Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1813. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18111812181318141815
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: greenarrow1

Ben 16 yasindayim saclarim baba tarafindan genetik dokulmeden dokuluyor. Saclar genetik olarak kodlandigindan kel kalacağımı biliyorum. Suan ki dusuncem 18 yasinda sac ektirmek.Ben Bulent Cihantimurun organik sac ekimini dusunuyorum simdilik. Yaptiran varsa kac greft ve ne kadara yaptirdi bilgi verebilecek olan varmi? Bide Estetik İnternational hakkinda düsunceleriniz ne ?

Cok erken oldugunu dusunuyorun gelısım surecın bıle henuz bıtmemıs bekle derım nacızane dusuncem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arintoktas

Ben Prp yaptırdım. Bir kaç ay da biotin kullandım sonuç iyi oldu.

Teşekkür ederim. bende öyle yapacağım

peki prp seans ücreti ne ödedin ayrıca kaç kez prp yaptırdın ?

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mebuto -- 22 Ocak 2020; 23:38:17 >
  • Arkadaşlar dhı dediğiniz kalem yöntemi mi? Eğer öyleyse salı günü yaptırıcam.
    Ben birşey soracam tecrübeli arkadaşlara doktor tavsiyesiyle proscara başladım (yan etkileri konusunda bilgim var) 2 aydır minoxil kullanıyorum minox û bırakayım mı proscarda aynı işlevi görürmü? Malum minox zahmetli iş

• huso950 H kullanıcısına yanıt
    SORUNUZ BANA MIYDI?
  • quote:

Orijinalden alıntı: supersport87

en iyi saç ekim merkezi neresidir

ekim resimlerimi paylaşmak istiyorum.ekim öncesi ve 10 gün sonrası

Öncelikle hayırlı olsun umarım sonunda beklediğiniz gibi olur
    Sanırım doktorunuz Sibel hanım İzmir'deki meşhur Sibel Hnm perkuten tekniğini kullan eğer oysa perkutanda iz olmuyor 2 günde iyileşiyor söylemleri çok gerçekçi olmuyor 10 günlük fotonuzda klasik fue olanlara göre bir fark göremedim biraz bilgi verirseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.r 156 -- 29 Şubat 2016; 13:07:36 >
  • vatansever3555 V kullanıcısına yanıt
    12 saatlik ekimde köklere bir şey olmuyor çünkü kökler soğukta solüsyonda bekliyor .ayrıca köklerin bekleme sürsi en fazla 6 veya 7 saat sürüyor
    benim ekim için 3500 grefte 5000 tl odedim
  • @vatansever3555
    üstad sen hiö dhı yaptıranın 10-15 günlük fotosuna ulaşabildin mi?
    mesela superspot87 ekim prtkutan souç güzel olacak gibi ama 10 günlük foto benim beklentime göre kötü çünkü ben max 10 günlük izin alacağım 10 güne kafayı toplamış olmama lazım bu halde işe devam edemem sırf o yüzden dhı ye yöneldim
  • Merhabalar,

Benim yaş 20. Saçım çok aşırı dökülüyor 2-3 yıldır yani normalden fazla. Üst taraf çok açıldı yani kellik belli oluyor. Doktora gittim kan tahlillerim normal çıktı. Doktor Proscar önerdi aldım kullanıyorum 2-3 haftadır öyle bir yan etkisini görmedim. Ama bu acaba bacak el kol kıllığı filan yapar mı ondan korkuyorum ? Kullananınız oldu mu hiç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenarrow1

18 yasinda sac ektirmenin bir sakıncası. var mıdir ? (18 erken demeyin buyuk ihtimal universiteye kel gidicem)

eğer tamamen veya epey döküldüyse evet derim. ama sanmıyorum;

yaşın gereği böyle olması neredeyse imkansız. muhtemelen çok dökülme var. ve endişelisin. ayrıca kafanda hala saç var gibime geliyor.

bu nedenle saç varken ekim yaptırırsan mevcut saçların dökülünce yine seyrek saçlı biri olarak kalacaksın ve görüntü hiç de iyi olmayacak.

o nedenle abi sözü dinle biraz bekle. biraz sabret. dökülmeyi engelleyici ilaçlar dene. stres vb. varsa kurtulmaya çalış.
  • kekemeke K kullanıcısına yanıt
    Minoxili 10 ay kullanan birisi olarak boşuna kullanma derim. Bana hiç faydası olmadı. Hatta olan saçlarımdan da oldum. Daha önce yenileri çıkacağı için güçsüzler dökülüyor dediler. Güçsüzler döküldü ama yerlerine çıkan olmadı. Yol yakınken vazgeç ama yan etkisi olan bir ilaç kullanma..

• En iyi sac ekim merkezi neresi?

• quote:

Orijinalden alıntı: cetera

Arkadaşlar Serdar Gökrem in ekimleri iyi diyorlar.

Ankara da en iyi yerlerden biri diye bahsediliyor. Sizce nasıldır ? Greft başı ne kadar alıyor ? 3600- 3700 grefti ekimi ne kadara yapar ?

Birde Fehmi Arrman ile görüşen var mı . Genelde iki seansta yapıyorlarmış. 6000 tl civarı fiyat çıkarıyorlarmış.

Serdar Beyden yada Fehmi Armanda ekim yaptıran , fiyat alan var mı arkadaşlar ?

Pm den yada burdan yazarsa sevinirim...

Serdar beyle görüştüm ben ama kendisi zaten kel, bu duruma gıcık oldum, madem bu işi yapıyorsun sen de ektir, sırma saçlı ol. Size komik gelebilir ama ciddi ciddi bu yüzden onu eledim. Manuel alıyor motorlu alet kullanmıyor. İşleri kimi zaman iyi oluyor.

Fehmi armani yle görüşmedim. Doğallık konusunda sanki sıkıntısı vardı bir örneğini gördüm. Ben de Ankara'da yım. Sizin gibi benim de tavsiyeye ihtiyacım var. bu iki yer de çok ekstrem fiyatlar istemiyor.

• Bu forumdan sac ekimi konusunda bilgilenmeye calisanlarin vay haline adam resmen kendi sac ekim merkezi adina nickname almis. Millet hala neyi tartisiyorsunuz? Herif ayranim eksi der mi? Burada durmayin vaktinizi bu bos forumda gecireceginize gidin arastirin biraz. Ne sacma bir yer olmus bu forum!

• Kardeşler hiiiiiiic uzatmanın anlamı yok olay sudur. İsim yapanlar Koray zekerıya Hakan Doğanay bunlar Tezgah işliyo oturtmuşlar çok para ve buda paranın gücü şevk ile işlerini iyi yapıyorlar ve tekniklerini geliştirmişler kabul

Bide su manuel alım olayı mikro otur yavaş kullanı rsa. Aynı olay

DJ'i. Tekniğinde diplerde. Çukur bırakmıyor bunuda Hakan Doğanay çok afili klinikleri ile hairneva

Paranız yoksa konhair ( iyi ekimleride var ama bilemem )
    Şu peruktun sistemde ise Sibel ulasan sınıfında lider kimse bi tarafını yırtmasın reklamda yapmasın aksinize iddia etmesin çok kötü bozarım

Milletin kafasını çorba yapma gerek yok gidecek doktora 5000. Mi istiyorsun 1000 lirada ekine dağıtılan ve dikenli

Alım yaparken düşük devirde kullan cihazı ve eşit bi alım olsun
    Ön çizgi çok değil biraz zikzaklı olmalı. Ve ekim sık olmalı
    Kesinlikle Dhi olmalı yada peruktun Ve ilk gün 2000 ikinci günde 2000olmalı çok dökülmüşse 2500 w 2500 sonra köklere pop kök hücre tedavi falan seneye lazımsa gene yapar donör güçlenince
    İşin sırrı ekip ekip ekip. Sana iş bitsede eve gitsem derse yandın ama yok Sibel gibi 12 saat basında kalıp emek verirse ayrı o karıda inat edıyo 12 saat salmıyo Ada'mı insanda odaklanmamı kalır arkadaş 12 saat

Anlıksanız önce pazarlık yapın sonra Ekin'e salın parayı konusun deyınkı valla sizin sacınızı sokerım kan totoslar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • silverdagger S kullanıcısına yanıt
    prp ye ayri ucret odemedim.Ekim ucretinin icinde oldu Dr sibel hanim prp ye cok onem verdigi icin ekim esnasinda ve sonrasinda toplm 4 kez prp yapiyor ve bunu cok siki takip ediyormus. Yapilanlala konustum seanslara mutlaka gelmeleri icin sik sik hatirlatma yapiyormus.
  • funkypunky arkadaş yazdıklarına katılıyorum .

Bende kelin ilacı olsa diye düşünmüştüm yanındayken. Bi kaç yerle konuştum. Formda iki üç arkadaşda bu konuda görüşmeler yapıyor.

Bakalım önümüzdeki günlerde ektireceğim artık.

yALNIZ BU ARAŞTIRMALARDA ŞUNU ANLADIM DR YADA TEKNİKER HİÇ FARK ETMİYOR . Güzel ekim yapan teknikerlerde var. Doktor zaten ekim boyunca bulunmuyor.

Bence hastanede yapıldıktan sonra hiç bir problem yok. Doktorlar zaten teknikerlere yaptırıyorlar...

Birde fiyatlara çok abartılı bence bu işin ederi En fazla 2000 - 3000 tl olmalı. 3000 tl üzerimde kesimlikle vermeyin arkadaşlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetera -- 1 Mart 2016; 8:59:53 >
  • merhaba,

antalyada medicalpark hastanesinde DR.Ertuğrul seyman ile ilgili bilgisi olan var mı?
    kendisiyle görüştüm oldukça samimi karar vermem gerekir yardımlarınızı bekliyorum.
  • zfrzfr Z kullanıcısına yanıt
    ekım yaptıgı kısılerle konus sonra karar ver
  • -Jale Şenyurt

- Konhair

- Feyman Duygu hanım .

- Fehmi Arman

-Gökhan Gür

-Fatih Öktem

Sizce bu 6 kişiden hangisini tercih etmeliyiz . Bu kişilerden saç ekimi yaptırmış kişiler pm den ulaşabilir mi ?

Yada Ankara da bu işi iyi yapan (Çim adam yapmayacak ) kimi tavsiye edersiniz ? Fiyatı abartmayacak .

EVVELA@ , VATANSEVER@, MEFTA046@, FUNKYPUNKY@, İYLL@, X-RAY@ , APPDR@ , WEEZER@ arkadaşlar nereye kayboldunuz? Formu yine boş bıraktık... :) Reklamlar kol gezmeye başladı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetera -- 2 Mart 2016; 12:39:15 >
  • 
Sayfa: önceki 18111812181318141815
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.