Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1858. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18561857185818591860
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu yaz ekim yaptıracağım.Ankara'da en iyi ekim yaptırılacak yer neresidir ?
  • cardigans78 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun, şok dökülmeye benziyor.

Bende de köklerin alındığı başımın sağ tarafında saçkıran gibi kötü duran ve daha geniş alanda şok dökülme olmuştu, canımı sıkmıştı. 08.2015 @ 3520 graft @ Dr. Reşat Arpacı ( Kadıköy Şifa Hast. )

Donör alanda da şok dökülme olabiliyor ve bu bize söylenmiyor, dikkatli olun... Tahminimce buna operasyon mikromotorla yapıldığından bölgenin travmaya uğraması neden oluyor, yabancı kaynakları da araştırmıştım.

Belirttiğim bölge birkaç ay sonra toparlandı ve şu an tamamıyla kapandı ama işteyken haliyle dikkat çekiyodu, insanlar soruyordu ne oldu diye...

Ekimden memnun değilim, sık değil. Bunu ekim yapıldıktan sonra tahmin etmiş ve doktora söylemiştim ( her seferinde yeni saçlar çıkacak, ince teller de kalınlaşacak demişti) sıklaştırmaya gerek olursa bu sefer Muttalip Keser, Sibel Ulaşan veya Koray Erdoğana gitmeyi düşünüyorum 1 yıl dolunca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeeepBlue -- 5 Haziran 2016; 16:02:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DeeepBlue kullanıcısına yanıt
    gecmis olsun, inşallah sıklaştrmaya gerek kalmadan ıstedgn sonuça ulasırsın . Bende sackıran gbı olan bu bolge sac ekımınde islem gormeyen, normal olan bolge, sızdekı durumda bu sekildemiydı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Tşk, operasyonun 10.ayındayım bundan sonra sıklaşır mı bilmem ama sanmıyorum :)

sağ kulak üstünde ve köklerin alındığı yerde daha geniş alandaydı, çok belli oluyordu. Bendeki kapandı tamamıyla. Bence emin olmak için doktora sorun şok dökülme midir bu diye, kem küm erderse dermatoloğa gidin.

• DeeepBlue kullanıcısına yanıt
    20.gunum, benımde sag kulak ustu, şakak bolgesı ama dedgm gbı operasynda islem gormeyen bolge, doktora defaetle sordum emın ol normal ama ıstersen musaıt oldgn bi zamanda gel prp yaplm boylece o bolgedekı saclar daha cabuk cıkar dedı

şok dökülme olabilir dediğim gibi, motoru dayaynca kafa travmaya uğruyor haliyle :) ama bekleyemem diyorsan dediğim gibi emin olmak için iyi bir dermatolog neticeyi söyler.

Ben de bunu anlamıyorum, normal bile olsa operasyonun getireceği artıyı eksiyi doktor söylemekle yükümlüdür... tarlaya sebze meyve ekmiyor ennayetinde :)

• Kelopesia Hakkında
    Arkadaşlar bu ilaç yada krem malum denek kişi üzerinde bir yan etki yapmış olabilirmi sizce:))))
    Çünki hastane inliyordu gecen haberlede gördüm ..Birden aklıma kremin etkisimi diye geldi:))) öylese FACİA
    Ben stress diyorum. Kendiliğinden çıkar. Prp yapılırsa yararı olur hızlanır. Sıkıntı yapma. Güle güle kullan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurmay albay eo

hocam öncelikle çok geçmiş olsun umarım ağrınız geçmiştir ekimi nerede yaptırdınız doktorlara sordunuz mu nedenini

Antalyada ozel bir hastanede yaptirdim. Ortalama 20 gun oldu ilk zamanlar kadar olmasada hala siddetli sekilde agrim var. Doktora soyledigimde cok sasirdi 5000 ekim yaptigini ilk kez boyle bir vaka ile karsilastigini soyledi. Bekliyorum bakalim agrinin gecmesini.

• arintoktas kullanıcısına yanıt
    kendım o bolgeyı tam olarak goremedgm ıcın baskasna baktırdm koklern sarı tuylerın cıktgnı soyledı, sanırım dedgnız g.bı, tesekur ederm

saçlar çıkmaya başladıysa kısa süreye toplarlanır sanırım

bende dökülen yer (ekimden 15 gün sonra)
     en iyi saç ekim merkezi neresidir

birkaç gün önce çektiğim foto

stres sağlık için etkili ama bendekine ve aynı durumu yaşayanlardaki neden mikromotor ve saçlı deride yarattığı travma (doktorla tescillemiştim :)... bazı kişilerde oluyor

saç ekimi o kadar basit bir operasyon değil arkadaşlar... operasyon öncesi / sonrası baştan sona her bilgiyi paylaşan, ulaşılabilir olan ve saç ekim sonrası sürecini de yakından takip eden doktor/ ekibi bulmanızı öneririm
  • Selamlar arkadaşlar ben kerim istanbul atasehirden son ıkı yıldır ha bu gun ha yarın dıyerek erteledıgım sac ekımımı hayırlısıyla sonunda 2 gun once aestimed sac ekim merkezinde gerceklestirdim bır arkadaş tavsıyesıyle bakırkoydekı bu merkezı buldum onun sonucları cok iyi olmustu ,oncelıkle Aytac karadut hoca ve ekıbı cok ilgili ve işlerini iyi yapıorlar ozellıkle ekım sıklıgı cok iyi oldu 4300 greft ekildi her greften coklu saclar gelıcegi soylendi operasyon tam 8 saat sürdü baslangıcta ıgneler biraz yakıyor ama sorasında bısey hıssetmiyorsunuz birazda belim agrıdi aynı pozisyonda hareketsiz durmaktan ama deger diye düsunuyorum , goren arkadaslarım iyi gorundugunu soluyolar tabı sonuclar onemlı hayırlısıyla iyi sonuclar alıcagımı dusunuyorum resimlerimi once sorası ve operasyon günü olarak ekliıyorum yorumlarınızı beklıorum.gelısmelerimi ara ara paylasıcam  en iyi saç ekim merkezi neresidir
    Sevindim. Hayırlısı ile hepsi düzelir

• Merhabalar herkese. Ben 9 ay önce hairnevada dhi tekniğiyle saçımı ektirdim. toplamda 3000 greft ekildi. Ben aslında burun ameliyatı için görüşmeye gitmiştim. Güncel beyin sahibi olduğu hairnevada da saçlarımı ektirdim. Önce saç ekimi işlemi yapıldı,2 gün sonra da burun ameliyatım oldu. şuanki halimden inanılmaz memnunum. Fikir olsun diye size bu zamana kadar çektiğim bikaç fotoğrafı atıyorum. umarım karar vermeniz için işinize yarar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SVSTRGMR

maliyet doktora göre çok farklılık arzetmekle beraber ekimin kalitesi konusunda da ölçü olacağını pek zannetmiyorum
    ben 2500Tl'ye 4350 greft ektirdim ama ekim ne kadar başarılı oldu bunu zaman gösterecek

Aradan yeterince zaman geçmişe benziyor. Nasıl memnun musunuz hocam?
  • emre880 E kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullan. Başarılı bir ekim olmuş.

• Arkadaşlar Muttalip Keser hakkında ne düşünüyorsunuz ? Ankara'da bu adamın alternatifi var mı ?
  • emlcvdv E kullanıcısına yanıt
    Evet neredeyse 8 ay geçti
    ve görüntü olarak kel birisi gibi durmuyorum ama
    iyileşme sürecinden dolayı ve
    daha sık bir verim beklentim olduğu için pek memnun olmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhans15

Arkadaşlar Muttalip Keser hakkında ne düşünüyorsunuz ? Ankara'da bu adamın alternatifi var mı ?

Birzamanlar adından çok sözedilirdi ama şimdi tırt sanırım hocam

şakaklarda çok az açık olan işleri yaptıgını biliyorum
    Onu bende yaparım :=)))
  • Benim sekiz aydan sonrasında da gelişme devam etti. Senin de edebilir.

• 
Sayfa: önceki 18561857185818591860
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.