Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (711. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.744
Cevap
83
Favori
858.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 709710711712713
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: engin_er_26

4s 16 gb var bende 5s almayı düşünüyorum, özelden görüşelim fakat ben Eskişehir'deyim

faturası var mı her şeyi eksiksiz ve tam mı kutusu falan
    Elden takas yapabiliriz.

takas düşünmüyorum başka marka telefon alacağım için nakit istiyorum hocam.

quote:

Orijinalden alıntı: shawshang

daha 1,5 aylık ios 8.1 yüklü 8gb 4s var. Sendekinin garanti durumu nedir ?

hocam ben şubatta appstore internet üzerinden aldım.
  • Arkadaşlar bu Facetime ve iMessage in aktivasyon için gönderdiği sms ücretleri canımı sıkmaya başladı. Her restoreden sonra bunu yapmasını engellemek mümkün mü bir tweak ile? Hayır kapatamıyorum da çünkü aktif olarak kullanıyorum. Tamam iPhone lardan sms göndererek aktifleştiriyor onu anladık. Peki iPad lerde nasıl yapıyor bunu? Yani onlarda da bir şekilde aktifleştiriyor tamam ama bana sms ücreti geçirmesin. 30 lira gelmesi gereken fatura 50 lira geldi. Gerçi bir tweak ile bunun çözümü olsa bile restoreden sonra tweak silinecek gene aynı geyik. Acaba Vodafone ya da Turkcell'de aynı sorunu yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SALIGIA

Arkadaşlar bu Facetime ve iMessage in aktivasyon için gönderdiği sms ücretleri canımı sıkmaya başladı. Her restoreden sonra bunu yapmasını engellemek mümkün mü bir tweak ile? Hayır kapatamıyorum da çünkü aktif olarak kullanıyorum. Tamam iPhone lardan sms göndererek aktifleştiriyor onu anladık. Peki iPad lerde nasıl yapıyor bunu? Yani onlarda da bir şekilde aktifleştiriyor tamam ama bana sms ücreti geçirmesin. 30 lira gelmesi gereken fatura 50 lira geldi. Gerçi bir tweak ile bunun çözümü olsa bile restoreden sonra tweak silinecek gene aynı geyik. Acaba Vodafone ya da Turkcell'de aynı sorunu yaşayan var mı?

Aynen ipad de nasıl oluyor da sms olmadan aktifleşirken iphonede sms ücreti geçiriyorlar .geçenlerde de benim iphonede kendi kendine kapanmış nasıl kapanmışsa artık, yeniden aktif etmeye çalıştım tam 4 tane sms gönderilmiş online işlemlerden baktım her biri 0,60 tl görünüyor.
    Acaba sim kartı çıkarıp öyle aktif etsek olur mu ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 17 Kasım 2014; 20:35:12 >
  • SALIGIA kullanıcısına yanıt
    Turkcell de aynı sorunu yaşadım hatta halen yaşıyorum. Ben de sorunun çözümünü -varsa- merak ediyorum.
  • 8.1.1 çıkmış ipad2 ve 4s performans iyileştirme ile ilgili
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

8.1.1 çıkmış ipad2 ve 4s performans iyileştirme ile ilgili

deneyelim bakalım
  • bu ekran parlaklığı otomatikte olmasına rağmen çalışmıyor nedeni nedir sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shawshang

bu ekran parlaklığı otomatikte olmasına rağmen çalışmıyor nedeni nedir sizce ?

o ios 8 den sonra kafayı yedi otomatik yapınca tlfonu açınca çok kısık açılıyor ben manuelde bırakıyorum artık
  • Merhaba, 2. el Iphone 4 almayı düşünüyorum.
    Genel olarak orta tuş problemleri okuyorum.
    Fiyatlar 400-500 arasında farklılık gösteriyor.
    Tavsiye eder misiniz?
  • merhaba arkadaşlar

4s kullanan bir arkadaşım da şebeke sorunu yaşıyor. forumu tamamen okuma şansım olmadığı için yazmak durumunda kaldım daha önce sorunu yaşayan varsa çözümü hakkında bilgi verebilir mi ?
  • 16 GB SİYAH İphone 4 var,

İMEİ den yolcu beraberinde getirilen cihaz diyor. İTUNES le en son İOS 7 Yüklü,

4 ncü veya 5 nci el olabilir. Cihaz İCOULD KİLİTLİ , yan, email ve şifre yok. Ben aldığımda farklı bir email ile eşleme yapılıp bazı uygulamalar yüklü ve çalışıyordu . Ancak bende sıfırladım ve şimdi SİM KART KAYDI YOK diyerek ilerliyor ve ilk bilgleri istiyor. Hangi ülke nasıl anlarız ve neler yapılabilir ?

tşk ler
  • İphone 4s min bataryasını değiştiricem ama almışken yüksek mah batarya olsun. Daha önce almış olanlar yada güvenilir site bilenler link atabilirmi? Yalnız site Türkiyeden olsun yurtdışından getirmeyle uğraşmak istemiyorum
  • 2.el ıphone 4 alacagım kullananlar memnunmudur sizce alınırmı hala
  • wixwe00 kullanıcısına yanıt
    3 hafta önce 2.el ios 7.1.1 kurulu 4S 32GB aldım. çok memnunum
  • yaklaşık 1.5 ay önce 4s 8gb aldım..sıfır cihaz..üzerinde 7.1.2 vardı..sırasıyla güncellemeleri yaptım şuanda 8.1.1 var..çok şükür problem yok..samsung ve androide tepki olarak ios'a geçtim..maşallah memnunum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar

4s cihazımı genpa servisine gönderdim nedeni ise %30 %20 civarlarında kapanıyordu pil değişimi olacak garanti dahilinde şuan parça bekleniyor değiştiren varmı genpa etiler servisinden memnun olan varmı ?

yeni takılan batarya orjinalmidir birçok yerde yedek parça olarak yok diyorlar orjinal batarya takmıyormuş servisler bilginiz varmı ?
  • ablamda çok temiz iphone 4 var ürün kodunda /a var yurt dışı için üretilmiş sanırım sizce iphone 4 hala kullanılırmı ? md127ll/a operator turkcell 16.0 yazıyor avea kullanıyorum sıkıntı olur mu acaba
  • Beyler yarın iphone 4 32 gb alıyorum tertemiz cihaz beni 1 yıl idare edermi ?
  • Iphone 4 32 gb telefonu şimdi aldım geldim eve kendime 400 tl bütçe ayırmıştım ya discovery ya 4 alacaktım iyiki 4 almışım cihaz eski olmasına rağmen yağ gibi akıyor, arkadaşlar şimdi bu 4 lerin en stabil sürümü kaç ? 7.1.2 mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: DALGIÇ ADAM

Iphone 4 32 gb telefonu şimdi aldım geldim eve kendime 400 tl bütçe ayırmıştım ya discovery ya 4 alacaktım iyiki 4 almışım cihaz eski olmasına rağmen yağ gibi akıyor, arkadaşlar şimdi bu 4 lerin en stabil sürümü kaç ? 7.1.2 mi

Hayırlı olsun. 7'li sürümlerde stabilite açısından bir sorun yok ama iPhone 4'e ağır geliyor. 6'lı sürümlerdeysen kalabildiğin kadar kalmanı tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 709710711712713
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.