Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (583. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 581582583584585
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mikailc78

quote:

Orijinalden alıntı: MartinSkrtel

pikachu yu bende de çok alıyorlar

Şu Pikaçunun özelliklerini atar misiniz, şehir dışında olacam 1 hafta, oyun oynayamayacam, merak ettim keratayi

+1 çok merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bane93

quote:

quote:

Şu Pikaçunun özelliklerini atar misiniz, şehir dışında olacam 1 hafta, oyun oynayamayacam, merak ettim keratayi

+1 çok merak ettim

Şuan atamam da akşam atmaya çalışayım müsait olursam

• pckolog08 kullanıcısına yanıt
    4-2-3-1 aynı rollerle ben Altınordu çalıştırıyorum şu an ve ilk 15 maç sonunda 5. sıradayım. bir önceki kariyerimde ilk sezonda aynı taktikle Bucaspor'u spor toto süper lig e çıkardım ama sonra 10. sıradayken kovuldum.
    yani işin özeti hiç efsane bir form yakalamadım ve belki bu nedenle bir türk takımının hele Beşiktaş'ın iki sene üst üste şampiyonlar ligi kupasını almasına şaşırıyorum. en son CM02 oynamıştım demek baya küflenmişiz.
  • Phychoblue P kullanıcısına yanıt
    oyunu 2001-2002 versiyonundan itibaren oynuyorum. 2014'e kadar hepsinde 10-15 yıllık kariyerler oynadım. beşiktaş'ı bilemem ama Trabzonspor ile büyük başarılar aldım. en son kariyerde her yıl avrupa kupası almaya başlayınca oyunu bıraktım :) ilk 5 yıl transfer yapıp sonraki yıllarda 1-2 oyuncu alıyorum. yada yabancı bedava regen buluyorum. bir kaç yıl oynatıp satıyorum. kendi alt yapımdan da çok kaliteli çocuklar çıkıyor. ilk 4-5 yıl çok iyi yatırım lazım tabi bu başarıya endeksli.

altınordu ile şu an 2. sıradayım. devre arası olacak 2 maç kaldı.kupada biraz zorlayıp kendimi tanıtmak istiyorum :) ama öncelik lig tabiki. oyuna başlarken transfer yasağı ile başlıyorum sadece kiralık alabiliyorum. buda bir artı aslında. birde taktik olarak 3 taneye çalıştırıyorum. rakibe göre değiştiriyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bane93

quote:

quote:

+1 çok merak ettim

Şuan atamam da akşam atmaya çalışayım müsait olursam

Picakhu kım la

• Ben aniden 19 yaş altı takımı yönetmeye başladım neden oldu bu acaba nasıl iptal etcez bunu ya ? Fmrte kullandım bi kere sakatlık düzeltmek için ondan olmuş olabilir mi?
  • Pikachu bende yok la
  • faint23 F kullanıcısına yanıt
    19 yaş altı menajerin yada 19 yaş altı takımı kim yönetiyorsa ya emekli olmuş yada sözleşmesi bitmiştir diye tahmin ediyorum.
    Teknik heyet sorumluluklarından ayarlama yapıp birine verebilirsin sorumluluğu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joe.Joe

Beyler kendi özelliklerimizi görebiliyor muyuz? Yeni menajer ekleyip oradan profili bulup bakmak var aklımda ama başka bir yolu varsa bilen söyleyebilir mi?

Bilen yok mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Joe.Joe kullanıcısına yanıt
    bende çok aradımda bi yol bulamadım bakabilmek için
    yabancı sitelerdede aradım ama sen ve benden başka bakmak isteyen çıkmamış sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecs_elite_group

yabancı sitelerdede aradım ama sen ve benden başka bakmak isteyen çıkmamış sanırım

Aynen galiba ancak yeni menajer ekle deyip görebiliriz, kaydetmeden çıkarsak da sorun olmaz. Görürüz kendimizi

• ecs_elite_group kullanıcısına yanıt
    Önce başkasına vermeye çalıştım ama bulamadım teknik heyet sorumluluklarından ? Nerden yapıcaz ya ?
  • Beyler şöyle 10 kişilik filan online bir ekip kursak.Konu bulamadım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joe.Joe

quote:

Orijinalden alıntı: ecs_elite_group

Aynen galiba ancak yeni menajer ekle deyip görebiliriz, kaydetmeden çıkarsak da sorun olmaz. Görürüz kendimizi

Ben de merak ediyorum. Eski serilerde görülebiliyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lazio ile 7.sezona başladım. Yavaş yavaş regen transferlerine başladığıma göre oyunun tadı kaçmaya başlar, 2 sezona bırakırım herhalde. Ama regen yetiştirmek de zevkli oluyor. Sağ bek olarak ortalama özellikleri olan bir oyuncuyu iyi bir antrenman programıyla epey geliştirdim. Teklif gelip duruyor ama satmıyorum.
  • Oyunda sene başında mümkü değil istikrarlı başalayamıyorsunuz deplasmanları ne yaparsanız yapın en güçsüz takımlara bile kazaamıyorsunuz öyle ma. oluyor ki rakibi sahasına hapsediyorsunuz sizin forvetleriniz saçma saapn goller kaçırıyor ama rakip gelip 1 tane atıp gidiyor, bütün kanat oyuncuları amrabat gibi ceza sahasına girip ne yaptıklarını anlamadan sezon bitiyor hazard gibi bir oyuncu bile bir maçta 10 pozisyonu heba edebiliyor oyun tonla saçmalıkla olu.
  • Demba Ba'yı editörden BJK'a alsammı ki
  • arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. 15-16 senedir fenerbahçenin başındayım baya efsane oldum diyebilirim kendi adıma stadyum yaptırıldı ama hala kendi feeder kulubümü seçmeme kulüp izin vermiyor yani hep kendi seçiyor ve çok dandik kulüpler oluyor. ne yapabilirim ben?
  • Selam beyler acaba son yamalarla birlikte maç motoru düzeldi mi oynancak seviyeye geldi m? Uzun süredir oynamıyorumda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyunum orjinal faakt editor dosyasını bulamıyorum nette oyun içi editör var ama onu kast etmiyorum oyunu açmadan yapıcam türkiyede yabancı sınırlamasını kaldırıcam ama bulamadım nerde bu editör
  • 
Sayfa: önceki 581582583584585
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.