Şimdi Ara

Şınav, Mekik ve Barfiks Programları (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.043
Cevap
709
Favori
915.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zaten 1 haftadır sınav çekiyordum ve fite yakın bir vücudum var, bu programı görüntümü güzelleştirmek ve basketbol da güç kazanmak için yapıyorum, aynı zamanda barfiks dumbell ve karın da çalışıyorum.
    16 sınav çektim ilk çekişimde çokda zorlamadım açıkçası :)
    3. Hafta 1. Sütundan başladım ve fire vermeden güzel bir şekilde yaptım motivasyon için her antrenman buraya yazacağım
    Max sınavı 9 diyordu en az bende 9 çekebildim zorladı beni baya ama bu güzel birşey umarım 4-5 haftada bitiriebilirim ve hedefin bitirdiğinde 75 sınav çekebilmek ardarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mentollü Kurşun kullanıcısına yanıt
    Göbeği eritmek istiyorsan yağ yakman gerekir, sadece mekik çekerek göbekten kurtulamazsın. Programı yapacağım diyorsan da, şınavla aynı günlerde de yapabilirsin, veya Şınav Pazartesi-Çarşamba-Cuma yapıyorsan, mekiği de Salı-Perşembe-Cumartesi günleri yapabilirsin, pazar günü de dinlenirsin.
  • Sadece duzenli kosu ve saglikli beslenmeye calismakla orta gobek erir mi .. Yoksa illa mekik tarzi egzersizler de gerekli midir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Göbeği eritmek istiyorsan yağ yakman gerekir, sadece mekik çekerek göbekten kurtulamazsın. Programı yapacağım diyorsan da, şınavla aynı günlerde de yapabilirsin, veya Şınav Pazartesi-Çarşamba-Cuma yapıyorsan, mekiği de Salı-Perşembe-Cumartesi günleri yapabilirsin, pazar günü de dinlenirsin.

Göbeğe dokunmuyorum şimdilik onu sonra halledeceğim ama şınav programına başladım ilk denediğimde 20 çektim bügünde başladım sence iyi mi boyum 180 kilo 75
  • ben bu programı uygulayacağım ancak bunu yaparsam dumbell a gerek olur mu yoksa dumbell dan daha iyimi olur eğer dumbella ihtiyaç olursa ikisini bir arada yapabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaboy

quote:

Orijinalden alıntı: AdamBaliKokusu

Yav çıldıracam, bir gün geliyor 30 35 şınav çekiyorum, bazı gün geliyor 20 de dermanım kalmıyor nedir bu ya , sizde de oluyor mu ?

Tamamiyle beslenmeyle alakalı..

Şekeri yükselten gıdalar yani glisemil indeksi yüksek gıdalar spor sırasında halsizlik yapar farkedilir derecede...

hocam bu problem bende asiri derecede var. daha once birkac defa salona yazildim fakat maceram uzun surmedi. hem disipsizlinlik hem de bu yorulma olayi beni cok yipratiyor. tansiyonum dusuyor, gozum karariyor gibi oluyor cok yoruluyorum hareketlerin ortasinda (sinav mekik bile olsa)

simdi evde sinav-mekik-barfiks-squat kombosuna basliyim diyorum. sizce spordan ne kadar zaman onceden itibaren sekerli besin tuketmeyelim? spordan once enerji vermesi icin ne tuketilmeli?

--> bu da genele sorularim:
    1)sinav-mekik-barfiks-squat uygulamayi dusunuyorum evde. sizce hepsini ayni gun mu yapayim p.tesi-cars-cuma seklinde yoksa 2li olarak 2 gruba ayirip birini p.tesi-cars-cuma, diger grubu sali-pers-c.tesi mi yapayim?
    2)programi tamamen bitiren var mi? 100 sinav cekebiliyor mu cidden? cunku programda son haftanin sonunda bile 100 yok. belki oncesindeki setlerden dolayi olusan yorgunluktan boyle ayarlanmistir bilemiyorum. tek seferde 100 e ulasan oldu mu tabi program sayesinde?

• quote:

Orijinalden alıntı: pozza

quote:

Orijinalden alıntı: Fifaboy

quote:

Orijinalden alıntı: AdamBaliKokusu

Yav çıldıracam, bir gün geliyor 30 35 şınav çekiyorum, bazı gün geliyor 20 de dermanım kalmıyor nedir bu ya , sizde de oluyor mu ?

Tamamiyle beslenmeyle alakalı..

Şekeri yükselten gıdalar yani glisemil indeksi yüksek gıdalar spor sırasında halsizlik yapar farkedilir derecede...

hocam bu problem bende asiri derecede var. daha once birkac defa salona yazildim fakat maceram uzun surmedi. hem disipsizlinlik hem de bu yorulma olayi beni cok yipratiyor. tansiyonum dusuyor, gozum karariyor gibi oluyor cok yoruluyorum hareketlerin ortasinda (sinav mekik bile olsa)

simdi evde sinav-mekik-barfiks-squat kombosuna basliyim diyorum. sizce spordan ne kadar zaman onceden itibaren sekerli besin tuketmeyelim? spordan once enerji vermesi icin ne tuketilmeli?

--> bu da genele sorularim:
    1)sinav-mekik-barfiks-squat uygulamayi dusunuyorum evde. sizce hepsini ayni gun mu yapayim p.tesi-cars-cuma seklinde yoksa 2li olarak 2 gruba ayirip birini p.tesi-cars-cuma, diger grubu sali-pers-c.tesi mi yapayim?
    2)programi tamamen bitiren var mi? 100 sinav cekebiliyor mu cidden? cunku programda son haftanin sonunda bile 100 yok. belki oncesindeki setlerden dolayi olusan yorgunluktan boyle ayarlanmistir bilemiyorum. tek seferde 100 e ulasan oldu mu tabi program sayesinde?

Hocam ben beslenme uzmanı değilim her halsizlik beslenmeyle alakalıda olabilir olmayabilirde. Üşenmeyin kanınıza baktırın..

Ayrıca şeker enerji vermez , verdiği kötü enerjidir. Şekerli yani beyaz şeker içeren bişeyler yediginiz an vucut uyarılır. Bi anda canlılık gelir yarım saat 1 saat sonra vucuda tekrar şeker yüklemesi yapmazsanız halsizleşirsiniz , tıpkı sigara gibi çalışır.. Benim deneyimim böyle çoğu kişidede aynı şikayet..

• 3.haftadan baslamistim
    3.hafta 2.gundeyim gene eksiksiz yaptim ve çok zorlandim o son max sinav 12 yaziyodu 13 çekerim dedim 12 de kaldim. Rakamlar çok iyi hazirlanmis belliki tam oluyor yani

• Beyler ben 1. hafta 1. sutuna basladım dun yani 1. gunumdu. Sınav programı. Bu sabah kalktım kollarım degil ama omuz hizamda gogusume dogru olan yerde agrı var sizde de oldu mu bu?
  • 3.günüde yaptım 3.haftadan baslamistim bu sefer zorlanmadım çok simdi iki gün ara verip 4.haftaya baslayacağım. Okullar başlamadan programı bitirmek ve 70 sınav çekebilmek amacım 100 hedeflemiyorum zaten

• hocam ellerine sağlık okudum harfi harfine uyucam ama beslenme ne olacak ben biyerde duydum beslenme doğru düzgün yapmassak bi işe yaramazmış. ?

ama yinede eline sağlık emege saygı
  • ben biseferde 10 tane çektim şinav sizce kötümü 1.75 boyundayım 60 kiloyum 15 yaşındayım ?
  • Mekik programinda 5. haftays gectim suan 65- 70 civari cekebiliyorum. Baslangictaysa 30 u zor goruyodum. Yarin da sinav programima baslamayi planliyorum

• Şınavda aylardır 40-50 arasında takılı kaldım. Arttırmak için yapılabilecek başka bir çalışma yok mu?
  • Beyler ben 1 haftadan başlamak istiyorum mesala dikkati mi çekti aşağıda yazdığım gibi durum var set 1'de demek istediği 2 tane şınav çekip 120 saniye ara vermek mi oluyor?

set1 2
    set2 3

sol sutundan başlayacağım yeniyim öyle universiteye kadar ufak ufak başlayım evde 30 dakka felan

Şınav, Mekik ve Barfiks Programları

• Hayatım boyunca şınav çekmemiş biri olarak ilk test denedim 6-7 tane çektim çok zorlanınca devam etmedim 1. gün programından başladım 60 saniye aralıkla çekiyorum 2. sutundan başladım.
  • Ben her sabah kalktığımda 3 yada 4 set max şınav çekiyordum. En son 80-60-50 şeklinde yaptım. 50 şınavdan 80e 1,5 haftada ulaşmıştım. Yalnız spor salonu geçmişim de var baya. Ama şınav çektikçe sayıyı yükseltiyorsun. Spor salonunda göğüs çalışmak şınav sayını artırmıyor. En azından bende öyle olmuştu. Şınavı bırakıp salona yazıldım. 1 ay sonra 60'ı zor gördüm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6. haftanın 1. stununa geçtik hadi bakalım haftanın sonunda kaç şınav çekebildiğimi yazıcam
  • aradığımı buldum. şınava başlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Salçalı ekmek

6. haftanın 1. stununa geçtik hadi bakalım haftanın sonunda kaç şınav çekebildiğimi yazıcam

Ne yaptın hocam

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.