Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1687. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16851686168716881689
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Senin saçın benim sonuçlarıma göre sık olması gerekiyor , aslında sürecimizdeki fotoğraflara bakarsak , saç tiplerimiz ve ekimin ilerleyiş tarzı birbirine yakın , hatta yapılan ekim bile benziyor..
    Senin sadece ön tarafa 3500 ekilirken benim tamamına 4100 greft ekildi , ve aynı zamanda benim kafam daha büyük :)
  • arkadaşlar yeni üyeyyim 14 temmuz salı ekimim yapıldı az önce saçlarımın alınan yer kaşındı biraz sert masaj yaptım ekim yapılan üst deri muhtemelen hareket etmiştir acaba bir sıkıntı olur mu tedirginim cevremde saç ektiren kimsede yok cevaplarsanız sevinirim kanama falan olmadı
  • 20 yaşında saç ekimine ne diyorsunuz arkadaşlar bir kaç doktorla görüştüm olabilir dedi.
  • gladyatör33 G kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım senin ekimin çok güzel olmuş nerde yaptırdın öğrenebilirmiyim brnde ektirmeyi düşünüyorum yrdm edersen sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakal Ekimi Yaptıran Varmı Arkadaşlar ?
  • Kardeş ben yaptirmayi planliyorum, sakal bıyık var ama sakalim seyrek sıkılaştırma yaptırmayı planlıyorum . Adanada Dr. Ümit alsancak var bayramdan sonra onunla gorusmeye gidecegim

• Tilki_Andrei kullanıcısına yanıt
    Kardeşim öyle bir hataya düşme , 20 yaşında saçının dökülmesi belli bir aşamaya gelip durmaz..Eğer ırsi bir dökülmeye sahipsen dökülmenin en şiddetli olacağı zaman dilimine giriyorsun..Ama çok yoğun dökülme yaşayıp , anormal şekilde saçların çok kötü hale geldiyse o konu ayrı.Fotoğraf yüklersen buradaki herkes yardımcı olur.
  • Erg.1907 E kullanıcısına yanıt
    Adana umitalsancak

• iron-maiden74 kullanıcısına yanıt
    Toplamda bana 4400 ekildi
    ama doktorum senin saclarin kafanin tamamminda var o yüzden ön tarafa ekelim faslasiyla dedi.3500 on hizaya geldi digerlerini bosluklara katti..saçlarini istediğin gibi uzatabilirsin o zaman dedi..
    seninki 4000 ile hepsini kaplamiş ama gercekten seninkide süper cok begendim..

• quote:

Orijinalden alıntı: gladyatör33

Adana umitalsancak

Öncelikle geçmiş olsun hocam.Ben de adanadayım da önceliğim adana da olan saç ekim merkezleri.Fiyatının diğer yerlere göre neden ucuz olduğunu merak ediyorum.Tavsiye eder misin ümit alsancağı ?.Bir de sizin yaş kaç hocam ?

• Hello people! Can someone give me information if Dr. Resul Yaman is good surgeon for hair transplant?. I was thinking I have surgery with him.

Help me please! Thank you! I can't understand Turkey!.

• arkadaş antepte güzel ekim yapan yer var mı daha önce yapıpda memnun kalan arkadaşlarımız yazarlarsa sevinirim ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gnomo

Hello people! Can someone give me information if Dr. Resul Yaman is good surgeon for hair transplant?. I was thinking I have surgery with him.

Help me please! Thank you! I can't understand Turkey!.

Hi bro actually i dont have a problem about my hair but i always check the forum and read the massages. To tell the true Resul Yaman has a very bad reputation in this forum due to his bad hair transplantation operation. I dont recommend him too

• Adanada 2 tane ekim yeri var
    1 cagatay sezgin acibadem
    2 umitalsancak
    ikisiylede gorustum cagatay 2 bin grefte 5000 istedi ve asistanlar ekimi yapior samimiyetsiz geldi
    umitalsancak viyanada ayda bir hafta gelior hem ziyaret hem ticaret olsun die
    bana yaklasimi iyiydi ekimi kendisi yapior 3500 tl aldi
    bana gore 3500 tl benim sac icin mantikli
    bir gunluk kazanci 3500 kotu fiyat deil sana ucuz gelmiş
    metropoldeki 10000 tl fiyatlar uçuk saçik vermem ben bir araba parasi

• 10 yıldır resimdeki II gibiyim. (III. gibiyim diyemiyorum çünkü III kadar derin değil sanki II'den azıcık daha derin ama tam olarak III kadar yok gibi) Saçlar 24 yaşında böyle oldu şu an 34 yaşındayım 10 yıldır tamamen aynı. Yani 24 -25 arası hızla dökülerek bu seviyeye geldi ve o noktada durdu daha fazla açılma olmadı. Saç dökülmesiyle ilgili bir ilaç filan hiç kullanmadım. Yani kendi kendine durdu ve dökülme bitti 10 sene önce. (Gerçi ara ara tırsıyorum yine başlarsa diye) Kısa saç modelleri kullanamıyorum bu yüzden. Minoksidil kullanıp da yan bölgelerden dişe dokunur saç çıkartabilen var mı? Yoksa bu yandaki boşlukları kapatmak için ekim tek çözüm mü? Sizce minoxidil ilacını denemeye değer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 20 Temmuz 2015; 12:50:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtreme4495

10 yıldır resimdeki II gibiyim. (III. gibiyim diyemiyorum çünkü III kadar derin değil sanki II'den azıcık daha derin ama tam olarak III kadar yok gibi) Saçlar 24 yaşında böyle oldu şu an 34 yaşındayım 10 yıldır tamamen aynı. Yani 24 -25 arası hızla dökülerek bu seviyeye geldi ve o noktada durdu daha fazla açılma olmadı. Saç dökülmesiyle ilgili bir ilaç filan hiç kullanmadım. Yani kendi kendine durdu ve dökülme bitti 10 sene önce. (Gerçi ara ara tırsıyorum yine başlarsa diye) Kısa saç modelleri kullanamıyorum bu yüzden. Minoksidil kullanıp da yan bölgelerden dişe dokunur saç çıkartabilen var mı? Yoksa bu yandaki boşlukları kapatmak için ekim tek çözüm mü? Sizce minoxidil ilacını denemeye değer mi?

Bence tek çare ekim.Ben 3 ay filan minoxil kullandım.Kullanırken iyiydi ama bırakınca tekrar dökülmeye başladı.Ya da ben yarım bıraktım ondan döküldü onu bilmiyorum.

• Ankarada tavsiye edeceğiniz nersi var beyler. Benim tepe bölgem seyrek ve ön kısım yanlar acık. Seyrek bölgelere ektirmeyi düşünüyorum.

• huseys06 H kullanıcısına yanıt
    Hocam senin ekimi başından beri takip ediyorum. saçları 3 numaraya yanları 1 numaraya vurunca nasıl bir görüntü çıkacak ortaya merak ediyorum. belki de hlc ye ekim yaptırmamı saçlarının 3 numaradaki duruşu etkileyecektir. Bu konudaki yorumlarını ve bilgilendirmeni bekliyorum. kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Malcom Y

quote:

10 yıldır resimdeki II gibiyim. (III. gibiyim diyemiyorum çünkü III kadar derin değil sanki II'den azıcık daha derin ama tam olarak III kadar yok gibi) Saçlar 24 yaşında böyle oldu şu an 34 yaşındayım 10 yıldır tamamen aynı. Yani 24 -25 arası hızla dökülerek bu seviyeye geldi ve o noktada durdu daha fazla açılma olmadı. Saç dökülmesiyle ilgili bir ilaç filan hiç kullanmadım. Yani kendi kendine durdu ve dökülme bitti 10 sene önce. (Gerçi ara ara tırsıyorum yine başlarsa diye) Kısa saç modelleri kullanamıyorum bu yüzden. Minoksidil kullanıp da yan bölgelerden dişe dokunur saç çıkartabilen var mı? Yoksa bu yandaki boşlukları kapatmak için ekim tek çözüm mü? Sizce minoxidil ilacını denemeye değer mi?

Bence tek çare ekim.Ben 3 ay filan minoxil kullandım.Kullanırken iyiydi ama bırakınca tekrar dökülmeye başladı.Ya da ben yarım bıraktım ondan döküldü onu bilmiyorum.

ben bırakmam hocam eğer saç çıkartırsa oradan ömür boyu kullanabilirim eğer bıraktıracak kadar ciddi bir yan etkisi olmazsa. aslında ömür boyu finastreide de başlamak istiyorum ama 10 senedir hiç dökülme yok. yani ilacı almasam da muhtemelen uzun bir süre daha saçım dökülmeyecekmiş gibi hissediyorum.. saçın her tarafı tepeler filan yanlar hariç çok iyi durumda. ama bir yandan da yaş ilerledikçe korkuyorum güvenemiyorum tekrar başlayacak dökülme tepeye filan sıçrayacak diye rahat değilim... eğer dökülme başlarsa fina ya kesin başlayacağım. yan etkisi bile olsa muhtemelen umursamam saç çok daha önemli. ama bu minox'a da boş yere para harcamak istemiyorum o da var...

siz neden bıraktınız peki minoxidili? (saç çıkartmasına rağmen)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 20 Temmuz 2015; 15:44:38 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Malcom Y

quote:

ben bırakmam hocam eğer saç çıkartırsa oradan ömür boyu kullanabilirim eğer bıraktıracak kadar ciddi bir yan etkisi olmazsa. aslında ömür boyu finastreide de başlamak istiyorum ama 10 senedir hiç dökülme yok. yani ilacı almasam da muhtemelen uzun bir süre daha saçım dökülmeyecekmiş gibi hissediyorum.. saçın her tarafı tepeler filan yanlar hariç çok iyi durumda. ama bir yandan da yaş ilerledikçe korkuyorum güvenemiyorum tekrar başlayacak dökülme tepeye filan sıçrayacak diye rahat değilim... eğer dökülme başlarsa fina ya kesin başlayacağım. yan etkisi bile olsa muhtemelen umursamam saç çok daha önemli. ama bu minox'a da boş yere para harcamak istemiyorum o da var...

siz neden bıraktınız peki minoxidili? (saç çıkartmasına rağmen)

minoxidil (7 ay) kullanan biri olarak söylüyorum kesinlikle kullanma olan saçlarınıda kaybedersin
  • 
Sayfa: önceki 16851686168716881689
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.