Şimdi Ara

RIM, iPhone OS ve Android'den %30-%60 daha hızlı internet deneyimi sunacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amerika'nın en çok satan akıllı telefonunu Blackberry'nin yaratıcısı Research In Motion'ın iPhone OS ve Android'e karşı yeni bir internet tarayıcısı üzerinde çalıştığı iddia edildi.

Kaufman Bros.'un analistlerinden Shaw Wu'nun çeşitli kaynaklara dayandırdığı iddiasına göre RIM, BlackBerry Internet Service'den de faydalanıp siteleri çok daha hızlı yükleyecek WebKit tabanlı mobil internet tarayıcısı ile iPhone OS ve Android'e bu alanda üstünlük kuracak. Wu'a göre RIM'in yeni tarayıcısı WebKit tabanlı diğer mobil tarayıcılara göre yaklaşık %30-%60 daha hızlı çalışacak ve Flash desteği de sunacak.

Tarayıcının kullanıcıya sunulacağı tarih şimdilik bilinmesede RIM'in Şubat ayındaki Mobil Dünya Kongresiyle Nisan ayının sonundaki Kablosuz Girişimcilik Sempozyumu (Wireless Enterprise Symposium) arasındaki bir dönemde tarayıcı sergileyebileceği konuşuluyor.

• Haber için teşekkürler..
  • guzel haber, tesekkurler paylasim icin
  • Bir de şu Java'dan kurtulup linux tabanlı adam gibi bir OS geliştirse harika olacak ama nerdee.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erasmus78 -- 3 Şubat 2010; 0:10:04 >
  • Tamamen şahsi fikrimdir, BB kadar kullanışsız bir (kendi sınıfında) telefon görmedim.
  • İnanmıyorum bunlara hep göz boyama oyunları bunlar.. pehh
  • bende tam tersine BB kadar kullanisli ve is goren bir telefon gormedim. Eger browser da flash olayi gelirse ve iphone da ki gibi bir youtube tarzi uygulama yazilirsa eksiksiz bir telefon olur.
  • Zaten geliyor Adobe ile Rim anlasmaya vardilar ve adobe Blackberry`ler icin calismaya basladi bile.

quote:

Orijinalden alıntı: lunwiz

bende tam tersine BB kadar kullanisli ve is goren bir telefon gormedim. Eger browser da flash olayi gelirse ve iphone da ki gibi bir youtube tarzi uygulama yazilirsa eksiksiz bir telefon olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zevksiz

İnanmıyorum bunlara hep göz boyama oyunları bunlar.. pehh

rım kamera vs. donanımlarını da geliştirise daha çok tutulur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.