Şimdi Ara

Google, Chrome'un Mac versiyonunu yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Google, geçtiğimiz senenin son çeyreğinde çıkardığı internet tarayıcısı Chrome'un Mac OS uyumlu versiyonunu sonunda resmileştirdi. Bir süredir çıktı çıkacak denilen Chrome for Mac şimdilik beta olarak kullanıcıya sunuldu. Pazarda Windows ve Mac OS ile uyumlu olan Safari ile yarış içersinde olan Chrome, Mac desteğiyle Apple'ın internet tarayıcısına iyice üstünlük kurabilir.

Intel işlemcili Snow Leopard ve Leopard işletim sistemlerinde çalışan Mac'lerle uyumlu olan Chrome'un Mac versiyonuna Chrome'un anasayfasından yükleyebilirsiniz.

• pc versiyonundan eger farki yoksa extension larla beraber safariyi duman eder
  • Chrome'un yeni arayüzü ne kadar Safari'ye de benzetilse de Safari'deki birebir çoğu web applications Chrome'da yoktur. Yine de Safari makyajı güzel olmuş, sadece makyaj olduğu unutulmamalı.
  • Ayrıca Chrome'Da zaten çok fazla arayüz bulunmakta olduğundan safari görünümlü Chrome kullanımı artırıma yönelik alternatifi oluşturuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:fat32:.

Chrome'un yeni arayüzü ne kadar Safari'ye de benzetilse de Safari'deki birebir çoğu web applications Chrome'da yoktur. Yine de Safari makyajı güzel olmuş, sadece makyaj olduğu unutulmamalı.

Zaten iki tarayıcıda Apple Webkit kullanıyor birde Safari görünümü yiyince Chrome un Safari den farkı kalmamış
  • Safari görünümü ile alakası nerde onu pek anlamış değilim. Arayüz olarak çok farklılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: waxxi

Safari görünümü ile alakası nerde onu pek anlamış değilim. Arayüz olarak çok farklılar...

aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: waxxi

Safari görünümü ile alakası nerde onu pek anlamış değilim. Arayüz olarak çok farklılar...

Ben de katiliyorum.Chrome da tek sevdigim yon,temalar.Bunun disinda pek bir artisini goremedim.Safariye devam...
  • 1hafta olmadı henüz kullanalı ama; biraz saygı gösterse Chrome sekmeleri kapatmak için x butonun sola koysa olmaz mı? Alışamadım gitti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.