Şimdi Ara

avea jet modem cekim gücü güncel ----------

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
2
Favori
47.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.ttnet.com.tr/i/assets/imgz/3G_Mobil_2.jpg
    arkadaslar son ttnet jet modem fırsatı guzel gıbı ama avea alt yapısı ve modemını kulanıyor avea 3g kulananlar bugun ıtibari le cekim gucunu buraya yazarlarsa dogru yonlendirme olur

• quote:

Orijinalden alıntı: selcukbaba
    http://www.ttnet.com.tr/i/assets/imgz/3G_Mobil_2.jpg
    arkadaslar son ttnet jet modem fırsatı guzel gıbı ama avea alt yapısı ve modemını kulanıyor avea 3g kulananlar bugun ıtibari le cekim gucunu buraya yazarlarsa dogru yonlendirme olur

Sen kullanıyor musun peki?

• hayır zatenbu kampanya cıkalı 2 gun oldu ama avea 3g kulannanlar buraya su ankı durumu yazarlarsa almak ısteyenlere rehber olucak
  • Merhaba. Ben 12 aylık sözleşme ile 6 GB lik jet modem aldım.
    İstanbul / Bahçelievlerde oturuyorum. 3 diş 3g çekiyor. bahçelievlerin bağcılara yakın olan taraflarına gidince 1 dişe varoşlara doğru ise edge ile bağlanabiliyorum. Evde kablosuz pikatel 101 modem kampanyasıyla aldım modemim vardı. Aşağı yukarı aynı hızda. Pek rakamlardan anlamam fakat ben AVEA'yı tavsiye etmiyorum çünkü hemen üst komşu turkcell 3g vınn modem ile benden daha hızlı bağlanabiliyor. İşte araştırmadan pat diye aldık modemi ne yazık ki 1 yıllık sözleşmem var. Ama Turkcell de 24 ay sözleşme yapıyor. O beni korkuttu bende mecburen AVEA'dan aldım.
  • Bende düşünüyorum bu kampanyayı lakin o modemin içindeki hattı tele takip telden bağlanabilir miyim?
  • evet oluyor ama telefonla gorusemıyorsun :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcukbaba
    evet oluyor ama telefonla gorusemıyorsun :(

Tel ile isim olmayacak sadece net için zaten
  • ya alacağımdan değilde merak ettiğim için soruyorum üç operatöründe böyle taahütlü modemli seçenekleri var diyelimki benim atıl durumda bir kont hattım var bunu faturalı yapsam gerekirse taşısam olmuyor mu? hem yeni hat vergisi hemde data hat vergisinden tasarruf etmiş oluruz aslında yok mu böyle bir imkan acaba?
  • Ankarada kalıyorum avea 3G 1 gün varsa 2 gün yok antalya ya geliyorum aynı 1 gün var 2 gün yok.Vodafone ise Ankara da yoktu antalyadaa full ve kesintisiz
  • jet modem kontratsız ne kadar bilen varmı?
  • Avea 3g çekim gücünü tartışıyorsunuz. Ama şunu bilmelisiniz Turkcell avea dan 2 yıl önce başladı 3G hazırlığına bende bir avea çalışanı olarak geceli gündüzlü çalıştırıldığımızı söyleyebilirim. Vodofone en şanslı çünkü eski cihazları bile bir kaç kart değişimi ile 3G yi destekliyor tek yapmaları gereken baz istasyonlarında anten değiştirip transmissyonu sağlamak. Şuanda tmm belki Avea halen yetersiz ama turkcell ile vodofone da ihtiyacı karşılayacak düzeyde değil bence çok gerekmedikçe 3G modem için acele etmeyin
  • Bu modemi kimse kullanmıyor sanırım. Hiç test yapıp, sonuçlarını koyan yok..
  • Bir kaç arkadaş örnek koymuştu.
    Ben ttnet ile almayı düşünüyorum bakalım
  • arkadaşlar jet modem kullanıyorum. 1 buçuk ay oldu
    testi yaptım fotoyu koyucam. bakalım becerebilcek miyim
    istanbul bahçelievlerde oturuyorum. bu evimdeyken yaptığım test
    eğer vaktim olursa iş yerim olan maslaktakini de koyarım

• quote:

Orijinalden alıntı: mufuso
    arkadaşlar jet modem kullanıyorum. 1 buçuk ay oldu
    testi yaptım fotoyu koyucam. bakalım becerebilcek miyim
    istanbul bahçelievlerde oturuyorum. bu evimdeyken yaptığım test
    eğer vaktim olursa iş yerim olan maslaktakini de koyarım

Hız düşük ama yeterli
  • bende bugün aldım modemi açılmasını bekliyorum. alırken havalimanında baktım 3.6 gördüm. bakalım bizim kaç çıkıcak
  • ttnetin 7 tl ye 500 mb kampanyası güzel gibi
  • Eskişehirdeyim,
    Şu ana kadar sadece birgün 3g ile bağlandım, o zaman hız 5mbit civarı idi.
    Ama sürekli 2g ile bağlanıyorum
    Ayrıca bu sıralar bağlantı programımla ilgili sorun olabilir
    Konfigürasyon ayarlarını gönderebilecek olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codep -- 21 Ekim 2009; 22:49:57 >
  • merhaba herkese... balıkesir ilçe bazında 3 g yok edge hızı ile baglanılıyor..almayı düşünüyordum fakat vazgeçtim çok şikayet var tt.net i kapattıdıklarına pişmanlar...bende onu yapıyordum az kalsın..aleti kaybettigin zamanda anlasmalı oldugun için ücretini ödemek zorundasın 24 ay..
  • birde merak ettigim heryerde çekim gücü vardır diyorlar ya mesela arabayla giderken otobusle vs..giderken farkedermi hız...???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanertekin -- 22 Ekim 2009; 10:01:55 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.