Şimdi Ara

***~~ 2016 YILI MAHSULLERİMİZ SATIŞTADIR - GİRESUN ALUCRA ÇİÇEK BALI (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
454
Cevap
16
Favori
40.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ballar gayet dikkatli ve özenli şekilde paketlenmiş olarak tarafıma dün ulaşmıştır, tadı ve kalitesi çok iyi teşekkür ederim
  • bal bugün elime ulaştı fakat burada abarttıkları kadar kaliteli bulmadım ben balınızı bilhassa şeker oranı yüksek miktarda...

türkiyenin çeşitli bölgelerinden bal almış biri olarak üzülerek belirtmek istiyorumki balınıza verilebilecek not 10 üzerinden ancak 5 diğer konularda bir problem yaşamadık ama keşke balınızın kalitesi benim beklediğim düzeyde olsaydı...

bu yorumu yazarken satışınızı baltalamak gibi bir düşüncede olmadığımı bilmenizi diğer bal alacak arkadaşlara fikir vermesi açısından yazdığımı göz önünde bulundurmanızı temenni ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidalgo1911

bal bugün elime ulaştı fakat burada abarttıkları kadar kaliteli bulmadım ben balınızı bilhassa şeker oranı yüksek miktarda...

türkiyenin çeşitli bölgelerinden bal almış biri olarak üzülerek belirtmek istiyorumki balınıza verilebilecek not 10 üzerinden ancak 5 diğer konularda bir problem yaşamadık ama keşke balınızın kalitesi benim beklediğim düzeyde olsaydı...

bu yorumu yazarken satışınızı baltalamak gibi bir düşüncede olmadığımı bilmenizi diğer bal alacak arkadaşlara fikir vermesi açısından yazdığımı göz önünde bulundurmanızı temenni ederim...

100 taneden mutlaka 1 tane çıkacak, yapacak birşey yok. 99 kişi şikayet etmedi, sadece siz memnun olmadınz. Ne yapalım sağlık olsun. Balınız afiyet olsun.

Ama ben bu yorumu hak etmiyorum.!!!

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mp3DeLiSi

quote:

bal bugün elime ulaştı fakat burada abarttıkları kadar kaliteli bulmadım ben balınızı bilhassa şeker oranı yüksek miktarda...

100 taneden mutlaka 1 tane çıkacak, yapacak birşey yok. 99 kişi şikayet etmedi, sadece siz memnun olmadınz. Ne yapalım sağlık olsun. Balınız afiyet olsun.

Ama ben bu yorumu hak etmiyorum.!!!

alınacak bir durum yok ben bu yorumu hak etmiyorum diyerek..

beğendiğimi yada beğenmediğimi özgürce söyleyebilmek en doğal hakkım olduğunu düşünüyorum ayrıca 100 taneden mutlaka 1 tane çıkacak söyleminizinde hiç hoş olmadığını bilmenizi isterim...

içinize siniyorsa ve gönül rahatlığıyla ben müşterilerime son derece kaliteli bir bal satıyorum diye düşünüyorsanız aldığınız para son kuruşuna kadar helal olsun...

Ben zaten söylediğinize birşey demedim. Saygı ve kurallar çerçevesinde ben her türlü yoruma açığım. Ama 2yıla yakındır sürekli güncel olan bir ilanda ilk defa sizden olumsuz bir yorum olması ilginç oldu.

Ben hala yorumumun arkasındayım. Ben balıma güveniyorum ve sizin bu haksız yorumunuzu hak etmediğimi biliyorum. 100 taneden 1 tane de çıktı işte maalesef.

Ben balımın her zaman arkasındayım ve bu zamana kadar da kimseyi magdur etmedim. Memnun kalmadınız mı?, gönderirsiniz balı alırsınız paranırızı geriye olur biter. Tamam mı???

Allah ne düşünüyorsanız size 2 katını versin diyorum. Başka bir yazacağınız varsa özel mesaj yoluyla yazarsanız sevinirim.

• sat sat bitmemi balalrın

Hayırlı satışlar hocam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

sat sat bitmemi balalrın

Hayırlı satışlar hocam..

Bitmez aga, bizde aynen satışlara devam. Bir sana satamadım zaten şu ballardan. :)))

Görüşmek üzere...

• Hocam petekleriniz yapay petek mi ( fabrika imalatı ) yoksa karakovan mı?

Ben peteği severim ama yapaysa geviş getir dur ağızda bir türlü yenmiyor malesef!
  • quote:

Orijinalden alıntı: byi

Hocam petekleriniz yapay petek mi ( fabrika imalatı ) yoksa karakovan mı?

Ben peteği severim ama yapaysa geviş getir dur ağızda bir türlü yenmiyor malesef!

Merhabalar. Petek ballarımızda, balımızı peteğiyle de yiyebilirsiniz.

• quote:

quote:

sat sat bitmemi balalrın

Hayırlı satışlar hocam..

Bitmez aga, bizde aynen satışlara devam. Bir sana satamadım zaten şu ballardan. :)))

Görüşmek üzere...

pekmeze dayandım hocam son 3 aydır
    sıra bala gelince senden alıcam.

Bu arada samsunspora 1.ligde basarılar

• quote:

quote:

quote:

sat sat bitmemi balalrın

Hayırlı satışlar hocam..

Görüşmek üzere...

pekmeze dayandım hocam son 3 aydır
    sıra bala gelince senden alıcam.

Bu arada samsunspora 1.ligde basarılar

Eyvallah. Bir başkadır Samsunspor sevdası. :)) Sonunda şampiyon hakettiği yere geldi.

Balı da ne zaman istersen ayarlarız hocam. Ben Allah'ın izniyle buradayım.

• MESAJIM BULUNSUN
  • emrah bey, yeni sezon ballar ne zamana hazır olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turizmpsikoloğu

emrah bey, yeni sezon ballar ne zamana hazır olur?

Pm ile cevap verdim. :))

• patron, yeni sezon petek balları beklemekle birlikte, bugün şöyle bir haber okudum. yorum yapabilir misin?

Ordu Üniversitesi (ODÜ) Ziraat Fakültesi, Zootekni Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Recep Sıralı, tüketicileri petekli bal almamaları konusunda uyardı. Petekli balın birçok tehlikeyi içinde barındırdığını belirten Yrd. Doç. Dr. Sıralı, "Bal alırken mutlaka süzme bal alınmalıdır" dedi.

Tüketicilerin doğal olduğunu düşünerek petekli bal aldığını, oysa bu durumun fındık, ceviz veya badem tüketicisinin ürünü sepet içinde veya kabuklu satmasından farksız olacağını söyleyen Sıralı, "Petekler balın kabıdır. Siz çikolatanın kabını yer misiniz? Ayrıca, peteğin tüm toz toprağı ve doğadaki kimyasalları emen bir ürün olduğunu belirtmek gerekir. Tüketicilerimiz süzme baldan oldukça pahalı aldıkları petekli bala belirtilen nedenlerle boş yere ve anlamsızca para ödemektedirler. Çünkü arıcılık

dışında çeşitli alanlarda kullanılan çok değerli bir sanayi ürünü olan balmumunun süzme baldan oldukça pahalı olduğu hiçbir zaman hatırdan çıkarılmamalıdır" diye konuştu.

PETEKTE 'KİMYASAL İLAÇ' TEHLİKESİ

"Tüketiciler suda çözünmeyen ve 65 derecede eriyebilme özelliğine sahip balmumunun, yaklaşık 37 derce sıcaklığa sahip midede hiçbir değişime uğramadan bağırsaklar yolu ile vücut dışına atıldığının kesinlikle bilincinde değiller" diyen Sıralı, şöyle devam etti:

"Çünkü bileşimi esterler, yağ asitleri, yüksek alkoller, az miktarda yüksek moleküllü hidrokarbonlar gibi çeşitli yağlardan oluşan balmumu insan vücudunda erimemekte ve hiçbir işe yaramadan vücuttan dışarı atılmaktadır. Bal arısı hastalık ve zararlılarına karşı tedavi amacıyla kullanılan ilaçların birçoğunun arı sağlığına olumlu etkileri yanında, petekte ve balda kalıntı bırakabildikleri yapılan birtakım araştırmalarla ortaya konmuştur. Balmumu, arılarda rastlanan bakteri ve fungus hastalıklarının

sporlarını ayrıca hastalık ve zararlılara karşı kullanılan akarisit ve insektisit ile tarımda kullanılan tüm zehirli kimyasal ilaç kalıntılarını içerebilmektedir. Diğer yandan doğal sanılan petekli ballarda arıcının arılarını hastalıklardan korumak için bilinçsizce verdiği antibiyotikler de bulunabilmektedir. Petekli bal ile doğal bal yenileceği sanılırken aslında pek çok tehlike ile karşı karşıya kalınmaktadır."

SÜZME BALI TERCİH EDİN

Bazı petek işleyen firmaların insan sağlığını adeta hiçe sayarak hazır petek üretiminde petrol türevi olan maddeleri kullandığını vurgulayan Sıralı, "Hazır petek üretiminde balmumuna herhangi bir yabancı madde karıştırılmaması gerekirken bazı korsan işletmelerde balmumuna parafin ve serezin gibi sindirim sisteminde kramp, karın ağrısı, hazımsızlık ve midede şişkinliğe yol açan, ülserasyon ve hatta kanserojen etkiler meydana getirebilen çeşitli yabancı maddelerin karıştırıldığı haberleri basında yer

almaktadır. Böylece hem halkın sağlığı ile oynanmakta hem de yasadışı yollardan haksız kazançlar elde edilmektedir. O sebeple bal alırken, mutlaka süzme bal tercih edilmelidir" açıklamasında bulundu.

• senden bal almak için sırada bekleyen benim gibi bir çok arkadaş var burada eminim..

yani şöyle bir cevap (petek ballarımızı da güvenle yiyebilirsiniz) yerine, petek ballarınız için balmumunu nereden temin ettiğiniz vs. bir takım teknik veriler, bilgiler söyleyebilirseniz çok daha makul olur..

hayırlı sezonlar dileyelim...
  • Bizimkilerle konuşayımda bir duruma göre alırım.Hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turizmpsikoloğu

senden bal almak için sırada bekleyen benim gibi bir çok arkadaş var burada eminim..

yani şöyle bir cevap (petek ballarımızı da güvenle yiyebilirsiniz) yerine, petek ballarınız için balmumunu nereden temin ettiğiniz vs. bir takım teknik veriler, bilgiler söyleyebilirseniz çok daha makul olur..

hayırlı sezonlar dileyelim...

Levent Bey merhaba;
    Petek ballarımızda sağlığa zararlı maddeler kullanılmamaktadır. Her üretici bir değildir. Biz en sağlıklı koşullarda balımızın imalatını gerçekleştirmekteyiz. Bu böyle olmasa zaten bal satışını bırakır, piyasadan çekilirim. Amacım sadece müşteri memnuniyetidir.

@ag67
    Selamlar;
    Her zaman beklerim hocam. Görüşmek dileğiyle...

• Satış hala devam ediyor ise denemelik 1 kg süzme bal sipariş etmek istiyordum.Bilgileri PM den atarsanız sevinirim.
  • Mesajım bulunsun
  • Mesajım bulunsun.

Bir de acaba başlık mı geçen yıldan kalma, yoksa ürünler mi?

Selamlar...
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.