Şimdi Ara

Süperonline Fiber İnternet Ankara Genel Konu (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
815
Cevap
5
Favori
78.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: codered1983

quote:

Orijinalden alıntı: C4VO

quote:

Orijinalden alıntı: aydin618

Ben demetevlerdeyim binaya bagladilar kapilara kadar hatti cektiler gecen sordum ama tamamlandiktan sonra bilgi verilecek dediler

aynen kardeş bende ssk bloklarındayım ama ne zaman hattı açacaklar belli değil açsalarda kurtulsak ttnetten

arkadaşım sırf ttnetten kurtulacağım hayalleri kuruyorsan hiç geçme sol na. ttnetten inan daha fazla fatura gönderiyor. bu arada bende demetevler eski 1 caddedeyim hala beklemedeyiz. demetevler bitti sanırım en geç 1 sene içinde açarlar hizmeti.

1 sene mi yuh ya

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben demetevlerdeyim binaya bagladilar kapilara kadar hatti cektiler gecen sordum ama tamamlandiktan sonra bilgi verilecek dediler

aynen kardeş bende ssk bloklarındayım ama ne zaman hattı açacaklar belli değil açsalarda kurtulsak ttnetten

arkadaşım sırf ttnetten kurtulacağım hayalleri kuruyorsan hiç geçme sol na. ttnetten inan daha fazla fatura gönderiyor. bu arada bende demetevler eski 1 caddedeyim hala beklemedeyiz. demetevler bitti sanırım en geç 1 sene içinde açarlar hizmeti.

1 sene mi yuh ya

Ne çok kulanıcı varmış Demetevelerden.
    Hatta Demet diliyle ''Demet Bebeleri''

1 sene sürmemesi lazım her binaya hat çektiler sonuçta

• quote:

Orijinalden alıntı: zaferaxu

quote:

quote:

quote:

quote:

1 sene mi yuh ya

Nisan sonunda demetevlerde hizmet vermeye başlayacaklarını söylemişlerdi adamlarla konuştuğumda. Umarım doğrudur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

quote:

Orijinalden alıntı: zaferaxu

quote:

quote:

quote:

quote:

1 sene mi yuh ya

Nisan sonunda demetevlerde hizmet vermeye başlayacaklarını söylemişlerdi adamlarla konuştuğumda. Umarım doğrudur.

işallah doğrudur çünkü umut var ısrar yok . e zaten durum bundan ibaret.

not: demet bebeleri
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Sincana gelen kadar uçan arabalar falan çıkar heralde zaten halihazırda 15 yılda yapımı bitmeyen efsane bi metromuz var.
  • Ankara-Keçiören Kamil ocak mah.devrek sokakta fiber ineternet varmı bilgisi olan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SİYAHSANCAKLI

Ankara-Keçiören Kamil ocak mah.devrek sokakta fiber ineternet varmı bilgisi olan..

Müşteri hizmetlerini arayıp şehir semt ve mahalleyi söyleerseniz bakabiliyorlar.
  • dikmen Mürsel uluç mahallesinde fiber kullanan varmı
  • arkadaşlar Çiğdem Mah. civarında kullanan var mı acaba ? kullanan varsa performans nasıl ? youtube, torrent ve online oyun durumu nasıl acaba ? bilgilendirirseniz çok sevinirim.
  • bende lalegüldeyim döşendi her yere. bi başlasaydı hayırlısıyla da kurtulsak şu ttnet ten
  • Arkadaşlar bende toki turkıaz konutlarındayım ayda 2-3 defa geliyorlar eve bağlayalım mı diye en sonunda sordum ping ne çıkıyor diye 2 ms dedi eleman ben inanmadım tabi kullanan arkadaşla biraz bilgi verebilirmi ? Evimde pc yok sadece oyun konsolunda ve telefonda kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamehliyetsiz -- 6 Mayıs 2013; 9:35:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slm arkadaşlar bir FİXNET diye bir internet sağlayıcısı var burda gördüm sahifesine girdim orda elefonunuzu yazarsanız bölgenizde fiber olsun adsl+2 olsun size bildiriyor,ben Sincandanım sorgulama yaptırdım ikiside yokmuş Sincanda hehe dağın başında yaşıyoz galiba Metroda iki adım ötemizde 1 Organize sanayi 3 adım ötemizde olmasına rağmen bırakın fiberi adsl+2 hizmeti dahi yokmuş komik ya......
    Birde kazık fiyatları 8 Mbit İnternete 100 küsür istiyorlar ahanda size linki:

http://www.sinet.com.tr/anasayfa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi somniferum -- 6 Mayıs 2013; 16:27:35 >
  • bu nasıl iş yukarıdaki belirtilen siteden girdiğimde telefon nosu ile sorgulamada her iki hizmette mevcut EVET..
    ama abone no su ile yaptığım sorgulamada ise hizmet yok,zaten ttnet'e sorduğumdada ne fiber ne adsl2 var demişlerdi..

Süperonline Fiber İnternet Ankara Genel Konu

Süperonline Fiber İnternet Ankara Genel Konu
  • Beyler demette fiber acildi. 6.cadde ve 7. caddede suan kullananlar var pederi ikna edemedim, turkcell elemanlari kapi kapi dolaniyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

Beyler demette fiber acildi. 6.cadde ve 7. caddede suan kullananlar var pederi ikna edemedim, turkcell elemanlari kapi kapi dolaniyor zaten.

• demetevlerde oturuyorum süperonlineye 4 gun önce geçtim başvurdum ertesi gün bağladılar interneti , valla helal olsun diyorum eşşekten binip ata binmiş gibi oldu....süperonline geçmek isterseniz ttnet sözleşmesi devam edenlerin cezasını bile üstlenip kendileri ödüyorlarmış adamlar kapıma kadar geldi herşeyi hallettiler ttnetle iptal için muhattap bile olmadım
  • Bir kac gündür 2 saatte bir reset atıyor nedense

• Anlara icinde bos evde bagli olup 17 ay taahutu kalan 20 mbit sinirsiz interneti devir ucretleri benden olmak kosuluyla devrediyorum ilgilenen arkadaslar pm yoluyla ulasirsa sevinirim.

• arkadaşlar keçiören şenlik mahallesinde ne zaman hizmet vermeye başlayacaklar bilgisi olan varmı ? Geçen sene altyapıyı yaptılar bizim sokakta ama boruların içinden fiber kabloyu geçirmediler dolayısıyla binalarada giriş falan yapılmadı henüz.
  • quote:

demetevlerde oturuyorum süperonlineye 4 gun önce geçtim başvurdum ertesi gün bağladılar interneti , valla helal olsun diyorum eşşekten binip ata binmiş gibi oldu....süperonline geçmek isterseniz ttnet sözleşmesi devam edenlerin cezasını bile üstlenip kendileri ödüyorlarmış adamlar kapıma kadar geldi herşeyi hallettiler ttnetle iptal için muhattap bile olmadım

Bende demetteyim ama bizim binalara kablo çekildi katlara dağıtılmasını bekliyoruz. Siz kaçıncı cadde de oturuyorsunuz ?

Birde hangi kampanya/tarifeden faydalandınız acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.