Şimdi Ara

BEDAVA SPOR SALONU ( Senelik 10 Lira ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
54.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sero77

esenler hakkı başar spor kompleksi'de varmış içlerinde hemen burnumuzun dibinde haberimiz yok iyimi bi bakayım ben oraya eğer varsa çok makbule geçer belki yağları eritiriz malum
    konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim

Önemli değil en kısa zamanda inşallah faydalanırsınız orada yazıyorsa büyük ihtimal vardır bi gidip sormanızda fayda var.
  • Ben gidiyorken 2 gündü
  • ilk başladıgında konu açmıştım.
    http://forum.donanimhaber.com/m_25452494/mpage_1/f_/key_//tm.htm#25452494

o zamanlar çok tenha idi.şimdi sıra bulamıyoruz vallahi.ben 3 aydır gitmiyorum yüzmeye.ne zaman telefon açsam yer yok diyorlar
  • Ben body yapacağım mesela o kadar kişi var orda benimle hoca ilgilenecek mi? Hayır. O zaman ne yararı olacak bana. Body'de en önemlisi spor hocasının yönlendirmesidir. Yoksa kasları boşuna yorarsın, belki daha dengesiz çalışırken geriletebilirsin bile adeleleri. Düzenli beslenme, programlar felan filan bunlara dahil. Kısacası çok iyi öğrenmek lazım bunları sonra başlamak gerek.

Şahsen bana her ay 70 lira fazla geldiği için(öğrenciyim) 5 ay sonunda çıktım spor salonundan, 110 liraya dumbel set aldım(çıkarıp takmalı) tüm hareketleri, beslenme programlarını biliyorum en önemlisi vücudumu tanıyorum hangi hareketin benim adelelerimi daha iyi çalıştırdığını bilerek çalışıyorum. Gayette memnunum.
  • oha bana acayip yakınmış hemen üye olucam
    çok çok teşekkürler
  • başlığa 'istanbul'da' diye eklesen daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazan

Ben body yapacağım mesela o kadar kişi var orda benimle hoca ilgilenecek mi? Hayır. O zaman ne yararı olacak bana. Body'de en önemlisi spor hocasının yönlendirmesidir. Yoksa kasları boşuna yorarsın, belki daha dengesiz çalışırken geriletebilirsin bile adeleleri. Düzenli beslenme, programlar felan filan bunlara dahil. Kısacası çok iyi öğrenmek lazım bunları sonra başlamak gerek.

Şahsen bana her ay 70 lira fazla geldiği için(öğrenciyim) 5 ay sonunda çıktım spor salonundan, 110 liraya dumbel set aldım(çıkarıp takmalı) tüm hareketleri, beslenme programlarını biliyorum en önemlisi vücudumu tanıyorum hangi hareketin benim adelelerimi daha iyi çalıştırdığını bilerek çalışıyorum. Gayette memnunum.

Dostum benim gittiğim yerde birsürü hoca var. İsteyene yardımcı oluyorlar. Zaten çoğu kişi ilk etapta zayıflamak için geliyor ve bisiklet, koşu yapıyorlar. Hoca tek tek ilgileniyor emin olabilirsin, ama ufacık çocuk değiliz ki başımızda dursun. Sana yapıcaklarını gösteriyor, istiyorsan liste veriyor beslenme için vs vs kas için ilaçları söylüyor falan daha ne olucakki paralıdan farkı yok benim için.

• arkadaşlar "benim gittiğim yerde" yazacağınıza rica etsem isim verirmisiniz??

sefaköy nasıldır giden bilen duyan varmı?
  • koca b.çekmecede tesis yok pesss
  • @karakoyunn beni kast ediyorsanız Gazi Osman Paşa hamza Yerlikaya Tesislerindeyim.
  • pasaliyiz.biz paylaştığın için teşekkür ediyorum. Ancak kayıt sayfasında "Çalışma Zamanı Hatası" alıyorum. Problem var sanırım sitede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forumchu

pasaliyiz.biz paylaştığın için teşekkür ediyorum. Ancak kayıt sayfasında "Çalışma Zamanı Hatası" alıyorum. Problem var sanırım sitede.

Hocam şuan girdim problem yok tekrar denerseniz bi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasaliyiz.biz

quote:

pasaliyiz.biz paylaştığın için teşekkür ediyorum. Ancak kayıt sayfasında "Çalışma Zamanı Hatası" alıyorum. Problem var sanırım sitede.

Denedim ancak tekrar aynı hatayı aldım. Aşağıdaki gibi bir hata:
     BEDAVA SPOR SALONU ( Senelik 10 Lira )

• Mesajım bulunsun, sabah incelicem...
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Yacan3.

Mesajım bulunsun, sabah incelicem...

Şu tuşa tıklamak çok mu zor?

http://i50.tinypic.com/i4fhb8.png
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pasaliyiz.biz

quote:

Denedim ancak tekrar aynı hatayı aldım. Aşağıdaki gibi bir hata:
     BEDAVA SPOR SALONU ( Senelik 10 Lira )

Hocam bende 2-3 gündür internet ultra yavaş fakat genede açıyor siteyi, hata falan almıyorum siz tekrar tekrar denermisiniz acaba.

• Bugun kayıt yaptırdım, sanırım sistem değişmiş 2 ay sonunda tekrar kayıt için 10 TL isteniyor. Bu durum sadece Sefaköy Yüzme Havuzunda uygulanıyorda olabilir.
  • Up.
  • Anadolu yakasında nereyi önerirsiniz hala geçerli mi bu ücretsiz spor salonu ben idealtepe deyim nereye gideyim. Cepten giriyorum ondan siteden tam faydalanamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.