediyorum :).

İyi günler

Ben böyle şeylere meraklıyım ama elimde iMac yok o yüzden geliştiremem ama oyunu windowsta çalıştırabileceğim bir emülatör varsa uygulamanın eksiklerini belirtebilirim. Şimdiye kadar ne kadar gelir elde ettiniz? 100 $'lık masrafı çıkarttınız mı ve ne kadar uğraştınız oyun için? Türk geliştiricilerin bulunması hoşuma gidiyor. Ayrıca size bir önerim var, oyunun Türkiye Store versiyonunu Türkçe, Amerika Store versiyonunu İngilizce yaparsanız daha iyi olur.

• oyunu maalesef windowsta çalıştırabileceğin bir emülatör yok, fakat iphone varsa redeem code verebilirim. Amerikan store'dan indirebilirsin.
  • Bugün 1 günlük promosyon söz konusu oyun 1 günlüğüne bedava, indirip yorum yazarsanız sevinirim.
  • oyun arama listesinde free gözükse de download edicekken para istiyor haberin olsun bi gariplik var
  • enteresan oyunu 5dk önce free yaptım büyük ihtimalle ondandır. 1 saat içersinde düzelir tahminmce. Düzelince farkedersem haber veririm
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.