Şimdi Ara

Süperonline Fiber İnternet Ankara Genel Konu (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
815
Cevap
5
Favori
78.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara Birlik mahallesinde oturup superonline kullanan var mı?
  • Bahçelievler 3. cadde civarında var mı acaba? Nerden sorgulayabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bunun İçin Üye Oldum

Bahçelievler 3. cadde civarında var mı acaba? Nerden sorgulayabiliriz

Büyük ihtimal yoktur, site değilse eğer. Şuradan başvuru yaparmış gibi formu doldurun oturduğunuz apartmanda varsa çıkar adı.

http://www.superonline.net/baglan/fiber-internet/hemen-basvur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bunun İçin Üye Oldum

Bahçelievler 3. cadde civarında var mı acaba? Nerden sorgulayabiliriz

6 ve 7 cadde full fiberler döşendi. Döşeneli 2 sene oluyor kabloları. Fakat vermiyorlar hala..
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Deneyimli arkadaşlara bir sorum olacak..

Asus Memo Pad 8 kampanyası ile 50 Mbit fiber bağlattım. İstememiş olmama rağmen ALO aboneliği de yapmışlar. Adamlar gittikten sonra farkettim.

1- ALO aboneliğinin sabit ücreti var mı ?
    2- Telekomdaki numaramı taşırsam durum degisir mi ? (Daha önce taşıdığım takdirde ücretsiz olacak demişti eleman)

Teşekkürler...
  • Ankara-Eryaman'da saniyelik kesintiler yaşayan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kotiledon

Deneyimli arkadaşlara bir sorum olacak..

Asus Memo Pad 8 kampanyası ile 50 Mbit fiber bağlattım. İstememiş olmama rağmen ALO aboneliği de yapmışlar. Adamlar gittikten sonra farkettim.

2- Telekomdaki numaramı taşırsam durum degisir mi ? (Daha önce taşıdığım takdirde ücretsiz olacak demişti eleman)

Teşekkürler...

Ben de merak ediyorum artık ev telefonu alşmak istemiyoruz bu neyin ısrarı

cebi taşısak olmaz mı :?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evergl

Ankara-Eryaman'da saniyelik kesintiler yaşayan varmı?

Bende oluyor son 15 gündür

Bazen yavaşlıyor bazen hızlanıyor. Anlık olarak kesinti de oluyor.
  • ARKADAŞLAR ÜŞENMEDEN UZUN UZUN YAZACAGIM İNSANLARA DERS OLSUN DİYE.!!!! İZMİRDE2 YILDA 2 BÜYÜK TERBİYESİZLİK.!!

2 Yıl oldu olmadı eski oturdugum yere fiber internet süperonline geldi, kapıyada cocuklar ok gelin baglayın dedim. denemesi bedava 1 ay kampanyasıydı.! eve geldi bagladılar bır baktım 50 mb ama 10 mb olması lazım hemen uyandım ve musterı hızmetlerını aradım bana demezmi siz 50 mb 24 kampanya ya dahılsınız dıye ya arkadas ben denemesi bedavadayım.! nasıl olur. modemi dakıkasında soktum ve onur dogan bilişime gittim bıraz tantanadan sonra soyle duzeltelım boyle duzeltelım yok hayır dedım. verdım modemı ve ucret odemem camı pencereyı gece kırarım dedım.

ve aynen oyle oldu emaıl attılar kampanya cayma bedelini odedıler ve 30 kuruş fatura çıkmıştı.. hatalarını ıyı bır şekilde kapatmışlardı.

AMA KABUS BİTMEDİ.

ttnet tahhütüm bitti ve başka bir eve taşındım hatta evlendim vs vs...

kapıya geldiler fiber 3 lük kampanyası var vs inatla dedimki ben TTNET ALO luyum. tahhütün yoksa problem yok dediler ve bende nerden bileyim ttnet loluysam problem olacagını.!!!

e geldiler, modemi taktılar, ınternet geldı süper telefon yok , ayrıca fiber 3 lük paketi turkcel sınema paketi de yok iyice suphelendım belkıde en bastan biliyorlardı çünki türkcelll sinema paketi zarfınıda vermediler.!

vel hasıl müşteri hizmteleri bız bir sey yapamayız bayı ıle konusum diyerek ne kadar basiretsiz olduklarını gösterıyorlar.

arkadaş 3-5 tl sinde degilim. akıllı ve sağlam iş yapın bu kaçıncı.. birde sözde şu dönemde sitelere vs elit yerlerde hizmet veriyorlar birde mahalli alana inseler milleti nasıl keriz yerine koyacaklar.!

yarın gidip yine daha 1 hafta olmamış hizmeti kapatacağım. cezasınıda cocuk mu oder bayı mı oder. ne yaparım bılemıyorum. en kotu ben oderım ama üstüne para verseler daha fıber helekı superonline istemem...

aman arkadaşlar bir kere oldu şans dedim. 2 de çok araştırdım çok sordum ve yıne benım başıma geldı.

• Ankara-Balgatta Süperonline Hizmeti var mı ? nasıl öğrenirim
  • 2014 Mayıs Sokullu Mehmet Paşa Caddesi Hüriyet Caddesi Salkım Söğüt Sokak Dikmen Caddesi Çetin Emeç Caddesi Öveçler 4.Cadde 2. Cadde Balgat Ve Necatibey Caddesi Kızılay Superoline O/F Altyapısı Ve Kapakları Konuldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exileteam -- 2 Mayıs 2014; 15:08:46 >
  • Balgat osmanlı cad de var/yok nasıl öğreniriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ender E kullanıcısına yanıt
    caddede olması önemli değil apartmanınınızda olması önemli balgatın sonuna kadar superonline o/f kapakları var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exileteam -- 2 Mayıs 2014; 15:25:24 >
  • Apartmanda yok biliyorum ben alırsam olcak

• ender E kullanıcısına yanıt
    sen alırsan olmaz en az apartmanda 6-7 kişi 20 mbps tarifesine 24 ay taahhüt vermek zorunda altyapı kurulumu için bulunduğunuz bölgede osmanlı cadde'de 54862/22859kb türktelekom hipernet desteği var VDSL sinayli ile VDSL2 desteklemiyor saha dolabı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exileteam -- 2 Mayıs 2014; 15:30:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

Apartmanda yok biliyorum ben alırsam olcak

Protokol İmzalamanız Lazım Hocam.Apartmandakilerin %51 i Apartmanda Fiber Çalışmasını Onaylaması Lazım.Bağlatmasalarda Oluyor Yanlız Sadece Apartmanda Çalışmaya İzin Vermeleri Lazım
  • Eryaman'da 2 saattir fiber internet kesik.çağrı merkezi bölgesel arıza var diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Kotiledon

Deneyimli arkadaşlara bir sorum olacak..

Teşekkürler...

Siz istemeden alo aboneliği dediğiniz yani numara tahsisi yapmazlar. Ben olsam yapmam ne uğraşıcam
    size onun bir zararı yok normalde 5 lira alınıyor ama telefonu abonelğindede int+alo da 10 tl ind olunca velasıl kelam değişen birşey olmamış

normalde sen 1. yıl 69 2. yıl 79 ödicektin adam sana direk 2 yıl 74 yapmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaangokdemir

quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

quote:

Mamak natoyolunda yok, yenimahalle tepealtı çarşı ışınlar vs yeni yeni açılıyor, hafta başından beri yenimahallede kapı çalıyorum insanlar nerde kaldınız diyor :) cat6 değil de gpon olan bölgelerde kapı çalarken ayrı bir seviniyorum demetevler yenimahalle çakırlar gpon kablo olduğu için sıfır sorunlu abone kazanıyoruz kafamız çok rahat :) sormak istediklerinizi alabilirim, ayrıca 530 329 24 54 de şirket hattım, arayıp sorabilir, fiber bağlatabilirsiniz

Merhaba dostum, dün netten başvurduk, bugün babamı arayıp bi pakete ikna ettirmişler "fiber 3lük" 25mbit 75 gb akk +100dk ses hizmeti+ Turkcell tv paketi 49TL ..
    Modem ücretsizmiş, tarife değiğikliği heralde modem kurulumunda sistem açılınca oluyor? Beni aydınlatabilirmisin.. Bölge Demetevler..

Ben de dahil tüm SoL satış danışmanlarının en sinir olduğu müşteri tipidir.. Ben demet bölgesinde hergün akşam 8 e kadar kapı kapı dolaşayım ama sen git netten başvur, ne güzel memleket :) netten başvurduğuna göre aydınlanmak istiyorsan 08502220222 müşteri hizmetleri :)

ben aydınlatırım hocam seni özel mesajdan sor ne istiyorsan şuanda benimde en çok sattığım paket fiber 3'lük

• quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

quote:

Mamak natoyolunda yok, yenimahalle tepealtı çarşı ışınlar vs yeni yeni açılıyor, hafta başından beri yenimahallede kapı çalıyorum insanlar nerde kaldınız diyor :) cat6 değil de gpon olan bölgelerde kapı çalarken ayrı bir seviniyorum demetevler yenimahalle çakırlar gpon kablo olduğu için sıfır sorunlu abone kazanıyoruz kafamız çok rahat :) sormak istediklerinizi alabilirim, ayrıca 530 329 24 54 de şirket hattım, arayıp sorabilir, fiber bağlatabilirsiniz

Merhaba dostum, dün netten başvurduk, bugün babamı arayıp bi pakete ikna ettirmişler "fiber 3lük" 25mbit 75 gb akk +100dk ses hizmeti+ Turkcell tv paketi 49TL ..
    Modem ücretsizmiş, tarife değiğikliği heralde modem kurulumunda sistem açılınca oluyor? Beni aydınlatabilirmisin.. Bölge Demetevler..

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alynty: Ch4ylak

quote:

Orijinalden alynty: kaangokdemir

Mamak natoyolunda yok, yenimahalle tepealty çar?y y?ynlar vs yeni yeni açylyyor, hafta ba?yndan beri yenimahallede kapy çalyyorum insanlar nerde kaldynyz diyor :) cat6 de?il de gpon olan bölgelerde kapy çalarken ayry bir seviniyorum demetevler yenimahalle çakyrlar gpon kablo oldu?u için syfyr sorunlu abone kazanyyoruz kafamyz çok rahat :) sormak istediklerinizi alabilirim, ayryca 530 329 24 54 de ?irket hattym, arayyp sorabilir, fiber ba?latabilirsiniz

Merhaba dostum, dün netten ba?vurduk, bugün babamy arayyp bi pakete ikna ettirmi?ler "fiber 3lük" 25mbit 75 gb akk +100dk ses hizmeti+ Turkcell tv paketi 49TL ..
    Modem ücretsizmi?, tarife de?i?ikli?i heralde modem kurulumunda sistem açylynca oluyor? Beni aydynlatabilirmisin.. Bölge Demetevler..

Merhaba,ara?tyryrken mesajynyzy gördüm.Bizimde bu ay sonu itibariyle taahhütümüz bitiyor,ttnet kullanyyoruz.turkcell ve ttnete devam konusunda kararsyzyz.Pek çok ki?i sakyn de?i?tirmeyin diyor.Kullanan birine sormak daha iyi.Bir görevli kapyda bilgilendirmi?ti ama biz taahhüt bozmayy kesinlikle dü?ünmedik.Önceki servis sa?layycynyz neydi,ttnetmi?Siz memnunmusunuz?,olumlu yada olumsuz ne farky var?Te?ekkürler.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.