Şimdi Ara

Ankara'da servis tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
58
Cevap
1
Favori
11.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 306'mı bakıma götürcem, hava filtresi, yağı falan değişecek. Ankara'da ucuz ve güvenilir bir servis tavsiye eder misiniz

• erkay peugeot var bence çok iyi bi servis
  • İstanbul yolunda Şaşmaz kavşağına gelmeden sağ tarafta VOLVO var. Onun arkasındaki sanayinin içerisinde VATAN Peugeot Servisi var. Kime sorsanız gösterirler. Ben Garantisi bittikten sonra iki seferdir oraya götürüyorum. servis fiyatları ile arada 100-150TL oynuyor. İşcilikleri de gayet başarılı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TCK244

İstanbul yolunda Şaşmaz kavşağına gelmeden sağ tarafta VOLVO var. Onun arkasındaki sanayinin içerisinde VATAN Peugeot Servisi var. Kime sorsanız gösterirler. Ben Garantisi bittikten sonra iki seferdir oraya götürüyorum. servis fiyatları ile arada 100-150TL oynuyor. İşcilikleri de gayet başarılı...

Ben de oraya gittim, kafama takılan bi şey olmadı. İyi çalışıyorlar. Fiyat da dediğiniz gibi göralla 100 -150 TL oynadı.
  • Selamlar

Ben çayyolunda Tekotoyu kullanıyorum. Görallar gibi bir fabrika havası yok , sanki özel servis gibi. Buna rağman gayet profosyeneller fiyatlarıda karşılaştıramıyorum ama biraz makul gibi. Ya şansımdan mıdır yoksa mekana mı özeldir ne zaman işim düşse bi kampanyası oluyo enteresan şekilde. Birde ince detayları sana sormadan halletmeleri hoşuma gidiyor Kapı ayarları sağının solunun toprlanmsı gibi.En mükemmelimidir bilmiyorum çükü 2 senedir Ankara'dayım bir kaç özel servis ve görallar dışında karşılaştırma fırsatım olmadı tabi.
  • konuyu canlandırmak istedim...

tanıdık kaliteli servis varsa, hatta referansınızla gidebileceksem öneri beklerim
  • arkadaşlar kaliteli işcilik ve uygun fiyat sadece atisan girişi vatan peugeot da periyodik bakımda en uygun fiyat burada.... VATAN PEUGEOT'A GELDİGİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMİ VE HEDİYENİZİ İSTEMEYİ UNUTMAYIN..

SAYGILAR
  • Volvo arkasındaki Vatan Peugeot. Bence işlerinde ustalar. Hem 307 hem de 306 aracımı 3 senedir oraya götürüyorum. 3 sene önce 306 aracımın silecek motoru yanmıştı. Erkay'ın 250 TL'ye yaparım dediği motoru ve arka silecek rolesini toplam 120 TL gibi bir fiyata tamir ettirmiştim. Hala da bu parçaları kullanıyorum. Ciddi elektrik ve otomatik şanzıman haricinde tüm sorunlara bakıyorlar. Sahibi Vatan abi ve Engin usta'ya da selam söyleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vatan otomotiv ostim

arkadaşlar kaliteli işcilik ve uygun fiyat sadece atisan girişi vatan peugeot da periyodik bakımda en uygun fiyat burada.... VATAN PEUGEOT'A GELDİGİNİZDE SİZE ÖZEL İNDİRİMİ VE HEDİYENİZİ İSTEMEYİ UNUTMAYIN..

SAYGILAR

"Size özel indirim" den kasıt DH'ye indirim mi ve sadece periyodik bakımda mı geçerli? 407 aracımda birkaç sorun var ve aracı hangi servise götüreceğim konusundaa acayip kararsızım, biri yardımcı olsa.
  • haftasonu vatan otomotiv'e gidecem rutin bakım için, filtreler ve yağ değişecek...

filtreler ve yağ benden olmak üzere 2 servisi de aradım; vatan peugeot, vatan otomotiv'den 2misli işçilik ücreti istedi ve vatan otomotiv ilk round'u kazandı servis sonrası izlenimlerini tekrar paylaşırım. bakımdan sonra filtre, yağ, işçilik vs ayrı ayrı fiyatları yazarım. merak eden arkadaşlara fikir verir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: goxhell

haftasonu vatan otomotiv'e gidecem rutin bakım için, filtreler ve yağ değişecek...

filtreler ve yağ benden olmak üzere 2 servisi de aradım; vatan peugeot, vatan otomotiv'den 2misli işçilik ücreti istedi ve vatan otomotiv ilk round'u kazandı servis sonrası izlenimlerini tekrar paylaşırım. bakımdan sonra filtre, yağ, işçilik vs ayrı ayrı fiyatları yazarım. merak eden arkadaşlara fikir verir...

Kafam karıştı, birkaç mesaj yukarıda yazan arkadaş vatan peugeot mu oluyor vatan otomotiv mi?
  • o vatan otomotiv. Bu arada goxhel yağı ve filtreleri nerden aldın bende öyle yapacağım bundan sonra da?
  • Bende bu cumartesi vatan peugeota gitmeyi düşünüyorum. Rutin bakım ve birkaç problemim için izlenimlerimi paylaşırım.
  • bende 206 1.4hdi 2005 model var...

sırf denemek için; castrol magnatec diesel 4LT aldım, BP'den 65TL. (60a da bulabilirsiniz 75e satan da var)

vatan otomotiv de işçilik için 20TL istedi... yani 100 (filtreler) + 65(yag) + 20 = 185liraya mal olacak... vatan otomotiv filtre ve yağ değişimi dışında rutin balata buji vs vs kontrol edecek... parçalar orjinal peugeot... (yağ markası total ordan alırsanız)...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goxhell -- 13 Ocak 2010; 11:45:46 >
  • dün 110.000km bakımı için vatan otomotiv'e gittim... ilgilendiler sağolsunlar. orjinal peugeot parça kullanıyorlar.
    işçilikten ve fiyattan memnunum sorun çıkarsa anında yardımcı olacaklarına da eminim... diğer ustalara gitmedim, işçiliklerini bilmiyorum. fiyatları daha yüksek onu biliyorum ama

msn'den haberleşebilirsiniz, ben öyle yaptım... hangi işlem ne kadar tutar, ne kadar sürer vs bilerek gittim, sürprizle karşılaşmazsınız...
  • vatan peugeotla, vatan otomotiv ikisi ayni servis degil mi farkli mi yani ?
  • Arkadaşlar. Yaklaşık 2 aydır 407 1.6 HDİ Comfort kullanıcısıyım. Aracımın bakımı geçmişti. Servis aramalarım sonucunda özel servis olan Vatan Peugeot’a gitmeye karar verdim. Cumartesi ordaydım. Dıştan bakınca tamirciden uzak servise yakın bir görüntüsü vardı. Bu beni biraz rahatlattı. Sonra karşılama gayet ilgili ve sıcaktı. Aracımın bakım yaptırmak istediğimi belirtim ve bir fiyat istedim.
    Yağ
    Yağ Filtresi
    Hava Filtresi
    Mazot Filtresi
    Polen Filtresi
    Orijinal parçalar için 240 TL fiyat verdiler. İndirimli 220 TL olur dediler. ( Ödeme yaparken 20 TL daha iskonto yapıp 200 TL aldılar)(Bu arada belirteyim Yetkili servis aynı parçalara 350 TL fiyat vermişti)
    Okey verdikten sonra aracımı içeri aldılar. Gözümün önünde aracımın değişecek parçalarını çıkarıp kutusundan açtıkları sıfır parçaları taktılar. Araçla ilgili bir kaç ufak şikayetimi de giderdiler. Aracım yapılırken firma sahibi yanıma geldi. İsmi Hayrettin Arslan. Eski bir eğitimciymiş. Birebir müşterileriyle ilgilenmesi hoşuma gitti.

Konunun özeti. Aracım için en iyi parçaları en uygun fiyata güler yüzlü ve ilgili ustalarca gözümün önünde güven içinde bir sorun halinde en üst birimle muhatab olabileceğim bir kurumda yapılması beni tatmin etti. Sizlere de gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. 0 312 385 11 44

Bakım dışında her türlü tamirat ve kaporta boya işlerini ayrıca karbon cealen uygulamasını yaptırabileceğiniz bir yer.

• cümleten selamlar,

bende aracıma bakım yaptırmayı düşünüyorum. Yaptıracağım işler biraz büyük ve ustamıda kesinlikle değiştircem. Anlaşılan burada herkes Vatan Peugeot'dan memnun kalmış. Cumartesi bir uğrayım. Beğenirsem arabanın incik cıncık herşeyini yaptırırım. Daha sonra buraya yine görüşümü yazarım.

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkali32

Arkadaşlar. Yaklaşık 2 aydır 407 1.6 HDİ Comfort kullanıcısıyım. Aracımın bakımı geçmişti. Servis aramalarım sonucunda özel servis olan Vatan Peugeot�a gitmeye karar verdim. Cumartesi ordaydım. Dıştan bakınca tamirciden uzak servise yakın bir görüntüsü vardı. Bu beni biraz rahatlattı. Sonra karşılama gayet ilgili ve sıcaktı. Aracımın bakım yaptırmak istediğimi belirtim ve bir fiyat istedim.
    Yağ
    Yağ Filtresi
    Hava Filtresi
    Mazot Filtresi
    Polen Filtresi
    Orijinal parçalar için 240 TL fiyat verdiler. İndirimli 220 TL olur dediler. ( Ödeme yaparken 20 TL daha iskonto yapıp 200 TL aldılar)(Bu arada belirteyim Yetkili servis aynı parçalara 350 TL fiyat vermişti)
    Okey verdikten sonra aracımı içeri aldılar. Gözümün önünde aracımın değişecek parçalarını çıkarıp kutusundan açtıkları sıfır parçaları taktılar. Araçla ilgili bir kaç ufak şikayetimi de giderdiler. Aracım yapılırken firma sahibi yanıma geldi. İsmi Hayrettin Arslan. Eski bir eğitimciymiş. Birebir müşterileriyle ilgilenmesi hoşuma gitti.

Konunun özeti. Aracım için en iyi parçaları en uygun fiyata güler yüzlü ve ilgili ustalarca gözümün önünde güven içinde bir sorun halinde en üst birimle muhatab olabileceğim bir kurumda yapılması beni tatmin etti. Sizlere de gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. 0 312 385 11 44

Bakım dışında her türlü tamirat ve kaporta boya işlerini ayrıca karbon cealen uygulamasını yaptırabileceğiniz bir yer.

Yağ 55
    Yağ Filtresi 10 (değişim ücretsiz benzincide)
    Hava Filtresi 10 (kendiniz değişebilirsiniz)
    Mazot Filtresi 20 (bu biraz zor)
    Polen Filtresi 10 (değişimi çok kolay)

Toplam

105 ytl

• quote:

Orijinalden alıntı: sioux

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkali32

Arkadaşlar. Yaklaşık 2 aydır 407 1.6 HDİ Comfort kullanıcısıyım. Aracımın bakımı geçmişti. Servis aramalarım sonucunda özel servis olan Vatan Peugeot�a gitmeye karar verdim. Cumartesi ordaydım. Dıştan bakınca tamirciden uzak servise yakın bir görüntüsü vardı. Bu beni biraz rahatlattı. Sonra karşılama gayet ilgili ve sıcaktı. Aracımın bakım yaptırmak istediğimi belirtim ve bir fiyat istedim.
    Yağ
    Yağ Filtresi
    Hava Filtresi
    Mazot Filtresi
    Polen Filtresi

Yağ 55
    Yağ Filtresi 10 (değişim ücretsiz benzincide)
    Hava Filtresi 10 (kendiniz değişebilirsiniz)
    Mazot Filtresi 20 (bu biraz zor)
    Polen Filtresi 10 (değişimi çok kolay)

Toplam

105 ytl

sioux hocam pejo ustasımısın?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.