Şimdi Ara

CPU-Z 1.53.2 beta indirilebilir durumda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ücretsiz olarak dağıtılan popüler sistem uygulamalarından CPU-Z'nin 1.53.2 sürüm numaralı yeni versiyonuna ait beta kullanılabilir durumda. CPU-Z'nin resmi internet sitesinden olmasa bile dileyen kullanıcılar 1.53.2 sürümünü bu adresten indirebiliyorlar. İşlemci, bellek, anakart ve ekran kartı hakkında detaylı bilgiler sunan CPU-Z'nin yeni versiyonu için henüz ne gibi güncellemelerin yapıldığı bilinmiyor ama her yeni sürümde olduğu gibi gerek Intel gerekse de AMD ve VIA cephesindeki yeni işlemci ve/veya çipset güncellemelerine destek sunması ayrıca daha önce rapor edilmişse ilgili hataların düzeltilmesi gibi güncellemeler içermesi bekleniyor.

CPU-Z 1.53.2 beta'yı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

• sahafiec@ arkadaşın cevabına istanaden

resimdeki gibi işlemci çarpanının üst ve alt sınırını göstermiyor benim işlemcim amd 940 BE o anki değerini gösteryor yani değişen bir şey yok bundan önceki sürümde win 7 ültimeti vista ultimet olarak görüyordu onu doğru görmeye başlamış
  • tek değişen seven ı vista gibi görmemesi mi
    onun haricinde başka bir güncelleme yokmu?

arkadaşım senin işlemcin zaten çarpan kilitsiz belki BE olmayan normal modellerde gösteriyordur.

Ben v1.52.2 kullanıyorum win 7 olarak görüyor.

v1.53 te amd lerin core vid değerini yanlış okuyordu bakalım bu doğru göstericek mi
  • Ne çözülemez problemmiş arkadaş core vid gene yanlış
    Yenilikler; cpu soketi am3 olarak görüyor, instructions yenilenmiş, farkettiklerim bunlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.