Şimdi Ara

Şınav, Mekik ve Barfiks Programları (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.043
Cevap
709
Favori
915.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her zaman kaslar kasılırken nefes verilir. Yumruk atarken vb. de böyledir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

evde bunu yapıyorum boş zamanlarda, ama nefes düzenim yok.

Bu nasıl bir egzersizdir, çok fazla yoruyor gibi kalbi.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bucephalas -- 28 Nisan 2011; 23:22:23 >
  • bir de bunu okuyun,
    programa başlamadan önce 30 şınav rahat çekiyordum. Spor yapan birisi değilim. Kilom ve biraz genetik olarak kas yapım uygun sanırım. Programa çok iyi uydum günü gününe iyi beslenerek dinlenerek yaptım ama bırak ilk 6 hafta sonunda 100 çekmeyi 5.haftaya bile geçemedim. Her haftada en zor kulvardaki programı tam olarak düzgünce tamamlamak bazen 2-3 haftamı aldı. Yaklaşık 3 aydır uğraşıyorum ve şu anda 70 çekebiliyorum. Lafın kısası siz benim gibi her hafta en zoru tamamlayacam diye kasmayın yapabildiğinizi gidin belki programı tamamlayınca 100 çekemeyebilirsiniz ama daha yararlı olacağından şüpheniz olmasın. Konuyu açan ve paylaşan herkese teşekkürler.
  • Programa orta sütundan başladım ve inanılmaz diyebilirim ilk başlarda hile hurdaya kaçıyor gibi oldum sonra baştan başladım ciddi ciddi 3.günün sonunda en az 10 çekin diyodu bayaa kastım kendimi 25 çekiyorum hilesiz hurdasız net 4. hafta gibi 100 çekebilirim diye düşünüyorum ellerine sağlık hocam mekik programıda olaydı iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: |_-0zZie-_|

quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Kolumdaki problem düzeliyor gibi arkadaşlar, ben de en kısa sürede en baştan başlayacağım programa. Göğüs çalışmak için bir spor salonuna gitmeyi düşünüyorum bir kaç aylığına, veya elimdeki 10'ar kiloluk dambıllarla evde de çalışabilirim, belki ağırlık seti de alabilirim. Çok boşladık, mekik çekmeye de başlayacağım artık.

Lütfen gaza geliniz, gelmeyenleri getiriniz

Hocam mekik programını bulamadım yardım eder misin?

http://www.twohundredsitups.com/

Mekik programını her sayfada birileri soruyor ben de yukarı taşıyayım dedim. Mekik programı soran arkadaşlar.

• Ben onu bi çevireyim de Türkçeye kurtulalım şu zulümden
  • Hocam 1 hafta beklemek zor ya çok havaya girdim valla eye of the tiger çalsa oturup şınav çekesim geliyor bu programı hafta hafta değilde gün gün yapsak olmamı ya ?
  • 6.haftanın orta kulvarını bitirdim. Bir kaç gün dinleneyim pazar günü final test yaparım. 100 olmayacak kesin ama bi 80 görsem öper başıma korum.

@haciragipdayi

yakında birer gün dinlenmeye ihtiyacın olacak.
  • Uygulayacağım.Teşekkürler
  • mesajım dursun şurda
  • Tam anlayamadım bu olayı.. Set 1 denmiş yanında 3 er katoğıride sayı var hangisini yapmamız gerekiyor :S
    Set ler arası verilen süreyi diğer 3 tanesini yaparken de mi vercez nedir ne değildir.. Biri şunu açıklar mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WalkmaN

Tam anlayamadım bu olayı.. Set 1 denmiş yanında 3 er katoğıride sayı var hangisini yapmamız gerekiyor :S
    Set ler arası verilen süreyi diğer 3 tanesini yaparken de mi vercez nedir ne değildir.. Biri şunu açıklar mı acaba ?

Başlangıç testinde hangisine uygun geldiysen.
  • Ben direk 3. hafta dan başlayacam.. 3 sütün var ortadaki 20-25 mesela ben o aralıkta yaptığımda o nun altındaki setleri uygulayacam dimi ?
  • her gün aklıma geldikçe yapıyorum başlangıçta 4tüm şimdi 7 oldum gayet iyi
  • http://forum.donanimhaber.com/m_41344502/mpage_2/tm.htm bu konuya yazdığım mesajımı burayada yazarak cevap bekliyorum.

quote:

Şınav, Mekik ve Barfiks Programları

Fotoğrafta gözüzeken iki kolon ve yukarıdaki kirişe monte etmeyi düşünüyorum.. Kirişin üzerine iki tane köşebent sabitleyip aletin köşebente binmesini sağlayacağım ancak şunu sormak istiyorum iki kolon arası 90 cm.. Bu ürün 95 santim olarak gözüküyor her iki taraftan 2,5'ar santim yeterli olur mu acaba?

Kapıya sabitlemeyi düşünmememin nedeni 75-80 cm kapının dar olacağını düşünmem.

http://www.hepsiburada.com/Liste/delta-multi-fonksiyonel-deluxe-kapi-bari-mekik-sinav-cekme-aleti-ds-1325/ProductDetails.aspx?productId=spordelta787&categoryId=369742
    Ürün fiyatı 21.24 lira

Sıkıştırmalı olanın kapıyı ezip, zamanla kayabileceğini düşünüyorum..

• resimden malzeme kalitesinin çok iyi olmadığı gözüküyor. Yerinde olsam denemezdim.
  • Ürün 95 cm değil 95 cm kapıya da uygun demiş. Yeterlidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

Ürün 95 cm değil 95 cm kapıya da uygun demiş. Yeterlidir.

Ürün ölçülerine baktığımda ürün 98 cm gözüküyor. Neyse aklıma yatarsa alırım. Fiyatıda uygun..

düzeltme: ölçü, uzunluk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 12 Mayıs 2011; 16:58:37 >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.