Şimdi Ara

Alman medyası: Apple'ın tablet bilgisayarı 'iPad' Ocak ayında gelebilir!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple'ın spekülasyon rekortmeni yeni tablet bilgisayarı için iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Firmanın tamamı dokunmatik olarak kontrol edilen yeni bir tablet bilgisayar üzerinde çalıştığı uzun süredir biliniyor. Ancak firmanın nasıl bir tasarım üzerinde çalıştığı, ne gibi yenilikler sunmayı planladığı ve belkide en önemli soru olarak tablet bilgisayarı ne zaman pazara sunacağı tüketici elektroniği pazarında cevabı aranan en önemli sorular arasında yer alıyor. Apple'ın tablet bilgisayarı için son iddia Alman medyasından geldi ve Kids Magazine isimli dergi, tablet bilgisayarın 10.2-inç büyüklüğünde ekrana sahip olacağını ve iPad olarak isimlendirileceğini iddia ediyor. Tablet bilgisayarın Ocak ayında anons edileceğini öne süren dergi, yeni bilgisayarın tasarımının ise yukarıda gördüğünüz konsepte benzer olacağını iddia ediyor.

Apple cephesinde tablet bilgisayar için cevabı merak edilen bir diğer soru işareti ise teknik anlamda hangi donanım platformunu kullanacağını? iPhone'da ARM tabanlı işlemci kullanan, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarında ise Intel işlemcilerine ve Nvidia GeForce 9400M yonga setine yer veren Apple için tablet bilgisayarında Nvidia ION veya Tegra (Tegra 2?) platformuna yer verebileceği yönünde çeşitli iddialar ortaya atılmakla birlikte firmanın ARM tabanlı bir işlemci ve yatırımcıları arasında olduğu Imagination firmasının yeni nesil PowerVR grafik çözümlerinden birisini kullanılabileceği de konuşulmuyor değil.

• o nası bi şekildir ya
  • Yahu amma konu açıldı ne tabletmiş bea
  • Fake gibi duruyor...
  • Fake zaten

Böyle bir tasarım olmayacağına (kare şekilden bahsediyorum) bahse girerim.Apple bugüne kadar zamanın en şık cihazlarını üretti.Üretmeye devam edecektir de...
  • Evet, kafamda bir tablet tasarlamaya çalışıyorum, ama herhalde Apple kafamdakinden daha güzelini tasarlayacaktır
  • Fail.
  • Resim sahte zaten de ürünün yakın zamanda gelmesi muhtemel ve gelirse de satışları iyi gidecektir diye düşünüyorum.Tasarımı çok daha güzel olacaktır resimdekine göre , ayrıca özel uygulamalarıyla çok kullanışlı bir bilgisayar olacağından dolayı fazla tutulur fakat yine fiyatı da yüksek seviyelerde olacaktır gibime geliyor.
  • hayır oradaki programlar çözünürlük açısından iphone için yapılmış. ayrıca tablet pc de sim kartın işi ne? 3g için gerekli mi sim kart illa?
  • bence çıkacak tablet iphone ve ipod touch tasarımları değilde macbook proların tasarımına benzeyecek. alüminyum kasa. arkasında yine olmazsa olmaz apple logosu(macbooklardaki gibi ışıklı) vs...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanx

o nası bi şekildir ya

Resmi gördüğümde aynı sözü bende söyledim
  • Mutasyona uğramış resmen.
  • fake bu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.