Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (584. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 582583584585586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben warım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ohs

Arkadaşlar oyunum orjinal faakt editor dosyasını bulamıyorum nette oyun içi editör var ama onu kast etmiyorum oyunu açmadan yapıcam türkiyede yabancı sınırlamasını kaldırıcam ama bulamadım nerde bu editör

Tr de yabancı sayısını kaldirirsan lig çok kötü olur, ben netten AB oyunculari icin olan yamayı indirdim onu kullaniyorum bir nebze daha iyi.. Sana da böylesini öneririm, lige başlayınca yabanci ayarini degistiremiyorsun en bastan kurman gerekiyor ligi aklında bulunsun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ohs kullanıcısına yanıt
    steam'den oyun editörünü indirmeyi denedin mi?
  • Aynen AB olayı dahada mantıklı bir öyle denim steam dan indirmeye başladım tool denen kısımdaymıs teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ohs -- 18 Temmuz 2014; 11:43:48 >
  • Beyler Southampton'la oynuyorum, 3 arkadaş lig yapıyoruz. Takım iyi genç oyunculardan kurulu, 2017'ye geldik. Her sene ligin ilk yarısı kafaya oynuyorum ama ligin ikinci yarısı takım pert. Nasıl çözebilirim bunu ? Nedeni nedir yani. Mesela Mitrovic ligin ilk yarısı golleri sıraladı, ikinci yarı sustu.
  • Şu sıralar oyuncularım çok sakatlanıyor neden olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Russell Crowe

Şu sıralar oyuncularım çok sakatlanıyor neden olabilir?

allah kimseye sağ ve sol kanadın ikisinin birden sakatlığını vermesin..

kerim frei gitti tamam dedik, gökhan töre de gitti, takım afalladı, forvetler gol atamıyor, takımda bir moralsizlik aldı başını gidiyor.. kupa elemelerinde ankaragücüne 1-0 elendim, az daha kim var kim yok satıodum takımda

allahtan ilk devreyi bitirdik, hazırlık maçları ayarladık, kondisyon yükledik takıma, şuan durum yok gibi ama bende de çok sakatlık oldu bu aralar.. adnan januzaj ı aldım, yedeklerde takıma alışsın, 1-2 maç sonra as kadroya alırım diyordum, bi sakatlandı 2-3 ay arası yok... mecbur yerine başka adam aldık

• arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz

köşe atışlarında takım başarısızlıkla yarışıyor, köşe atışlarında sağ ve sol bölgeyi nasıl ayarlamalıyım.. sol korneri sol ayaklı mı kullanır?

sıralamayı nasıl yapmam lazım, yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikailc78 -- 18 Temmuz 2014; 21:41:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

quote:

kerim frei gitti tamam dedik, gökhan töre de gitti, takım afalladı, forvetler gol atamıyor, takımda bir moralsizlik aldı başını gidiyor.. kupa elemelerinde ankaragücüne 1-0 elendim, az daha kim var kim yok satıodum takımda

allahtan ilk devreyi bitirdik, hazırlık maçları ayarladık, kondisyon yükledik takıma, şuan durum yok gibi ama bende de çok sakatlık oldu bu aralar.. adnan januzaj ı aldım, yedeklerde takıma alışsın, 1-2 maç sonra as kadroya alırım diyordum, bi sakatlandı 2-3 ay arası yok... mecbur yerine başka adam aldık

Bende de iki kaleci sakatlandı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

quote:

Bende de iki kaleci sakatlandı.

Kalecilerin sakatlanmasını çok iyi bilirim oyunu bıraktırır adama

• Gil Romero'yu almaya çalışıyorum Newcastle'a ama çalışma izni çıkmıyor ne yapmam lazım ? Zaten Eder'i de kaptırdım
  • Sağ ayaklılara sol taraftan olan kornerleri;sol ayaklılara sağ taraftan olanları attırın.Sıralamayı da korner becerisi en fazladan en aza doğru yapın ayrıca orta yapma özelliği de iyi olmalı.
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Stoperleri ön direğe gönderiyorum özellikle ben o zaman gol atma oranları artıyor çoğu maçı da bu sayede kopardım diyebilirim penaltı noktasından çok az gol oluyor ön direğe oranla denemeni tavsiye ederim.
  • offf eski günlerim depreşti indirsemmiki
  • Mesajım neden silindi?

Uzun uğraşlar sonucu Demba Ba'yi aldım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Mesajım neden silindi?

Uzun uğraşlar sonucu Demba Ba'yi aldım...

bi daha banlanma, valla banyo terliğiyle dalarım sana

şu pikachu bende çıkmıyor, sende çıkıyorsa profilini paylaş da bakalım nasılmış adam

hayırlı olsun demba ba beşiktaşa

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Çöp
  • lanet olası oyun kovulmam için elinden geleni yapıyor 90 dakıka dunya kadar gol kaçır 1 gol at adamlar gelsin 90+da gol atsın ve kovul
  • İlk 30 dakika 0-3 Gençlerbirliği önde.. DEFANSIF oynatmama rağmen. ben bu oyuna daha diyecek bir şey bulamıyorum. orta açılmaz,şut çekilmez. 2-3 hafta iyi gidersin ardından ne olursa olsun kovulana kadar aynı şeyler..

adamların kullandığı korner,frikik farketmez hepsi gol.

oyunda hile yok da ne var ? 1-0 biter anlarım 30 dakikada 3 gol atıp üzerine yatmak nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Çöp

Pozisyon Alma, Denge ve Güç çalıştırılırsa iyi oyuncu. Kesinlikle çöp değil. Ben deli topçu yaparım bunu.

• 
Sayfa: önceki 582583584585586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.