Şimdi Ara

kapı barfiksi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
1
Favori
41.996
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almayı düşünüyorum ama bizim evin kapıları amerikan kapı o yüzden pek sağlıklı olacağını düşünmüyorum.
    Bunların kapıya değilde duvara(dübel ile monte edileni daha sağlam olmazmı)
    Duvara monte edileni kullanan var mı beyler?
  • biraz videolari arastirdim sanırım aşagı yukarı şöyle bişey

http://www.youtube.com/watch?v=S_80tYkX9Bs

http://www.youtube.com/watch?v=83B1RLBBAts

yukarda bi arkadaş baş aşagı düştüm demiş yoksa böyle mi yapiyordu

http://www.youtube.com/watch?v=GuEfXkVsxaE

• quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

birde mekikte çekiliyormuş o nasıl oluyor onu çözemedim ?

buyur resmi ;)
     kapı barfiksi
  • bende kadıköyden 20 liraya almıstım süngerli model normal demil ilk başta uçlarını elimle sıkmaya çalıştm o öly kaydı sonra vidalarını taktım ölede kaydı sonunda anladım ortasındaki demiri çevirince sıkısıomus dimdi hiç kayma filan yok hatta çok sıktıgımdan dolayı kapı açıldı. şimdilik 8 tane çekebiliyorum
  • Hocam bızım kapı berbat bı kapı ve hıcbırsey olmuyor urun arkadasın monte ettıgınız aynısı ve cok memnunum kapıda tık yok
  • Arkadaşlar ürünü hepsiburadadan alıpta eline geçen oldu mu ? Bende bir adet sipariş vermiştim bugün elime ulaştı ama sadece hediye olan ikiz el yayını yollamışlar, ürünü teslim almadan kargo elemanı ile ürün eksik diye geri yolladım ve internet sayfalarından mesaj yolladım internet sitesindeki iade formunda ücret 22,54 tl(havale) gözüküyor ama yanında ürün ismi olarak sadece ikiz el yayı, adamlar hediyeyi ürünün yerine yazmışlar üründen haber yok var mı benim gibi böyle sorunla karşılaşanlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blogmania

Arkadaşlar ürünü hepsiburadadan alıpta eline geçen oldu mu ? Bende bir adet sipariş vermiştim bugün elime ulaştı ama sadece hediye olan ikiz el yayını yollamışlar, ürünü teslim almadan kargo elemanı ile ürün eksik diye geri yolladım ve internet sayfalarından mesaj yolladım internet sitesindeki iade formunda ücret 22,54 tl(havale) gözüküyor ama yanında ürün ismi olarak sadece ikiz el yayı, adamlar hediyeyi ürünün yerine yazmışlar üründen haber yok var mı benim gibi böyle sorunla karşılaşanlar.

Doğrusunu yapmışsınız.Bende dün sipariş vermiştim el yayı bedava görünüyordu sipariş verirken. Elime geçince haber veriririm burdan.
  • Cevabın için teşekkürler Exhell, hepsiburadadan ilk alışverişim ve sanırım son alışverişim olacak bu siparişte başıma gelmeyen kalmadı ya da hepsiburada hep böyle davranıyor c.tesi sabahı havale işlemini yaptım akşama kadar bekledim hesabımıza geçmiş yazısı görünmüyor sipariş ile ilgili soru yolluyorum 1 gün sonra cevap yolluyorlar en son yukarıda yazdıklarım bu işe tuz biber ekledi,kendini online alışverişin lideri sanan bu firmada sadece bir kişimi çalışıyor nedir bu sorumsuzluk, vurdumduymazlık hepsiburadaya
  • quote:

Arkadaşlar ürünü hepsiburadadan alıpta eline geçen oldu mu ? Bende bir adet sipariş vermiştim bugün elime ulaştı ama sadece hediye olan ikiz el yayını yollamışlar, ürünü teslim almadan kargo elemanı ile ürün eksik diye geri yolladım ve internet sayfalarından mesaj yolladım internet sitesindeki iade formunda ücret 22,54 tl(havale) gözüküyor ama yanında ürün ismi olarak sadece ikiz el yayı, adamlar hediyeyi ürünün yerine yazmışlar üründen haber yok var mı benim gibi böyle sorunla karşılaşanlar.

sipariş verdiğiniz ürünlerin hepsi stokta olmadığı zaman böyle yapıyor hepsiburada.com stokta olan varsa gönderiyorlar. ürünleri göndermeden önce sipariş takibi sayfasında ürünlerimin hepsini birlikte kargolanmasını istiyorum diye bir seçenek var onu işaretlemeniz gerekiyordu. ben bilerek işaretlemedim stokta mevcut olanlar gelsin diye. sonuçta bana biherhangi bir zararı yok. kimseye bi zararı yok stokta mevcut olanları gönderiyorlar işte.

• bende bugün sipariş verdim ama kurt düştü içime şimdi.
    hiç eline ulaşan yok mu? hepsiburada çakallık mı yapacak yine
  • quote:

Orijinalden alıntı: slckplt

quote:

sipariş verdiğiniz ürünlerin hepsi stokta olmadığı zaman böyle yapıyor hepsiburada.com stokta olan varsa gönderiyorlar. ürünleri göndermeden önce sipariş takibi sayfasında ürünlerimin hepsini birlikte kargolanmasını istiyorum diye bir seçenek var onu işaretlemeniz gerekiyordu. ben bilerek işaretlemedim stokta mevcut olanlar gelsin diye. sonuçta bana biherhangi bir zararı yok. kimseye bi zararı yok stokta mevcut olanları gönderiyorlar işte.

O bölümü işaretledim ama sadece el yayı geldi bekleyen siparişlerim bölümüne bakıyorum hiç bişey yazmıyor şuan sitede son 26 adet yazıyor ürün ellerinde yoksa niye yazıyorlar sadece el yayını alsaydım kağıdı imzalasaydım diğer ürünü yollamazlarsa bi de bununla uğraş, şuan kargo takibinde el yayı şubede beklemede görünüyor.Eksik ürün ile ilgili 2 saat önce hepsiburadaya mesaj attım hala bi cevap yok gel de bu siteye güven.

• mesaj at cevap yardımcı olurlar birde elindeki faturada sadee tek ürün varsa sorun yok iki ürüne imza atıp aldıysan geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakup_unsal

mesaj at cevap yardımcı olurlar birde elindeki faturada sadee tek ürün varsa sorun yok iki ürüne imza atıp aldıysan geçmiş olsun

Yukarıda yazdığım mesajları okumanı dilerim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: slckplt

quote:

O bölümü işaretledim ama sadece el yayı geldi bekleyen siparişlerim bölümüne bakıyorum hiç bişey yazmıyor şuan sitede son 26 adet yazıyor ürün ellerinde yoksa niye yazıyorlar sadece el yayını alsaydım kağıdı imzalasaydım diğer ürünü yollamazlarsa bi de bununla uğraş, şuan kargo takibinde el yayı şubede beklemede görünüyor.Eksik ürün ile ilgili 2 saat önce hepsiburadaya mesaj attım hala bi cevap yok gel de bu siteye güven.

şu an tedarik sürecinde..asıl üründe ücretsiz kargo ile 2-3 gün içinde eline ulaşır

• Banada sadece el yayı geldi bu akşamüstü ve faturayı incelediğimde el yayı 7,50 tl indirimle 0 tl gözüküyor. Faturanın en altında da '' Bu siparişe ait faturalanmamış ürünleriniz en kısa sürede gönderilecektir'' yazıyor. Benim anladığım önden el yaylarını göndermişler siz ellerinizi ısıtın sonra temin sürecinde olan kapı barfiksini birkaç güne gönderecekler sanırım.:))
  • Benim faturayı görme şansım olmadı işyerine teslim edilecekti gündüz vardiyasında arkadaş vardı kargo geldiğinde ürünlere bak eksik geldiğinde kabul etme dedim, kargo elemanı geldiğinde beni aradı ve sadece el yaylarının geldiğini söyledi havalede yaşadığım sıkıntılardan dolayı hepsiburadaya güvenmeyerek almamasını söyledim ve şu dakikaya kadar yazdığım soruya cevap gelmedi biraz önce baktım kapı barfiksi tedarik sürecinde duruyor el yayım zaten var erken gelse ne olacak barfiks erken gelse daha iyi olacaktı.
  • 16.07.2010 tarihinde sipariş vermiştim. siparişten hemen sonra aynı anda gönderilmesini istiyorum seçeneğini aktif ettim. bugün akşama kadar barfixdemiri hakkında tedarik sürünce görünüyordu. şimdi ise Sipariş Durumu : Ürünleriniz kutulanıp, kargoya teslim edilmektedir... şeklinde görünüyor. üstüne tıkladığımda da açılan sayfada Ravel İkiz El Yayı - Rv H73 (Çiftli) Çıkışa Hazır Ravel Rv 100 Ultra Deluxe Multi-fonksiyonel Kapı Barı - Mekik & Şınav Çekme Aleti Çıkışa Hazır şeklinde belirtilmiş. demekki firmadan tedarik edilmiş sanırım yarın elimize ulaşır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jetates -- 20 Temmuz 2010; 22:00:46 >
  • benim de el yayları bugun elime geçti. biraz önce gelen mailde ise kabıbarının kargoya verildiği yazıyordu. sanırım o da yarından sora elime geçecektir. siparişi cuma günü vermiştim. bilgilerinize ...
  • bende cumartesi verdim...

barfiks tedarikde olduğu için el yayını da barfiksle gönderme seçeneğini işaretledim...

dün 22.11 de kargoya verilmiş.... ancak hala hareket yok...genelde bir önceki gün verilen kargo bugün sabah yada öğle saatlerinde ulaşırdı..ancak daha hareket yok.. hala 22.11 de
  • bende dün aldım... bakalım ne zaman gelcek... kapıya sıkıştırılarak takılanlardan var aslında şu an ama bu alette çok daha fazla hareket çeşiti olduğu için aldım... açıkcası böle bir barfiks aletinide ilk defa gördüm ve hemen aldım :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.