Şimdi Ara

***~~ 2016 YILI MAHSULLERİMİZ SATIŞTADIR - GİRESUN ALUCRA ÇİÇEK BALI (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
454
Cevap
16
Favori
40.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: eddy

şuan satış devam ediyor mu hala?

Merhabalar;

Yılın 365 gün 6 saati satışımız devam etmektedir. :)

Ağustos sonunda yeni mahsullerimizden sizinde tatmanız dileğiyle.

Saygı ve selametle...

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• fındık iri ve kabuklu taze mahsülkg nekadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpcanmehmet

fındık iri ve kabuklu taze mahsülkg nekadar

Bu seneki fındıklarımızı daha toplamadık bile :) ama satışa koyacağımız kg fiyatı 12tldir.

• hocam biraz ballar tuzlu gibi yav süzmenin kilosunu 12 liraya amıştım ben köyden :(
    sizdende 10 kilo gibi bir bal alıcaktım ama fiyatı gerçekten tuzlu !
  • quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

hocam biraz ballar tuzlu gibi yav süzmenin kilosunu 12 liraya amıştım ben köyden :(

Selamlar.
    Size sadece şunu söylüyorum 12tlye benim sattıgım kalitede bal verebilirseniz, bu sene bal tedarikçim olmanızı istiyorum. 12Tl reçeli rahatlıkla satın alabilirsiniz. Eğerki bu fiyattan bal yakaladıysanız 10 değil, 100kg almanızı tavsiye ederim...!!

• emrah bey yeni sezon balımı bugün gönderin..

dediğim gibi ortası koyu renkli olandan.. (neden koyu oluyor bilmiyorum ama daha lezzetli geliyor bana)

büyük cam kasem hazır.. şöyle 10 cm e 10 cm kare kare keseyim, yayvan cam kaseye yerleştireyim.. birini de şöyle bir ıssırayım da ağzım bal dolsun..

petekler her zamanki gibi değil mi? rahat yiyorduk peteği.. diğerleri gibi dandik balmumunu geviş getirmiyorduk.. dur, haftasonu gideyim de yörükoğlunun tereyağını alayım.. tereyağ bal,tereyağ bal.. 1 ayda 5 kg alırım herhal..
  • takip.bugunlerde bende siparis verebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiser_q

takip.bugunlerde bende siparis verebilirim

Merhabalar;

Her zaman beklerim. :))

• hocam.. siftahı ben yaptım.. balın kalitesine de diyeceğim hiçbir şey yok.. ama müsadenle bir olumsuz görüşüm var.. bal alacaklar mağdur olmasın sonra..

PTT kargo ile gönderim yapma.. özellikle ankara için konuşuyorum.. en son aldığımda kargoyu araya araya ben bulmuştum.. yine 2 gündür en az 50 aramayla yeni kargonun nerede olduğunu tespit edebildim..

169 müşteri hizmetleri hiç bir şey bilmiyor.. tek söyledikleri kargo kodunu alabilir miyim? en az 10 defa kargo kodu okudum.. zaten internette yazanı ben de görüyorum.. 10 değişik telefon numarası verdiler.. hiçbiri telefonu açmıyor..

kargonun son durumu PTT işyerine teslim edildi yazıyor.. civardaki 10 ptt işyerini aradım, sizde bana ait bir kargo var mı diye..

genel müdürlüğü şikayet için aradım.. o oraya atıyor.. o oraya..

kendi çabalarımla, kargonun ankara'ya gelişinden 32 saat sonra ancak ve ancak, kargonun farklı bir kuruma teslim edilmiş olabileceğini öğrendim.. ve o işyerinin telefonunu bularak ve oradaki personelden yardım dilenerek, orada kendi adıma bir kargo olup olmadığını sordum.. sağolsun çocuk, koskoca ptt teşkilatının kargosunda çalışan kaç kişi ise bilemiyorum, işte o kadar kişinin yapamadığını yaptı, aradı benim kargoyu buldu.. ve cepten beni aradı.. abi kargon bende diye..

düşünsene imza karşılığı teslim etmeleri lazımken atmışlar başka kargoların içine, toplu bir şekilde göndermişler 20 km ötede bir yere..

bak şimdi.. ben ne ücreti peşin ödediğim için kahrolurum, ne de harcadığım telefon konuşmalarına, zamanımın çalınmasına, strese vs..

samimiyetle söylüyorum, o arıların harcadığı emeğe üzülürüm, beğendiğim, sevdiğim bir ürünü alamamaya üzülürüm..

2-3 lira ucuz olacak diye güzelim bal oradan oraya gezip durmasın.. benim tavsiyem..

• quote:

Orijinalden alıntı: turizmpsikoloğu

hocam.. siftahı ben yaptım.. balın kalitesine de diyeceğim hiçbir şey yok.. ama müsadenle bir olumsuz görüşüm var.. bal alacaklar mağdur olmasın sonra..

PTT kargo ile gönderim yapma.. özellikle ankara için konuşuyorum.. en son aldığımda kargoyu araya araya ben bulmuştum.. yine 2 gündür en az 50 aramayla yeni kargonun nerede olduğunu tespit edebildim..

169 müşteri hizmetleri hiç bir şey bilmiyor.. tek söyledikleri kargo kodunu alabilir miyim? en az 10 defa kargo kodu okudum.. zaten internette yazanı ben de görüyorum.. 10 değişik telefon numarası verdiler.. hiçbiri telefonu açmıyor..

kargonun son durumu PTT işyerine teslim edildi yazıyor.. civardaki 10 ptt işyerini aradım, sizde bana ait bir kargo var mı diye..

genel müdürlüğü şikayet için aradım.. o oraya atıyor.. o oraya..

kendi çabalarımla, kargonun ankara'ya gelişinden 32 saat sonra ancak ve ancak, kargonun farklı bir kuruma teslim edilmiş olabileceğini öğrendim.. ve o işyerinin telefonunu bularak ve oradaki personelden yardım dilenerek, orada kendi adıma bir kargo olup olmadığını sordum.. sağolsun çocuk, koskoca ptt teşkilatının kargosunda çalışan kaç kişi ise bilemiyorum, işte o kadar kişinin yapamadığını yaptı, aradı benim kargoyu buldu.. ve cepten beni aradı.. abi kargon bende diye..

düşünsene imza karşılığı teslim etmeleri lazımken atmışlar başka kargoların içine, toplu bir şekilde göndermişler 20 km ötede bir yere..

bak şimdi.. ben ne ücreti peşin ödediğim için kahrolurum, ne de harcadığım telefon konuşmalarına, zamanımın çalınmasına, strese vs..

samimiyetle söylüyorum, o arıların harcadığı emeğe üzülürüm, beğendiğim, sevdiğim bir ürünü alamamaya üzülürüm..

2-3 lira ucuz olacak diye güzelim bal oradan oraya gezip durmasın.. benim tavsiyem..

Levent Bey, bir sıkıntı oluştursa da balınızın sonunda elinize ulaşmasına sevindim. Ptt kargoyu bu anlattıklarınızla bu defa bende tasvip etmedim. Bu kadar işine ehemmiyetsizlik olmaz.

Normalde PTT kargo cabuklugu olsun, ucuzlugu olsun devamlığı tercih ettiğim kargo şirketidir. Sizde biliyorsunuz ki bu zamana kadarki size olan tüm gönderilerimi Ptt kargo ile yaptım ve sorunsuz şekilde elinize ulaştı. Bu defa neden böyle anlamadım.

Aslında hemen Ptt kargo böyle bırakalım diye kesip atmamak gerekiyor diye düşünüyorum. CÜnkü böyle sorunlar Yurtiçi kargoda da , Aras kargoda da vs. kargoda da oluyor.

Ama siz artık PTT kargo tercihim değil diyorsanız tabiki benim için önce sizin memnuniyetiniz önemlidir. 2 3Tl kargo parasının lafı bile geçmez. :)

Ahh PTT kargo ah diyerek, balınızın afiyet olmasını, bu vesileyle sizin ve tüm DH ailesinin mübarek Ramazan Bayramını da şimdiden kutlarım.

Tekrar görüşmek üzere...

Saygı ve selametle...

• Memleketimin mahsülü..
  • İyidir PTT kargo,PTT yi kullan,devlet para kazansın.Zamanla sorunlardan arınıp sevilen ve tercih edilen bir firma olacaktır PTT Kargo.
  • quote:

hocam biraz ballar tuzlu gibi yav süzmenin kilosunu 12 liraya amıştım ben köyden :(

Hangi ilin koyunden aldiniz bu bali merak ettim? O fiyata suzme bal cok zor. Hele giresun yayla baliysa imkansiz
  • fındık fiyatını pm atarmısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: akon

fındık fiyatını pm atarmısınız

Merhabalar. Fındığın kilo fiyatı şuan 13Tldir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

quote:

Hangi ilin koyunden aldiniz bu bali merak ettim? O fiyata suzme bal cok zor. Hele giresun yayla baliysa imkansiz

Kırklareli/Babaeski/yeniköy ve gerçekten güzel ..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

quote:

Kırklareli/Babaeski/yeniköy ve gerçekten güzel ..

Gercek suzme balin kilosunu 12 liraya bulmaniz imkansiz. Bir tanidiktan aldiysaniz o zaman is degisir. Piyasada suzme bal diye satilan sahte ballar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tanıdık annemin 45 yıllık köylüsü :)
    Anneme ısrar ettim sizden bal almak için deneme amaçlı köyden gene sipariş vermiş seneye kısmetse 1 kg alıcam denemek için .
  • quote:

Tanıdık annemin 45 yıllık köylüsü :)
    Anneme ısrar ettim sizden bal almak için deneme amaçlı köyden gene sipariş vermiş seneye kısmetse 1 kg alıcam denemek için .

Her zaman beklerim dostum. :))

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.