Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1855. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18531854185518561857
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haklı olduğun yerler var. Ben İngilizce biliyorum. Doktorların takip ettiği İngilizce siteleri okuyorum. Bu konuda kişiye bağlı olarak doktorlar karar verebiliyor. İstersen mayo Clinic ı referans verebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sibel ulusan a saç ektiren arkadaslar memnun mu ? Ektiren arkadasların yorumlarını bekliyoruz.
  • Arkadaşlar WhatsApp grubuna ekleyebilir misiniz beni de ?

• Beyler 7. Gunum ve donor alinan bolge hala agiriyor sizliyor batiyor yaniyor kasiniyor. Bu durum normal mi basina gelen var mi? Bugun cts ve pzt ise baslayacagim. Hala ameliyattan ciktigim ilk gunki kadar kotuyum.

• Arkadaşlar tekrardan merhaba;
    İzmirden Salih Mollaosmanoğlu hakkında bilgisi olan var mı acaba.
  • Zekeriya Öz hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

• İSA_1 kullanıcısına yanıt
    Ikisini de denedim Flixplant kesinlikle daha iyi . Akışkan olmaması seni yanıltmasın ama arkadaşım .

• FIRAT_G_ kullanıcısına yanıt
    Sabırlı ol. Yakında düzelir. Bende iki gün anca sürmüştü ama herkesin aynı olmuyor.

• en iyisi sizce neresi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legallalienn -- 15 Haziran 2017; 23:37:53 >
  • arintoktas kullanıcısına yanıt
    İnsallah hocam dediginiz gibi olur

• İstanbul hair centerden uzak durun ben memnun kalmadım.18 ay oldu ve tepe kabak gibi parlıyo malesef 😡

• Sabah saat 9 bucuk oldu agridan sizidan hala uyuyamiyorum normal sekilde ancak bayginlik gecirince 1-2 saat gozumu kapatabiliyorum. 9. Gunum ve yarin ise baslayacagim
    Nerden bulastim ben bu ise bilmiyorum ki.

• legallalienn L kullanıcısına yanıt
    Bu konuda sağlık bakanlığı tüm malzemelerin ayrılması şartını ileri koşar. Sanırım bunun için yapmıyorlar

• FIRAT_G_ kullanıcısına yanıt
    Ensenin fotosu Nasıl görebilirmiyiz. ?

• silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi az sakallı dede -- 29 Mayıs 2016; 10:13:58 >
  • merhaba arkdaslar yaklaşık 4 yıldır saç ektirmek için bi sürü yere gittim artk vazgecmıstım çunku okadar cok ekim merkezi varki insanın kafası karısıyo bu gittigim yerler koytu manasında demiyorum bilmiyorum cunku.daha sonra bir arkadasın vasıtsıyla biyere gittim arkadasımda oraya yaptırdığı için güvendim ve ektirmeye karar verdim ve ektridim.bugun ekimden sonraki 4. gün ve ilk yıkamam bugun yapıldı.her ıste bi hayır vardır derler yaa iyikide beklemişim bugune kadar cunku cok memnunum.saclarımkesildikten sonra farkettimki kafam cok geniş (ekilecek alan) ve beni encok guvenımı kazananda su oldu bana sunu demedıler 3500 grefte kapanır zaten resimlerdede görüceksiniz bu mumkun degıl ben greft falan teknık konulara girmiycem resimlere bakın kendiniz karar verin fiyatlarıda cok uygun hiç birimizin sokaga aatılacak parsıda yok sacıda ekim merkezi mecidiyekoyde beni arayabilirsiniz beraber klinige gorusmeye gidebiliriz tefonum 0534 785 88 76 bu arda 3 kişi ekiyolar ayın 20 i gunu almanya da ekim yapıyolar 10 gün türkiyede buda bilginize en iyi saç ekim merkezi neresidir
     en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • selcukor80 S kullanıcısına yanıt
    hayirlı olsun güle güle kullan
  • herkese selam saç magdurları :)
    ben 2013 de bir defa başarısız saç ekimi gerçeklestrdım suan istabuldayım ve memlekete dönmeden bi kere daha ektrmek istiyorum.Psikoloik olarak rahatım ille de saç ektirmem lazım gibi bi düşüncem yok.
    1-2 arkadaşa pm attım benı whatsup gurubuna almadılar hala lütfen yardımcı olur musnuz
    2-6 ay once serkan aydın ile whatsupdan görustuk 6000 greft 4bın lıra dedi tamamen kapanır dedi resim de atıcam
    3-bu aralar araştırma yapıcam siz tecrubeli arkadaşlar hangi merkezi önerirsiniz en iyi saç ekim merkezi neresidir

• quote:

Orijinalden alıntı: lich06

Herkese merhaba
    Flaşlı 21. Gün fotosu şok dökülme henüz başlamıştı, yorumlarınızı bekliyorum
    Bu mesaja eklenen görseller:

Arkadaşlar 87. Gün yorumlarınızı bekliyorum en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • lightn1ng L kullanıcısına yanıt
    Öncelikle geçmiş olsun.Seyrek saçların var. Buna göre ekim yapılırsa sıkıntı yaşamazsın. Ensen iyi görünüyor. Bu kez iyice araştırmadan görmeden konuşmadan ekim yaptırmazsan sıkıntı yaşamazsın. Görüşmelerini buradan paylaşırsan yardımcı olmaya hepimiz çalışırız.
  • 
Sayfa: önceki 18531854185518561857
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.