Şimdi Ara

===> Yeni Nokia C5 | 2.2' - 3.2MP - GPS - 3.5mm <===

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
436
Cevap
0
Favori
43.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ===> Yeni Nokia C5 | 2.2' - 3.2MP - GPS - 3.5mm <===

112 x 46 x 12.3 mm
    89.3 g
    2.2" 320 x 240 (QVGA) 16.7M Renk
    3.2MP / VGA@15fps
    GPS
    3.5mm girişi
    50 MB
    Symbian OS v9.3, Series 60 rel. 3.2
    Power Management
    BL-5CT 860 mAh Li-Ion battery
    Konuşma süresi (maximum): GSM 12 h / 3G 4.9 h
    Bekleme süresi (maximum): GSM 630 h / 3G 670 h
    Aralıksız müzik süresi: 34 saat

Fiyatı: 135 Euro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 2 Mart 2010; 14:51:18 >

• belkide oyledir reis bunu giris kabul edipgelisme be sonuc modellerinede bakmak lazim bi :)
  • C4 çıksın kesin bomba olacak
  • symbian olması iyi de ah bir de şunu anlayabilsem bozuk para kadar ekranda symbian oyun oynamışım program yüklemişim ne farkeder ne anlarım ben o işten şöyle 2.8'' olsa anlarım da benim samsung e200 ü mün 1.8'' ekranından çok farkı olmasa gerek oyun ve uygulama kullanımlarında her neyse vardır nokia nın bir bildiği beklemek sanırım en iyisi

herkese iyi çalışmalar...
  • nokia sapıttı yine ara ara sapıttığı dönemler olduğu gibi bu ne yaw kesin yine bir gerçek flash bile yoktur led dir
  • Anlaşılan C serisi sosyal ağlara yönelik ürün yelpazesini temsil ediyor

Nokia C5’le herkes çok daha yakın

Nokia’nın yeni Cseries cihazı Nokia C5 sevdiklerinize çok daha yakın ve bağlı olmanıza olanak tanıyor.

Nokia, sosyal ağlar ve paylaşım için özel olarak tasarlanmış bir akıllı telefon olan Nokia C5’i duyurdu. Kompakt cihaz Nokia’nın ücretsiz navigasyon gibi çeşitli mobil servislerine tek bir paketle uygun bir fiyata erişim olanağı sunuyor.

Cihazın ana ekranından en sık aranan kişilere doğrudan erişim ve Facebook durum güncellemelerinin telefon defterinde görünür olması sayesinde Nokia C5 insanların birbiriyle istedikleri gibi bağlantı halinde olmalarını sağlıyor. Facebook ve MySpace gibi sosyal ağ sitelerine erişimin çok kolay ve hızlı olduğu Nokia C5’te anında mesajlaşma ve Ovi Posta’nın yanı sıra diğer e-posta sağlayıcılardan alınan e-posta hesaplarına erişim de Nokia Mesajlaşma servisi sayesinde mümkün oluyor. 3,2 MP kamera ve 2 GB bellek kartının yanı sıra çeşitli online topluluklara zahmetsizce fotoğraf ve video yüklemek için yüksek hızlı veri bağlantısı da sunan Nokia C5 olağanüstü bir paylaşım deneyimi yaşatıyor.

Nokia C5 Facebook arkadaşlarıyla lokasyon paylaşımının yanı sıra ücretsiz yaya ve sürücü navigasyonu içeren en son Ovi Harita sürümünü de sunuyor. Nokia C5 ayrıca en sık kullanılan internet sitelerine, Ovi Müzik servisine ve Ovi Mağaza içinde çok çeşitli uygulamalara hızlı erişime olanak tanıyan hızlı bir web tarama özelliği de barındırıyor.

Nokia C5’in 2010’un ikinci çeyreğinde pazara sunulması bekleniyor.

Yeni Cseries, arkadaş ve aile arasında sosyal etkileşime odaklanarak, Nokia portföyünün kalbinde yer alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 6 Nisan 2010; 18:26:58 >

• Beğenmedim benim tarzıma uyan bir cihaz değil.
    Klavyeye alıştık sanırım artık.
  • nokia cidden sapıttı
  • S60 N ve E serisi yüksek fiyattan çıkıyor belkide Nokia S60ın C serisini alt segment için çıkarmış olabilir

Yani N ve E serisi yüksek fiyat ve geniş özelliklere sahip modellere sahipken C serisi düşük fiyat ve daha az özelliklere sahip olabilir gibi geliyor bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

Beklediğim cihaz değildi. En azından C serisini "computer" olarak düşünüyordum.

Reis bu sözüne katılıyorum bende N sersinden çok daha üstün bir seri bekliyordum.

quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

S60 N ve E serisi yüksek fiyattan çıkıyor belkide Nokia S60ın C serisini alt segment için çıkarmış olabilir

Yani N ve E serisi yüksek fiyat ve geniş özelliklere sahip modellere sahipken C serisi düşük fiyat ve daha az özelliklere sahip olabilir gibi geliyor bana

Cihazın özelliklerini gördükten sonra bana öyle geldi...

Bu Nokia'da iyice arabalara sardı;X6,X3,C5

• N ve E serisi telefonlardan ne gibi bi farkı varda C serisi çıkardılar birde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rokobatu

C4 çıksın kesin bomba olacak

yeni modeller çıkınca seriyi daha iyi anlarız.
  • yaw hocam yemişim segmentini tamam alt seviye olur da küfreder gibi dışını değiştirip standart 3.2 koyup al telefon yaptım da denmez ki artık. N95 gibi 5800 gibi devrim cihazlar yapması lazım ben hiçbir modelinde hele hele ilk dokunmatik olması hasebiyle öyle sansasyon yarattığını görmedim nokia nın amacını da anlayamıyorum artık

quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

S60 N ve E serisi yüksek fiyattan çıkıyor belkide Nokia S60ın C serisini alt segment için çıkarmış olabilir

• yeni bi yapilanmadan sonra dahada güzel bi tlfn gelebilirdi nokiadan
  • Aynı donanımda farklı modeller de varken biraz fazla ayrıntı olmuş, C serisinin klasmanı ne olacak diğer cihazlar da çıkınca göreceğiz..
  • C serisi Nokia'nın sosyal ağlara yönelik ürün yelpazesini temsil ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 6 Nisan 2010; 18:15:38 >
  • Nokia C5'i duyurdu:http://conversations.nokia.com/2010/03/02/nokia-c5-unveiled/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeceBekcisi -- 7 Mart 2010; 14:39:54 >
  • Ürün Sayfası kullanıma sunuldu:http://europe.nokia.com/find-products/devices/nokia-c5-00

Temel Özellikler:

Dimensions
    Dimensions: 112 x 46 x 12.3 mm
    Weight (with battery): 89.3 g
    Volume: 56 cc

Display and user interface
    Size: 2.2"
    Resolution: 320 x 240 pixels (QVGA)
    Up to 16.7 million colours (TFT)

Power Management (pil ömrüne dikkat!)
    BL-5CT 860 mAh Li-Ion battery
    Talk time (maximum): GSM 12 h / 3G 4.9 h
    Standby time (maximum): GSM 630 h / 3G 670 h
    Video playback time (3GPP, 8 fps, maximum): 11 h
    Video recording time (QCIF, 8 fps, maximum): 5.4 h
    Video call time (maximum): 3.5 h
    Music playback time (offline mode, maximum): 34 h

Fabrika çıkış fiyatı: 135 Euro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeceBekcisi -- 2 Mart 2010; 10:48:39 >

• bmw den sonra citroen e gecis yapmis nokia saka bir yana alicisi olacaktir bu telefonunda sonucta nokia.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seco917

bmw den sonra citroen e gecis yapmis nokia saka bir yana alicisi olacaktir bu telefonunda sonucta nokia.

Sadece markası Nokia olacağı için satmayacak bu telefon; tam özellik listesine ve karşılığındaki fiyatına baktınız mı?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.