Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (709. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.744
Cevap
83
Favori
858.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malesef benim telefonun SHSH kaydı ios altı için yokmuş. Dolayısı ile şimdilik ios7 ye devam
  • İphone 4s kaç saatte fabrika ayarlarına dönüyor. Üç saat oldu hala elmadan tık yok. çözemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omardaing

İphone 4 kullanıyorum. İos 6 ya geçmek istiyorum google den aradım ama net bir şey bulamadım. Varmı ios6 ya geçebilen.

evet bende iphone 4s kullanıyorum ios 5 yüklü. ios 6 yüklemek istiyorum bu mümkün mü acaba ? uygulamaların çoğu ios 5 desteklemiyor artık
  • Aiko A kullanıcısına yanıt
    İos 8 e geçmeniz çok kolay olur ama ios7 ye ve ya İos 6 ya geçemeyebilirsiniz.
  • Aiko A kullanıcısına yanıt
    Hocam 6.1.3e geç 7 kasıyor , netten bulup kendin yükle, yada 20 tl ye yükletirsin forumda konusu var incele....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 yüklü gayet güzel ve akıcı

• arkadaşlar bende iphone 4 var, ikinci el aldım.
    cihazda ios 7 yüklü. Ama telefon çok yavaş, dokunduğum sekme hemen açılmıyor. yukarı-aşağı kaydırma yaparken takılma oluyor.
    Bunun bir formatı reseti yokmu hızlanması için ?
  • 7.1.2 ye yapın nispeten iyidir veya

İPHONE 4 SHSH KAYITSIZ DOWNGRADE
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tunyukuk

7.1.2 ye yapın nispeten iyidir veya

İPHONE 4 SHSH KAYITSIZ DOWNGRADE

hocam zaten o sürüm yüklü, dediğin diğer yöntemi ise gözüm pek kesmedi
    başka yolu yokmu, hızlandırmanın?
  • Sorun olmaz sanmam iyice inceleyin konuyu muhtemel sıkıntılara gözatın en fazla 7.1.2 ye geri dönersiniz denemekte fayda var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar apple'a kucuk bir oyun oynasam jse yarar mi sizce ?

Yurt disi kayitsiz bi 4s cihazim var ve pasaport da bulamadim. Sim kart da kabul etmiyo. Servis yok diyor. Simdi ben garantiye gondersem ve desem sim kartimi okumamaya basladi anlamadim niye diyerek. Tr servisi oldugu icin onlarda herhalde tr sim ile denicen. Ve calismadigini gordugunde cihaz degisimi yaparlarmi acaba ?

Sadece bir soru meraktan. :)

• 8.1 ipsw download linki verebilirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LazPacino

Arkadaslar apple'a kucuk bir oyun oynasam jse yarar mi sizce ?

Yurt disi kayitsiz bi 4s cihazim var ve pasaport da bulamadim. Sim kart da kabul etmiyo. Servis yok diyor. Simdi ben garantiye gondersem ve desem sim kartimi okumamaya basladi anlamadim niye diyerek. Tr servisi oldugu icin onlarda herhalde tr sim ile denicen. Ve calismadigini gordugunde cihaz degisimi yaparlarmi acaba ?

Sadece bir soru meraktan. :)

Apple da yer zaten bu oyunu...
  • LazPacino L kullanıcısına yanıt

Pasaport kaydından başka çaren yok. Bir ara sanalpazarda pasaport kaydını satışa çıkarmışlardı oralara bak belki bulursun.
  • Arkadaşlar 4s Wi-Fi ağlarını görüyor ama baglanmiyor. Sorunu nasıl cozebilirim

• dadminatör kullanıcısına yanıt
    ağ ayarlarını sıfırla bu şekilde bir dene.
  • Ios 8.1 yüklü son 1 haftadır şarj %8 ve 10 seviyesinde kapanıyor neler yapabilirim ?

• Su darbesine maruz kalan iPhone 4'ümü out of warranty programıyla 400 liraya yenisiyle değiştirdim. Telefon iOS 7.0.4 olarak elime geçti. İlk kullanmaya başladığımda menü geçişlerinde ve bazı uygulamalarda kasılmalar mevcuttu. iOS 7.1.2'ye yükselttikten sonra telefon resmen aktı. Umarım ilerde bir sorun çıkarmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hy_Shot

Su darbesine maruz kalan iPhone 4'ümü out of warranty programıyla 400 liraya yenisiyle değiştirdim. Telefon iOS 7.0.4 olarak elime geçti. İlk kullanmaya başladığımda menü geçişlerinde ve bazı uygulamalarda kasılmalar mevcuttu. iOS 7.1.2'ye yükselttikten sonra telefon resmen aktı. Umarım ilerde bir sorun çıkarmaz.

4s kullanıyorum, acaba üzerine bir miktar para vererek 5s ile değiştirmek mümkün mü, mümkünse nasıl yaparız istanbulda değilim.

• 
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.