Şimdi Ara

Sandero STEPWAY Club

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
69.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sandero STEPWAY ile ilgili tüm paylaşımlar buraya....

SANDERO STEPWAY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hackersun -- 13 Ekim 2009; 15:48:46 >

• Forumda STEPWAY almış ve kullanmış kişiler varsa izlenimlerini aktarırlarsa sevinirim..Saygılar
  • arkadaşlar dacia nın dizel versiyonlarındaki clio motorunun çok arızalanacağı söyleniyor. sizce bu nekadra doğru çünkü şu an benzinli modelini almak iş deil. baya yakıyor.
  • Sanırım satışı yeni başladı veya başlamak üzere. 1,6 MPi 90 HP 23.800 TL, 1.5 DCi 70 HP 26.300 TL imiş. Benim çok hoşuma gitti. Tam TÜrkiye yollarına göre. Bagajı biraz daha büyük olsaydı daha iyi olurmuş ama olsun.

Sandero STEPWAY Club

Sandero STEPWAY Club

Sandero STEPWAY Club

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 13 Ekim 2009; 21:29:04 >

• Hadi ya benzinlinin yakıtı cokmu.Olmadi simdi iste aklımdaki en olur dedigim aracti.Gene 24 civari 2.ele kaycaz anlasilan.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_34731732/mpage_3/key_/tm.htm sayfasındaki tüm yazıları okudum ve buraya geldim. bu araç benim de epeyce ilgimi çekmişti. fiyat ekonomik , görünüm güzel.
    ancak kafamı kurcalayan bazı durumlar da mevcut.
    ben fiat idea kullanıyorum ( 1.3 70bg ) . dacia dizelleri 1.5 70 bg. yakıt tüketimi ve vergi açısında arada fark var.
    çarpışma testlerinde aldığı 3 yıldız 2009 model bir arabaya pek de yakışmıyor. fiyat açısından neredeyse muadil olabilecek hyundai getz hem yetişkin hem de çocuklarda 4 yıldız sahibi. iki testin videolarında araçların tavanlarına dikkatlice bakmak gerekiyor.
    http://www.euroncap.com/tests/hyundai_getz_2004/199.aspx
    http://www.euroncap.com/tests/dacia_sandero_2008/340.aspx

allah kazadan korusun ama 60-70 km hızla giderken insanın başına birşey gelmesi durumunu da düşünmek gerekli.

tamam görüntü çok güzel, malzeme kalitesi süşük olduğu için fiyat da güzel... ama bu güvenlik durumunu göz ardı edersek, yerden yere vurulan çin malı araçlara haksızlık etmiş olmaz mıyız?

daha önceden 1 sene kadar dacia solenza kullandım ve gayet de memnundum. hem şehir içi hem de şehir dışında sıkıntım olmamıştı. yakıt ekonomisi açısından dizel araca geçtim. ama ne yalan söyleyeyim, idea kullanırken dacia ile girdiğim yollara girmiş olsaydım sanırım her hafta servise gitmem gerekirdi. :)

• Bugün bayiye sordum, ARalık ayına kadar stepway yokmuş. Bende dizel versiyonunu almak istiyorum.

Bakalım ne olacak.

Hiç alan oldu mu?

Bayiyle irtibata geçip test sürüşü yapan?
  • Alan var sandero bölümüne gir...
  • Ben dizelini aldım arkadaşlar çokta memnunum önerilir füme rengini aldım bilgiler burda :
    http://forum.donanimhaber.com/m_24752306/mpage_9/tm.htm
  • ABS yokmuş doğrumu..
  • quote:

--------------------------------------------------------------------------------

Alacaksanız kesinlikle benzinli öneririm.

Hem 3 milyar uygun fiyata hem 90 beygir.

70 beygir dizelin 0-100 17 saniye.Benzinlinin 12 saniye.

Ayrıca DACİA alıyorsunuz.

Olası bir dizel motor arızası arabanızın yarı parasını tekrar ödemeniz demek.
  • Bu aracin teknik ozelliklerini ne var ne yok oldugunu yazan bi site yokmu ? parcalari romanyadan gelmeside ayri bi sorun :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardday

ABS yokmuş doğrumu..

ABS Var arkadaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.MARX

quote:

--------------------------------------------------------------------------------

Alacaksanız kesinlikle benzinli öneririm.

Hem 3 milyar uygun fiyata hem 90 beygir.

70 beygir dizelin 0-100 17 saniye.Benzinlinin 12 saniye.

Ayrıca DACİA alıyorsunuz.

Olası bir dizel motor arızası arabanızın yarı parasını tekrar ödemeniz demek.

Arkadaşım o teknik veri tablosuna bakma uygulamada dizeli benzinlisinden oldukça seri
    bi arkadaş clio motorlu dizelin arıza çıkarabileceğini yazmış
    arkadaşlar bu motor clioda kangoda modusde 2002-2003 den beri kullanılan motor bi sorun kaç bin km gidiyo arıza veriyomu .....

• teşekkürler dostum. dizel arızasını ben sordum valla bu araçtan alıcam ama kafamı çok karıştırdılar,yok renault nun eski bir motoruymuş yok çabuk arıza verirmiş,yok bu aracın donanımı fakirmiş sebeb bu yani
  • size bunları söyleyenlere acıyorum,
    bana söylesinler 16.500 tl ye sanderonun en baz modelini aldım
    acaba bana aynı muaidilde bi araç göstersinler arabamı bağoşlayayım,
    yok! neden; çünkü tüm büyük firmalar sırf markalarını korumak adına
    küçük firmaları satın alarak ,hem ucuz hemde fiyatına göre kaliteli
    ürünler üretmekte,Dacia da bunlardan biri eğer Renault clio 3 ü aynı fiyata satsa
    ne düşünürsünüz, tahmin edin kalitesini eee geriye ne yapması lazım tabiki başka bir marka
    ve model Renault ta bunu yapıyor, ben bu güne kadar sıfır otomobili sadece hayal ediyordum
    ama şimdi sahibiyim bundan daha güzel ne olabilir bir de Arkasında RENAULT var daha ne
    isteyeyim

Gönül rahatlığıyla al ama sanderonun en baz modeli ile stepway arasındaki fiyat farkına bak
    sonra karar ver.
  • Stepway şuan itibari ile satıştamı acaba.bide 100 km de 7 litre civarı yakması kafaları karıştırıyor.Artı bagaj hacmini gösteren bir resim var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardday -- 25 Ekim 2009; 16:24:39 >
  • 4x4 mü bu araç ?
  • Değil dostum..
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.