Şimdi Ara

BEDAVA SPOR SALONU ( Senelik 10 Lira )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
54.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar yanlış durmadınız. Ücretsiz spora 1 senedir gidiyorum kayıt olurken 10 lira verip kart çıkartıyorsun daha da 1 sene para vermiyorsun. 3 ayda bi alan değiştirmeniz gerekiyor. Mesela 3 ay fitnesse geldiniz sonra yüzmeye falan geçmeniz lazım veya aynı spora gidicekseniz 1 ay bekleyip tekrar fitnesse geçebiliyorsunuz. Aranılanlar:

Size uygun olan tesisi seçip ordan form almanız gerekiyor.

www.sporas.com.tr sitesinden ön kayıt yaptırıyorsunuz.

Sonra aldığınız formu doldurup son olarak ordaki sağlık raporu yerini herhangi bir hastanede parasız doktora doldurtuyorsunuz. Size sorucakları: herhangi bir ameliyat oldunuz mu? hayır diyince hemen imzalıyor.

Sonra istediğiniz spora gidebiliyorsunuz. Aklınıza takılan birşey olursa bu konu altından yazarsanız cevaplayabilirim. Çünkü forumda gördüğüme göre maddi durumdan dolayı spora gidemeyenler falan var yardımcı olursam ne mutlu bana. Kolay gele.

Siteye girip resimdeki yere tıklarsanız gerisini halldersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasaliyiz.biz -- 14 Ocak 2010; 13:10:18 >

• Teşekkürler bilgi çok iyi.Havuzu falan nasıl pis mi şezlong var mı karışık mı kızlarla mı yani kızların o pis saç tellerini görmek istemezdim havuzda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GÜNAHKAR_LORD

Teşekkürler bilgi çok iyi.Havuzu falan nasıl pis mi şezlong var mı karışık mı kızlarla mı yani kızların o pis saç tellerini görmek istemezdim havuzda...

benim gittiğim yerde olimpik havuz var ve bildiğin spor kompleksi işte. Diğer günler parayla geliyorlar size ayrılan günlerde siz geliyorsunuz. Yani paralı gelenlerle aynı yerde olduğu için tertemiz oluyor herşey doğal olarak.
  • hadi be
  • Baktım çok güzelmiş.Ankara da yokmuş yoksa Tenis e giderdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cruise Control

hadi be

Linke biraz olsun baksaydın?
  • Ankara da Olmadığına Üzüldüm
  • benım anlamadıgım sey halısaha
    sımdı takım olarak bu karttan cıkartsak adam bası bır kart yanı senelık 14 kısı topamda 140tl versek haftada bır mac ıcın.boylemı yanı?
  • ümraniye haldun alagaşda capoeira...artık üniversite kazanma derdim olmadığına göre capoeiraya kaldığım yerden devam edebilirim teşekkürler paylaşım için:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasaliyiz.biz

Evet arkadaşlar yanlış durmadınız. Ücretsiz spora 1 senedir gidiyorum kayıt olurken 10 lira verip kart çıkartıyorsun daha da 1 sene para vermiyorsun. 3 ayda bi alan değiştirmeniz gerekiyor. Mesela 3 ay fitnesse geldiniz sonra yüzmeye falan geçmeniz lazım veya aynı spora gidicekseniz 1 ay bekleyip tekrar fitnesse geçebiliyorsunuz. Aranılanlar:

Sonra aldığınız formu doldurup son olarak ordaki sağlık raporu yerini herhangi bir hastanede parasız doktora doldurtuyorsunuz. Size sorucakları: herhangi bir ameliyat oldunuz mu? hayır diyince hemen imzalıyor.

Sonra istediğiniz spora gidebiliyorsunuz. Aklınıza takılan birşey olursa bu konu altından yazarsanız cevaplayabilirim. Çünkü forumda gördüğüme göre maddi durumdan dolayı spora gidemeyenler falan var yardımcı olursam ne mutlu bana. Kolay gele.

Bu 3 ay işini yanlış biliyor olmayasın, ben 2 ay gidiyorum sonra 1 hafta bekliyorum tekrar kayıt oluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMX 166

benım anlamadıgım sey halısaha
    sımdı takım olarak bu karttan cıkartsak adam bası bır kart yanı senelık 14 kısı topamda 140tl versek haftada bır mac ıcın.boylemı yanı?

İncelerken görmüştüm.Sahayı kapatmak için bilmemne bilmemne diye yazıyordu sitesinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMX 166

benım anlamadıgım sey halısaha

Şimdi haftada 1 gün değil 2 gün. 14 kişi toplamda 140 lira vererek haftada 2 gün belirli saatlerde halı sahada oynayabilirsiniz.(sanırım genede danışmak lazım yalan yönlendirmiyim) Burdaki komplekste mesela 6-7 tane halı saha var ve bol bol yetiyor.

@chuck billy Bişey değil dostum spora devam

Ayrıca her branşta hocalar var isteyenlere yardımcı oluyor. Mesela fitness te vücut geliştiricekseniz size program falan öneriyor, yapıcaklarınızı gösteriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasaliyiz.biz -- 14 Ocak 2010; 0:41:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChaosFİre

quote:

Orijinalden alıntı: pasaliyiz.biz

Evet arkadaşlar yanlış durmadınız. Ücretsiz spora 1 senedir gidiyorum kayıt olurken 10 lira verip kart çıkartıyorsun daha da 1 sene para vermiyorsun. 3 ayda bi alan değiştirmeniz gerekiyor. Mesela 3 ay fitnesse geldiniz sonra yüzmeye falan geçmeniz lazım veya aynı spora gidicekseniz 1 ay bekleyip tekrar fitnesse geçebiliyorsunuz. Aranılanlar:

Bu 3 ay işini yanlış biliyor olmayasın, ben 2 ay gidiyorum sonra 1 hafta bekliyorum tekrar kayıt oluyorum.

hayır spor tesisinin girişinde yazıyor hergün gözüme çarpıyor zaten 3 ayda bir branş değiştirme kuralı var aynı branşa devam etmek için 1 ay ara verip gene devam edilebiliyor.
  • Bizim burdada var havuza bi gir kesin hastasın bodymi yapıcaksın 1 Benc press için kafadan 4 kişi beklemeniz lazım kısaca burda böyle bi bakıyım dedim nasıl bi yer diye bizim burdakine taaa geçen sene 5 para etmez verdim 70 tl aylık bodyle gidiyorum mis gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: CR9

Bizim burdada var havuza bi gir kesin hastasın bodymi yapıcaksın 1 Benc press için kafadan 4 kişi beklemeniz lazım kısaca burda böyle bi bakıyım dedim nasıl bi yer diye bizim burdakine taaa geçen sene 5 para etmez verdim 70 tl aylık bodyle gidiyorum mis gibi

G.O.P. Hamza Yerlikaya Spor Kompleksine gidiyorum. Sularını gelip bir gör gerçekten çok temiz. Belkide komplekse göre değişiyordur. ben burda Bodye gidiyorum gayet güzel sporumu yapıyorum çok kişi yok, soyunma odaları tertemiz. Duş alma yerleri tertemiz
  • Uplıyım bi kere ilgilenen olabilir yarın gene uplarım.
  • up
  • Tesadüfe Bak Bende Gidiyorum VaLLaSen Yoksa Kıro Gibi Yün ÇorapLa Spor Yapan Çocukmusun La
  • quote:

Orijinalden alıntı: KRHTH

Tesadüfe Bak Bende Gidiyorum VaLLaSen Yoksa Kıro Gibi Yün ÇorapLa Spor Yapan Çocukmusun La

Sen de mi Hamza Yerlikayadasın? Bu arada yün çorapla spor yapmam
  • Meraktan baktım ;

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.