Şimdi Ara

Motorola 3500£'luk cep telefonuyla karşımızda; Aura - Diamond Edition

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
5.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

2008 yılının ekim ayında Motorola tarafından tanıtımını gerçekleştirilen Aura modeli, şık tasarımıyla olduğu kadar 2000$'lık fiyat etiketiyle de dikkat çekmeyi başarmıştı. Amerika merkezli üretici yaklaşık bir yıl sonra Aura'nın daha pahalı versiyonuyla tekrar karşımıza çıktı: Diamond Edition.

850, 900, 1800, 1900 MHz'lik GSM frekansı desteği, Crystal Talk teknolojisi, 1.55 inç ekran, 2 GB dahili flash bellek, Bluetooth v2.0, A2DP profili, 2 megapiksellik kamera gibi özellikleri barındıran Aura: Diamond Edition'ın yön tuşunda 18 ayar altın kaplama kullanılmış. Altın kaplamaya da 34 tane elmas eşlik etmekte. Elmaslardan 30 tanesi ekranın alt ve üst tarafına yerleştirilmiş.

Motorola'nın Aura: Diamond Edition modeli, 26 Ekim tarihinden itibaren 3500

£'luk fiyatıyla meraklılarını bekleyecek.

• Bu fiyata değecek bi alet değil....
  • parasını nereye harcayacağını bilemeyenler için bu fiyata değer bence
  • Buna bu parayı veren varmıdır acaba? onunla tanışmak isterdim :)
  • vardır tabi kolay para kazanan alır.
  • bunun altın yerine karton'dan yapılmış versiyonu çıksada bizde alabilsek :)
  • ressmen görgüsüz .. :D
  • bu paraya araba alırım !:D
  • arkadaşlar bu telefon değil aksesuardır gidip 500.000 doları arabaya veren yada 100.000 doları takıya veren insanlar farklı olduklarını gösterebilmek için bu telefonu alırlar bence bu cihaz beklenenden çok daha fazla satar sonuçta sırf farklı giyinebilmek için romaya parise giden bisürü insan var onlar için iyibir tercihtir. ben motorola açısından iyi bir hamle olarak görüyorum bunu zaten ucuz telefon pazarında yok olmak üzereler bari lüks cihazlarda kazansınlar.
  • bunu gidip n97 ile falan karşılaştırmayın bu herşeyden önce bir aksesuar her şeye f/p mi bakıcaz ya?

ama şu var tamamen kadınlara hitab eden bir ürün olmuş zengin olsam ve sarışın bomba bir hatunum olsa alırdım ona :D
  • Görgüsüzlükte son nokta...
  • bunu aldık m kadına kaç öpücük werir acaba?
  • Motorola uzun süredir adam gibi teknolojik model çıkarmadı, ilk önce adam gibi model çıkarsın, sonra böyle gereksiz modellerle uğraşsın.. Herkes üzerini altın kaplayarak, elmas koyarak vb telefon çıkarabilir.
  • Motorola'nın gidişatı hiç hayırlı değil. Umarım yeniden V8-9 gibi doğru-düzgün telefonlar yapabilirler.
  • Aura alamayanlar bunuda 300 liraya alabilirler. Adamlar aynısını yapmış takdir ettim doğrusu...

Motorola 3500£'luk cep telefonuyla karşımızda; Aura - Diamond Edition

link

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.