Şimdi Ara

Nvidia doğruladı: Fermi tabanlı yeni nesil ekran kartı CES 2010'da görücüye çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
5.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ve Nvidiai uzun süredir devam eden iddialara son vererek, Fermi tabanlı GF100 GPU'sunu kullanan yeni nesil ekran kartını 7-10 Ocak'ta düzenlenecek CES 2010 fuarında gün ışığına çıkaracağını açıkladı. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde yayımladığı Luciano Alibrandi röportajında da Alibrandi, CES 2010 fuarı için sürprizleri olduğunü henüz, Fermi tabanlı yeni kartların gösterilebileceğini ima etmişti.

Nvidia'nın yeni nesil GeForce serisi ve yeteneklerini ilk defa CES 2010 fuarında gösterecek olmasına rağmen kartların hacimli satışıyla ilgili program değişecek gibi görünmüyor zira şu an için beklentiler Mart ayına yönelmiş durumda. 512 CUDA çekirdeğine ve 384-bit bellek veri yolu desteğine sahip olacak 10.5-inç uzunluğundaki GeForce GTX 380 aynı zamanda pek çok yeni özelliği de bünyesinde barındıracak.

• yeter artık çıksında görelim bi çıkmadı gitti
  • ati alanlar üsküdara (ces'e)gitsinler
  • Söz ağızdan bir kere çıkar, bekliyoruz
  • hacimli satışları şubata çeki verseler ya
  • 24 saat gecikmeli oldu :)
  • bu kart çıkarsa 5970 ßß
  • Bu kartların martta bile çıkacağına inanmıyorum..
  • arkadaşlar ben bu işin sonunu göremiyorum ben iyisi mi artık

teknolojiyi ve yenilikleri bırakıyorum

kusura bakmayın ama biz yerden para süpürmüyoruz.beni merak etmeyin hşkln
  • ces 2010 muhteşem geçicek anlaşılan,bizler bilgisayar başında yayınladığınız haberleri ve videoları izlemekten zevk alıcaz.bekle las vegas donanımhaber orda olucak inşallah :)
  • Çıksa ne olacak arkadaşlar ? 600 -700$ 'dan piyasaya çıkar. o fiyata da kimse alamaz.
  • 5xxx serisi kullananlar martta çıkacağına inanmak istemiyor desek.koltuk gidicek endişesi
  • Haydi bastır Nvidia yoksa Ati yine fiyat yükseltecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HOWTEK

5xxx serisi kullananlar martta çıkacağına inanmak istemiyor desek.koltuk gidicek endişesi

İstersem onuda alırım rahat ol sen...
  • Paranla döversin sen bizi.
  • ben ne diorum millet ne anlıyor.
  • Yeni maketleri merakla bekliyoruz nVidia'dan

Bağımsız sitelerde denenmeden nVidia'nın gösterdiklerine inanasım gelmiyor.
    Neden acaba
  • Fermi'nin önceki tanıtımlarından farklı olacağını düşünmüyorum. Kartın kendisinden ziyade birkaç peformans testi / karşılaştırması gösterilirse daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: charcharodon carcharias

Paranla döversin sen bizi.

Sen öyle diyorsan öyledir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HOWTEK

ben ne diorum millet ne anlıyor.

Cevabını aldın dostum
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.