Şimdi Ara

Nvidia GeForce 195.81 Beta sürücüsünü yayımladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
3.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3DVision Turu kapsamında üst düzey yöneticileri ülkemize gelen Nvidia, ekran kartları için yeni bir beta sürücüsü daha yayımladı. 195.81 sürüm numarasına sahip olan yeni beta sürücüsü, PhysX v9.09.1112 yazılımıyla birlikte geliyor. GeForce 6, 7, 8, 9, 100 ve 200 serisi ekran kartlarıyla birlikte ION çipsete de destek veren yeni sürücünün öne çıkan özellikleri şu şekilde;

- Adobe Flash 10.1 Beta 2 için daha önce rapor edilen hatalar düzeltildi.

- Avatar Demo, Operation Flashpoint: Dragon Rising Demo ve Wings of Prey gibi yeni oyunlar için SLI profil desteği.

- Fixes 3D Vision display detection for CRT ve DLP ekranlar için 3DVision monitör tanımlama hatasının düzeltilmesi.

GeForce 195.81 Beta sürücüsünü indirmek için;

- GeForce 195.81 beta (Windows XP 32bit)

- GeForce 195.81 beta (Windows XP 64bit)

- GeForce 195.81 beta (Windows 7/Vista 32bit)

- GeForce 195.81 beta (Windows 7/Vista 64bit)

• şu win7deki shift frame atlamalarını ve dengesiz frameleri düzeltsin..gta 4 ede al atsın
  • Win 7 deki güç ayarlarını yapsalar iyi olucak adam akıllı kayıtta kalmıyor ekran kartı driver ını yükleyince :
  • aylardır win 7 kullanıyorum sorun yaşamadım. nfs de gayet iyi çalışıyor.
  • neden oyunlarda tek gpu da performans artışı yapmıyorlar örn gta 4 call fo duty 4 mw2 nfs shift The Saboteur donmalar ne bu slı profil
  • Nvidia'nın yqazılım şirketi olduğunun örnekleri, gpu hızlandırmalı h264 ile kodlanmış videoların gpu ile çözdürülmeli işlemcisi %100'e vuranlar için ve flash açıkken iş yapamayanlar için ilaç gibi gelicektir.

Darısı bir gün umarım amd ve intel gpu sahiplerine.
  • kısaca teknoloji gelişti sende al bi x58 sistem kur SLI babalar gibi oyna eskiye yapacak bişey yok mecbur katlanacaksın çağı takip et diyor nvidia abimiz kalbimiz kırılmasın diye sölemiyor canım nvidia inadına 8800gt ye dewam değiştirmicem :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: fahrencelcius

kısaca teknoloji gelişti sende al bi x58 sistem kur SLI babalar gibi oyna eskiye yapacak bişey yok mecbur katlanacaksın çağı takip et diyor nvidia abimiz kalbimiz kırılmasın diye sölemiyor canım nvidia inadına 8800gt ye dewam değiştirmicem :D

elbette
  • Ya yeni driverlar hep bende hdmi sorunu meydana getiriyordu.Kart ı dvi -hdmi bağlı.Ama ne yaparsam yapayım dvi olmuyor

Varsa hdmi dvi olarak değiştirecek bir yer yardımcı olursanız sevinirim.190.38 dışında hepsi aynı sorunu çıkardı Whql ler.Ama son çıkan 195.81 indirip denicem.Monitörden de değiştiremiyon.Pc den de

190.62 den sonrası olmuyor ne biçim iş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penryn -- 16 Aralık 2009; 10:44:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx57

- Fixes 3D Vision display detection for CRT ve DLP ekranlar için 3DVision monitör tanımlama hatasının düzeltilmesi.

Türkçeye çevrilirken burdaki fixes unutulmuş (fazlalık olarak kalmış yani)
  • haber için teşekkürler...
  • haber için teşşekürler !
  • yabancı bir forumdan alıntı yapıyorum. (guru3d)

ekran kartı : EVGA GeForce GTX 280

195.62 / Far Cry 2

Settings: Demo(Ranch Small), 1920x1080 (60Hz), D3D10, Fixed Time Step(No), Disable Artificial Intelligence(No), Full Screen, Anti-Aliasing(4x), VSync(No), Overall Quality(Ultra High), Vegetation(Very High), Shading(Ultra High), Terrain(Ultra High), Geometry(Ultra High), Post FX(High), Texture(Ultra High), Shadow(Ultra High), Ambient(High), Hdr(Yes), Bloom(Yes), Fire(Very High), Physics(Very High), RealTrees(Very High)
    Loop 1

* Total Frames: 2927, Total Time: 51.01s
    * Average Framerate: 57.38
    * Max. Framerate: 83.45 (Frame:449, 6.16s)
    * Min. Framerate: 44.79 (Frame:2220, 38.91s)

195.81 / Far Cry 2

Settings: Demo(Ranch Small), 1920x1080 (60Hz), D3D10, Fixed Time Step(No), Disable Artificial Intelligence(No), Full Screen, Anti-Aliasing(4x), VSync(No), Overall Quality(Ultra High), Vegetation(Very High), Shading(Ultra High), Terrain(Ultra High), Geometry(Ultra High), Post FX(High), Texture(Ultra High), Shadow(Ultra High), Ambient(High), Hdr(Yes), Bloom(Yes), Fire(Very High), Physics(Very High), RealTrees(Very High)
    Loop 1

* Total Frames: 2943, Total Time: 51.02s
    * Average Framerate: 57.69
    * Max. Framerate: 82.78 (Frame:448, 6.09s)
    * Min. Framerate: 44.50 (Frame:2248, 39.19s)

195.62 / Crysis

Run #1- DX10 1920x1080 AA=4x, 32 bit test, Quality: High ~~ Overall Average FPS: 34.715

195.81 / Crysis

Run #1- DX10 1920x1080 AA=4x, 32 bit test, Quality: High ~~ Overall Average FPS: 35.28

• ben windows 7 ve 195.81 kullanıyorum shftte fps 40 altına düşmüyor full ayarlarda ama frame atlamaları var anlamsız bir tekleme var nasıl düzelteceğim yoksa yeni driver beklemekten başka çare yokmu
  • 3-4 gün evvel win7 home premium yükledim 195.62 kurdum ama cod mw2 de garip bir sorun vardı sağa sola dönerken atlamalı dönüyordu ( fps düşüşü ve stuttering olayı değil xp de kekeleme yaptığı oluyordu fps 100 bile olsa farklı bi olaydı sanki mouse dpi çözünürlüğü birden 800 den 2500 fırlamış gbi davranıyordu ) nişan almak acayip zordu 195.81 Beta ile şimdi hiçbir sorun kalmadı ilk defa beta bir işe yaradı mw2 den soğumak üzereydim
  • Valla ben onaylı sürümünü bekliyorum.. Şu yeni çıkardığı Temmuz ayından bu yana güncellemeyen PhysX'in yeni sürümü v9.09.1112 indirip 195.62 üstüne kurayım dedim, başıma olmadık sorunlar çıkardı aman aman diyeyim.. sapasağlam sorunsuz kusursuz çalışan sistemde mecburen Ekran kartı driverlarını yeniden silip-kurmak zorunda bıraktırdı.. neymiş, önceki PhysX sürücüsünün 9.09.0814 üstüne bu yeni v9.09.1112 kurarken hata verdi: /Windows/Installer/ altındaki _9_09_0814.MSI dosyası okunamıyor bulunamıyor deyip kurulumu yarıda kesiverdi şaştım kaldım. (halbuki sistemde Windows/ klasöründe Installer/ diye başka bir klasörde yok ki).. Bende eski PhysX'si sileyimde öyle yenisini kurayım dedim ama silme işlemi sırasında da aynı hatayı verdi silmeyide yarıda kesiverdi, valla of ki ne of! ...Nvidia'dan onaylı sürüm ekran kartı driverlarını beklemedeyiz aman fazla bekletmese bari.. Ya aslında 2. bir Beta driver daha çıkarıp anca sonrasında onaylı sürüm gelir ya neyse bekleriz artık... NOT_: Bu konuda yardımcı olmak amacıyla bilgi veren arkadaşlarımıza buradan teşekkür edeyim.. ama yani tekrardan dertsiz başıma dert almak yeniden driver kurma-silme işlerine girmek istemiyorum yeniden hata çıkma olasılığı olan bu riske giremem.. Zaten yakında PhysX v9.09.1112 dahil edilmiş onaylı sürüm Ekran kart sürücüleride gelecektir onları beklerim daha iyi...

• oyun piyasasıda durgun tabi sene sonu hep böyle olur , onun için bu aralar çıkan driverlardan pek bişe beklemeyin... biraz "piyasayı boş bırakmayalım" hesabı çıkan bir driver olsa gerek
  • Haydaaaaaaaaaaaaaa bu ne ya neler oluyor allah aşkına
  • sen konuyu hortlatmadan önce bişi yoktu
  • 196.75'e beta çıktı sanmamız için yaptın demi?
    Evet öyle sandım valla

Ama niye hortlatıyorsun?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.